iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Kullananlar Kulübü

baadereser

Asistan
Reaksiyon puanı
31
Arkadaslar merhaba elimde 6s plus 64 gb var 7 plus 128 mat almayı planlıyorum gercekten gorunus olarak 7 plus ve mat cok iyi duruyor elimde 5s de var ıkısını satıp üstüne 1000 tl fark verip sıfır akasya appleden 7plus 128 gb alabiliyorum sizce be diyırsunuz ? Simdiden tesekurler :)

Büyük hata yaparsın. iphone pro yu bekle ( ama 5s i hemen satabilirsin hala az da olsa para ediyorken )

canberk sagnak

Profesör
Reaksiyon puanı
314
firmaların dolar 3.10 iken aldıkları stoklar daha bitmedi o nedenle zam yok
--- Gönderi Güncellendi ---
ince kaliteli silikon candır :) benimkinde o da yok gerçi:)
sizce mat siyah için şeffaf slikonu hafif siyah olandanmı alıyım yoksa renksizmi
s.png

furkannosmann

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
arkadaşlar elimde ıphone 4 var. Bu hafta içinde ıphone 7 plus 128gb alıca. Sizce verdiğim paraya değermi? Öyle 3 yılda bir telefon değiştiremiyorum sizce beni götürürmü ıphone 7 plus?

Apocalypse_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,271
arkadaşlar elimde ıphone 4 var. Bu hafta içinde ıphone 7 plus 128gb alıca. Sizce verdiğim paraya değermi? Öyle 3 yılda bir telefon değiştiremiyorum sizce beni götürürmü ıphone 7 plus?
7 Plus sizi 4 sene rahat götürür
7 Plus sizi 4 sene rahat götürür

furkannosmann

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
iphone 4 2010 telefonu. yani 7 senelik bir cihaz kullanıyorsunuz. 7 plus en az 4 sene götürür sizi içiniz rahat olsun. 2010 teknolojisiyle şuan arasında çok fark var.

saolun teşekkür ederim. Çoğu kişi 8i bekleyin diyor sizce 8 beklenmelimi?

wedoman

Asistan
Reaksiyon puanı
100
eğer bekleyebilirseniz bekleyin tabi. düz serilere nazaran S serisi her zaman düz seriden daha iyi olur. tabi bu sene appleın 10. yılı olması sebebiyle ismi 8'de olabilir siz nasıl telafuz ederseniz :) ama 7 alırsanız pişman olmazsınız. sonuçta 4'ten geçeceksiniz.

Apocalypse_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,271
Bunu diyen şahısları takmayın hiç bir zaman bunu burada yapan çok var adam 7 Plus alacağım diyor biri çıkıyor 8 i bekle diyor 10. Yıl olacak bomba olacak diyor Allah aşkına 7 Türkiye'de çıkalı 2 2.5 ay oldu 1 sene sonra hatta 8 iki sene sonra çıkacak iki sene sonra çıkacak olan telefonu önermek nedir yahu!

byserhatt

Doçent
Reaksiyon puanı
198
7 plus 32 kullanıyorum ama fark ettim ki her güncelleme sonrası hafızada ben kullanmadığım halde yer kayboluyor.

Örnek vereyim
Kullanılan 6,41 GB
Kullanılabilir 20,97 GB diyor

Ancak uygulamaların boyutlarını toplayınca 3 GB yediğini görüyorum. Kalan 3,41 GB nereye gidiyor bilmiyorum

Her güncellemede sıfırlayıp yedeği geri yüklüyorum halloluyor. Bunu yaşamamak için ne önerirsiniz?

sword-ayd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
merhabalar iphone video sorunu yasiyorum sessiz ortamda video cekerken cizirtili bi ses geliyor rahatsiz edici muhtemelen islemci sesi die dusunuyorum ne yamamiz gerekir size

DenneFry

Asistan
Reaksiyon puanı
122
merhabalar iphone video sorunu yasiyorum sessiz ortamda video cekerken cizirtili bi ses geliyor rahatsiz edici muhtemelen islemci sesi die dusunuyorum ne yamamiz gerekir size
Şansını dene ve değişim işte bu eğer 14 günlük süreç bitmemişse

Değin problem bende de var rahatsızlık derecede takıntı ettim yarın değişime vereceğim

Fakat 10 günlük deneyimim şu

Bu ses sadece arka kamera videosunda geliyor

Ön kamera video ve ses kayıt uygulamalarında bu sıkıntı Yok

Son olarak bu ses normal bir kayıtta belli olmuyor
Sesiz kalıp video çekip dinleyecem diyorsanız da bilmem ve eğer değişim süresi bitmişse önerim kafanıza takmamanız ve kullanmaya devam etmeniz

cihad16

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
Farklı telefonlarda dene farklı,farklı sesler geliyor genel olarak var sanırım.
firmaların dolar 3.10 iken aldıkları stoklar daha bitmedi o nedenle zam yok

sizce mat siyah için şeffaf slikonu hafif siyah olandanmı alıyım yoksa renksizmiEkli dosyayı görüntüle 15569
Ben spigen aldım 7plus için gayet başarılı.
iPhone 7 Plus Kılıf, Spigen Rugged Armor - Spigen

mertas03

Öğrenci
Reaksiyon puanı
26
Herhangi bir telefon için Baseus marka ekran koruyucu kullanan oldu mu veya 3d bütün ekranı kaplayan koruyuculardan fikrinizi merak ediyorum.

