iphone 8+ alinirmi

Ariffv216

Üyecik
merhaba ben en az 3 yil stabil gidecek telefon ariyorum suan 3 model arasindayim note 9, iphone 8+ ve p20 pro hangisi alinir neden bide bol bol oyun oynarim

Ariffv216

Üyecik
8+ ile aradaki fiyat farkına değmeyecek çünkü. Note 9 batarya, kamera ve performans olarak çok çok iyi zaten ayrıca birde S-Pen avantajı var.
s pen onemli degil fiyatta ayni sekilde ama performans cok onemli ben iphone yi testlerde daha hizli gordum (hem antutu hem normal hayatta kullanim)

Cometr

Asistan
nedenini soylersen bir fikir edinebilmemde cok yardimci olursun
Çünkü İphone yeni çıkarttığı teli sana 2-3 ay kullandırım hemen yeni sürümünü çıkartıyor. Ve senin kullandığın İphone'a güncelleme vermiyor yani yeni çıkardığı İphone' u almak mecburiyetinde bırakıyor. Bir diğer konu ise o vereceğin paraya çok daha iyi tellefonlar var İphone sadece İOS işletim sitremi kullanıyor diye sen o parayı veriyorsun. Yoksa hiç bir özelliği yok.

Ariffv216

Üyecik
Çünkü İphone yeni çıkarttığı teli sana 2-3 ay kullandırım hemen yeni sürümünü çıkartıyor. Ve senin kullandığın İphone'a güncelleme vermiyor yani yeni çıkardığı İphone' u almak mecburiyetinde bırakıyor. Bir diğer konu ise o vereceğin paraya çok daha iyi tellefonlar var İphone sadece İOS işletim sitremi kullanıyor diye sen o parayı veriyorsun. Yoksa hiç bir özelliği yok.
ayni seyi dusunuyordum ama ayni sure icinde bir android telefon tarih okuyor ornegin aynu zamanda cikan ip 5s ile note 3 u fln karsilastir

Ariffv216

Üyecik
İnan uzun zamandan beri android kullanan biri olarak söylüyorum gerçekten telefondan telefona çok büyük fark var.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Ya bu nasıl Türkçe Allah aşkına ya
hangisi daha uzun sure hizini korur yani stabil kalir ayrica hangisinin batarya kac yil stabil gider

Note 9 almanızı öneririm. İşlevsellik kamera ve batarya performansı bakımından 8 plus dan daha iyi . Note serisi farklılık katar ..

Leand

Dekan
İphone 8plus iyi güzel hoşda oyun oynarım filan demişsiniz note9 işlemci olarak iphone8p'ye yakın hatta bazı konularda geçiyor onun dışında özellik ve kamera,batarya vs gibi konularda note9 çok iyi bir cihaz note9 cihazını xr,xs,xs max gibi cihazlarla kıyaslarsak(ki dünyada bu cihazlarla aynı fiyatta) iphone denebilir ama bu cihazlar pahallı bu da note9'u fp bir cihaz yapıyor note9 samsungun eksiksiz yaptığı bir cihaz öneririm hiç bir konuda bu olmamış demezsiniz...(p20 proyu salla hem bu cihazlarla denk değil hemde gereksiz pahallı)