iphone 8+ alinirmi

Bu konuyu okuyanlar

Ariffv216

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba ben en az 3 yil stabil gidecek telefon ariyorum suan 3 model arasindayim note 9, iphone 8+ ve p20 pro hangisi alinir neden bide bol bol oyun oynarim

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Bu 3 cihaz arasında Note 9 kesinlikle.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
nedenini soylersen bir fikir edinmeme yardimci olabilirsin
8+ ile aradaki fiyat farkına değmeyecek çünkü. Note 9 batarya, kamera ve performans olarak çok çok iyi zaten ayrıca birde S-Pen avantajı var.

Ariffv216

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
8+ ile aradaki fiyat farkına değmeyecek çünkü. Note 9 batarya, kamera ve performans olarak çok çok iyi zaten ayrıca birde S-Pen avantajı var.
s pen onemli degil fiyatta ayni sekilde ama performans cok onemli ben iphone yi testlerde daha hizli gordum (hem antutu hem normal hayatta kullanim)

Artreverans

Asistan
Reaksiyon puanı
181
nedenini soylersen bir fikir edinebilmemde cok yardimci olursun
Çünkü İphone yeni çıkarttığı teli sana 2-3 ay kullandırım hemen yeni sürümünü çıkartıyor. Ve senin kullandığın İphone'a güncelleme vermiyor yani yeni çıkardığı İphone' u almak mecburiyetinde bırakıyor. Bir diğer konu ise o vereceğin paraya çok daha iyi tellefonlar var İphone sadece İOS işletim sitremi kullanıyor diye sen o parayı veriyorsun. Yoksa hiç bir özelliği yok.

Ariffv216

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çünkü İphone yeni çıkarttığı teli sana 2-3 ay kullandırım hemen yeni sürümünü çıkartıyor. Ve senin kullandığın İphone'a güncelleme vermiyor yani yeni çıkardığı İphone' u almak mecburiyetinde bırakıyor. Bir diğer konu ise o vereceğin paraya çok daha iyi tellefonlar var İphone sadece İOS işletim sitremi kullanıyor diye sen o parayı veriyorsun. Yoksa hiç bir özelliği yok.
ayni seyi dusunuyordum ama ayni sure icinde bir android telefon tarih okuyor ornegin aynu zamanda cikan ip 5s ile note 3 u fln karsilastir

Artreverans

Asistan
Reaksiyon puanı
181
ayni seyi dusunuyordum ama ayni sure icinde bir android telefon tarih okuyor ornegin aynu zamanda cikan ip 5s ile note 3 u fln karsilastir
İnan uzun zamandan beri android kullanan biri olarak söylüyorum gerçekten telefondan telefona çok büyük fark var.

Ariffv216

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İnan uzun zamandan beri android kullanan biri olarak söylüyorum gerçekten telefondan telefona çok büyük fark var.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Ya bu nasıl Türkçe Allah aşkına ya
hangisi daha uzun sure hizini korur yani stabil kalir ayrica hangisinin batarya kac yil stabil gider

Selambenkaan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Senin iphone alasin var galiba sadece surdan da onay gelsin mantiginda gibisin bence note 9 almalisin ust duzey bir telefon

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
abi guncelleme umrumda degil ve 5 yil boyunca cokta onemli olmayacak cunku 5.0 bile yeterli sadece stabilite ariyorum jarj ve hiz acisindan
Note 9 alabilirsiniz. İphone 8 Plus'tan daha iyi bir pil deneyimi, fotoğraf kalitesi sunuyor.

Emre ÇAMLI

Asistan
Reaksiyon puanı
335
Note 9 almanızı öneririm. İşlevsellik kamera ve batarya performansı bakımından 8 plus dan daha iyi . Note serisi farklılık katar ..

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
İphone 8plus iyi güzel hoşda oyun oynarım filan demişsiniz note9 işlemci olarak iphone8p'ye yakın hatta bazı konularda geçiyor onun dışında özellik ve kamera,batarya vs gibi konularda note9 çok iyi bir cihaz note9 cihazını xr,xs,xs max gibi cihazlarla kıyaslarsak(ki dünyada bu cihazlarla aynı fiyatta) iphone denebilir ama bu cihazlar pahallı bu da note9'u fp bir cihaz yapıyor note9 samsungun eksiksiz yaptığı bir cihaz öneririm hiç bir konuda bu olmamış demezsiniz...(p20 proyu salla hem bu cihazlarla denk değil hemde gereksiz pahallı)

Ariffv216

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Senin iphone alasin var galiba sadece surdan da onay gelsin mantiginda gibisin bence note 9 almalisin ust duzey bir telefon
oyle degil de uzun omurlu olmasi cok onemliydi kimse kesin bisey soylemedi bende ustelemeye devam ettim

Sh3kiL

Müdavim
Reaksiyon puanı
138
note9 s9 baya gider gibi..iphone 5s zamanında cıkan android telefonlar piyasada yok artık.. artık öyle olmaz sanırım bunlar uzun ömürlü olurlar :)

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
İp8 daha iyi oyun performansı sunar da bataryası iyi diyemem.

Note 9’un performansı o kadar da iyi olmasa da(Avrupa sürümü için diyorum) yinede yeter de artar. Hem de daha büyük ekrana sahip.

Bahsettiğin telefonların hepsi 3 yıl gider. Telaşlanmaya gerek yok

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

İPHONE 15 PRO MAX 512 GB BLUE TİTANYUM KULLANICISI
Reaksiyon puanı
4,092
merhaba ben en az 3 yil stabil gidecek telefon ariyorum suan 3 model arasindayim note 9, iphone 8+ ve p20 pro hangisi alinir neden bide bol bol oyun oynarim

Samsung Galaxy Note 9 almanızı tavsiye ederim, İphone 8 Plus ve P20 Pro dan daha başarılı olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.
İphone 8 Plus bu saatten sonra alınmaz yeni zamlar kapıda P20 Pro ya gelecek olursak tek artısı batarya kapasitesi olduğunu söyleyebilirim ancak,
Note 9 da Kamera,pil, performans açısından rakiplerinden daha iyi işler yaptığını söylemek mümkün.
Dolu dolu gelen kutu içeriği ve kutuda bulunun kablo ve adaptör ile hızlı şarj etme, rakipleri ekstra ücret ile almamıza neden olurken Samsung kullanıcılarına dolu dolu kutu içeriği sunuyor. kamera konusunda daha başarılı fiziksel olarak değişen bir diyafram F1.5 ve maksimum F2.4 olarak değiştirilebiliyor.
Cihazda 3.5mm giriş mevcut en güzel detay yanınızda ekstra çevirici taşımanıza gerek kalmayacak ve en güzeli 2160p (Ultra HD) 4K 30fps & 60fps çekim yapmanıza olanak sağlıyor. Ayrıca Samsung bu yıl Çift Hoparlör Stereo ile karşımıza çıktı bunu da atlamamak gerek ve Dolby Atmos ile daha başarılı ses performansı sunduğunu da belirtmek istedim. Ve aklıma gelmişken 3 yıl rahatlıkla götürür.

Mert Alper

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,311
İphone'a güncelleme vermiyor yani yeni çıkardığı İphone' u almak mecburiyetinde bırakıyor.

Burada demek istediğin şeyi anlamadım. Hala iPhone 5S kullanıp da telefonu 1 sene daha kullanacağını söyleyen arkadaşlarım var.

CheriouR

Doçent
Reaksiyon puanı
213
Ya aslında alınır. İphone 8 Plus yani. ama o fiyat bandında daha iyi android cihazlarda var, bilginize. İlla İphone 8 Plus diyosan bence alınır

a1342

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Neden alınmasın on numara telefon.

abd1907

Asistan
Reaksiyon puanı
83
Benzer durumlardayım sadece ben bütçede iPhone 8 Plus'a kadar çıkmayacağım ve bütçem 4250 TL bu zamana kadar hep Android cihaz kullandım iPhone 7 Plus veya iPhone 8 almayı düşünüyordum ama hiç kimse iPhone önermiyor muallakta kaldım.

Tommy Vercetti

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,629
iPhone almak isteyen alsın arkadaşlar. Pişman olmazsınız. Bugün alacağınız yeni bir iPhone sizi 5 yıl götürür, güncelleme alır. Performans sıkıntısı falan yaşamazsınız. Değerinide androide kıyasla çok daha fazla korur. Bugün hala iPhone 6s alanlar yada alayımmı diye soranlar var. Peki kim galaxy s6 almak istiyor unutuldu gitti 3 senede. iPhone almak istiyorum ama forumda kimse tavsiye etmiyor diyorsunuz mesela. Burada tavsiye verenler uzman falan değil adamlar iphone 8 plus la note 9 u epey.com gibi yerlerde yanyana getirip kağıt üzerindeki sayısal değerlere bakarak tavsiye veriyorlar. Atıyorum note 9 8plus a göre hem daha dolu dolu görünüyor hemde fiyatı daha uygun misal. Az paraya çok donanım hesabına note 9 öneriyorlar. Bilmiyorlarki asıl mesele 8gb ram değil yazılımdır yazılım. Geçenlerde forumda biri note 8 güzellemesi yapıyordu şimdi konu açmış 6 aylık telefonumun şarjı anormal gitmeye başladı diye. Bu işler böyle. Sizin paranız sizin tercihiniz ben şahsen her türlü tavsiye ederim iPhone u.

abd1907

Asistan
Reaksiyon puanı
83
iPhone almak isteyen alsın arkadaşlar. Pişman olmazsınız. Bugün alacağınız yeni bir iPhone sizi 5 yıl götürür, güncelleme alır. Performans sıkıntısı falan yaşamazsınız. Değerinide androide kıyasla çok daha fazla korur. Bugün hala iPhone 6s alanlar yada alayımmı diye soranlar var. Peki kim galaxy s6 almak istiyor unutuldu gitti 3 senede. iPhone almak istiyorum ama forumda kimse tavsiye etmiyor diyorsunuz mesela. Burada tavsiye verenler uzman falan değil adamlar iphone 8 plus la note 9 u epey.com gibi yerlerde yanyana getirip kağıt üzerindeki sayısal değerlere bakarak tavsiye veriyorlar. Atıyorum note 9 8plus a göre hem daha dolu dolu görünüyor hemde fiyatı daha uygun misal. Az paraya çok donanım hesabına note 9 öneriyorlar. Bilmiyorlarki asıl mesele 8gb ram değil yazılımdır yazılım. Geçenlerde forumda biri note 8 güzellemesi yapıyordu şimdi konu açmış 6 aylık telefonumun şarjı anormal gitmeye başladı diye. Bu işler böyle. Sizin paranız sizin tercihiniz ben şahsen her türlü tavsiye ederim iPhone u.
İnanılmaz iç rahatlatıcı bir yorum oldu teşekkür ederim. Normalde farkındaydım bu dediklerinizin ama iPhone tarafında sadece forumda değil günlük hayatta da aynı şekilde öylesine garip yorumlar alıyorum ki insan ister istemez şüphe ediyor.