wedoman

Asistan
Reaksiyon puanı
100
Herhangi bir telefon için Baseus marka ekran koruyucu kullanan oldu mu veya 3d bütün ekranı kaplayan koruyuculardan fikrinizi merak ediyorum.
bende şuan 3D ekran koruyucu mevcut. aliexpressten almıştım gayette memnunum. hatta 2. defa yeniden aldım yedekte kalsın nolur nolmaz diye :)

mertas03

Öğrenci
Reaksiyon puanı
26
bende şuan 3D ekran koruyucu mevcut. aliexpressten almıştım gayette memnunum. hatta 2. defa yeniden aldım yedekte kalsın nolur nolmaz diye :)
Peki ekranı çok kalınlaştırıyor mu modeli ne telefonunuzun 7 plus için alıcam normalde Spigen alıcaktım ama Spigen koruyucu ekranın tamamını kapatmıyor böylece o kapatılmayan bölgeden alınacak bi hasarda telefon savunmasız hale geliyo geçen gün telefoncu bana 3d ekran koruyucu önerdi biraz kafam karıştı napsam bilemedim.

canberk sagnak

Profesör
Reaksiyon puanı
314
69 tl'ye aldığım ilk ekran koruyucum boşa gitti şimdi 56 tl'ye aldım yine boşa gitsin istemiyorum sizce turkcell bayisinemi , türk telekom bayisinemi yoksa vodafone gidipmi taktırıyım birde bu konuda erkeklermi daha tecrübelidir

mertas03

Öğrenci
Reaksiyon puanı
26
69 tl'ye aldığım ilk ekran koruyucum boşa gitti şimdi 56 tl'ye aldım yine boşa gitsin istemiyorum sizce turkcell bayisinemi , türk telekom bayisinemi yoksa vodafone gidipmi taktırıyım birde bu konuda erkeklermi daha tecrübelidir
Bence kaliteli bi telefon dükkanı bu işle daha fazla meşgul olduğu için onlar daha iyi takacaktır.

onuryurduseven

Asistan
Reaksiyon puanı
48
Arkadaşlar maddi bir sıkıntıdan dolayı 7 plus jet black 256 gb Türkiye garantili cihazımı satmaya karar verdim.Toplamda 20 gün jelatinli kılıflı kullandım, hiç çizik darbe vb.yok.Faturası mevcut.4.200 tl ye vereceğim,şarj cihazı,kablosu ve kulaklığını daha hiç açmadım.ilgilenen olursa özel mesaj atabilir.Fiyat son gibidir.

Kenan___

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12

Apple Store'dan aldım ben, tech21 marka, kutunun içinde aparatta çıktı rahat bir şekilde de takabilmek icin, ilk denememde bende takamadim sonra tekrar soktum düzgün bir şekilde taktım. ürün çok kaliteli fakat mat parlak değil. iPhone 7 Plus için Yansıma Engelleyici Tech21 Impact Shield Ekran Koruyucu

Tech21 Impact Shield Screen Protector with Anti-Glare for iPhone 7 Plus

alikuz35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
34
Arkadaşlar iOS ile ilgili bi soru sorucam ben birşeyler okurken telefon otomatik kilide geçmek için ekranı hafif karartıyor, ben ekrana baktığım sürece ekranın kapanmamasını sağlayacak bi ayar var mı? Samsunglarda böyle bir özellik var fakat iphone da olup olmadığını bilmiyorum

canberk sagnak

Profesör
Reaksiyon puanı
314
Arkadaşlar iOS ile ilgili bi soru sorucam ben birşeyler okurken telefon otomatik kilide geçmek için ekranı hafif karartıyor, ben ekrana baktığım sürece ekranın kapanmamasını sağlayacak bi ayar var mı? Samsunglarda böyle bir özellik var fakat iphone da olup olmadığını bilmiyorum
yok

wedoman

Asistan
Reaksiyon puanı
100
Peki ekranı çok kalınlaştırıyor mu modeli ne telefonunuzun 7 plus için alıcam normalde Spigen alıcaktım ama Spigen koruyucu ekranın tamamını kapatmıyor böylece o kapatılmayan bölgeden alınacak bi hasarda telefon savunmasız hale geliyo geçen gün telefoncu bana 3d ekran koruyucu önerdi biraz kafam karıştı napsam bilemedim.
yok hocam çok fazla kalınlaştırmıyor. telefon ekranı sanki orjinalmiş gibi duruyor. videosunu buldum buradan da bakabilirsiniz: