iPhone Eldiveninde Devrim!

iPhone'a yakışır bir ürün daha ticari olarak rekor kırmaya aday. iPhone kullanabileceğiniz şekilde tasarlanmış (!) bu eldivenleri görünce yaptığınız işi sorgulayacaksınız!

Henüz başında olduğumuz yüzyılın en önemli icadı muamelesi yapılmaya devam edilen iPhone (ayfon) için muhteşem bir dehadan türeyen bir ürün daha piyasaya çıktı, hatta orta boyu tamamen tükendi. Etre isimli firmanın ürettiği Touchy isimli eldiven kullanıcıların rahat rahat iPhone ve benzeri çoklu dokunmatik (multitouch)ekrana sahip ürünleri kullanmanıza olanak sağlıyor.
Müthiş Deha!

Bu ürünün çalışma mantığı basit: Malzemeden çala... Öhm, eldivendeki baş parmak ve işaret parmakları yarım kesilmiş durumda. Bu şekildeki vücuttaki yük dokunmatik yüzeylere geçerek bu ürünlerin kullanılmasına izin veriyor.

Dahası da Var!

Firmanın unuttuğu bazı şeyleri burada biz de ekleyelim. Bu eldivenler sayesinde bilgisayarınıza parmak isi okuyucusuyla güvenli giriş yapabilir, Touchpad'i kullanabilir, inanmayacaksınız ama herhangi bir elinizle dikiş bile dikebilirsiniz. Sanırız birileri insanların üşümeye (ve ardından donmaya) başladığı yerlerin uzantılar olduğunu unutmuş.

Bilgi için: Etre Touchy
Yazan: Berkin Bozdoğan
SDN - http://shiftdelete.net
 

arex2155

Asistan
ya arkadaş bu eldivenin bi benzerini bizim burda 1ytlye satıyolar parmak ucu kesik hem iphone miz yokki eldivenini alayım :D
 

Elbruz46

Rektör
bulamadın mı parmak uçları kesik bir eldiven
al normal bir eldiveni kes baş parmakla işaret parmağını al sanao iphone eldiveni :D
 

JuGoLaTe

Asistan
Dayak istiyorlar baska birsey degil...
Two fingers to technology! yazmis bide site basligina.. pantentinide almistir kesin..
 

10uR...

Üyecik
nerden akıllarına gelir böle şeler anlamam valla..:wassat: kırk yıl düşünsem aklıma belki o da belki gelir yani..:D:Diphone mu alsam ne yaa..baya aksesuar ek yazılım falan..kaldık samsunga hiç bişi yapamıyosun bi alo bi de mesaj..:D
 

Son mesajlar

Üst