iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Kullananlar Kulübü

FOM

Profesör
Reaksiyon puanı
1,264
@FOM spigen hafta sonuna özel %30 indirimi var
Alacak olanlar için güzel indirim çünkü piyasada çok pahalı zaten sitesinden almak en mantıklısı birde %30 indirimse kaçırmamalı ben daha geçen aldım şuanlık ihtiyacım yok ama alacaksan güzel indirim kaçırma derim

canberk sagnak

Profesör
Reaksiyon puanı
314
Alacak olanlar için güzel indirim çünkü piyasada çok pahalı zaten sitesinden almak en mantıklısı birde %30 indirimse kaçırmamalı ben daha geçen aldım şuanlık ihtiyacım yok ama alacaksan güzel indirim kaçırma derim

indirim güzelde kılıf bildiğin güzel yazı defteri gibi sol yanında kocaman spigen yazıyor sağ yanında da "designed in California made in Korea" yazıyor

Apocalypse_

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
1,272
Aynen öyle takip ediyorum böyle şeyleri haber vermeye çalışıyorum.
Benimde ihtiyacım Yok çünkü aldım ben silikon kristal kılıf

FOM

Profesör
Reaksiyon puanı
1,264
Aynen öyle takip ediyorum böyle şeyleri haber vermeye çalışıyorum.
Benimde ihtiyacım Yok çünkü aldım ben silikon kristal kılıf
Güzel oluyor haber vermen çok kişinin faydalandığını düşünüyorum çünkü cihaz alır almaz hatta daha almadan kılıfı alıyoruz

canberk sagnak

Profesör
Reaksiyon puanı
314
Tercih meselesi tabiki

sonuçta araçlarada koruma için kaplama uygulanabiliyor ve o konuda çok önemli firmalarda var ama gidipte ürünlerinin üstüne uzun uzun yazılar yazmıyolar bu tarz ürünlerde ya yazılar belli belirsiz olmalı yada hiç olmamalı

dbicer83

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
7 128 bugün mediamarkt sipariş verdim salı muhtemelen elimde olur kılıf ve ekran koruyucu öneriler paylaşabilir misiniz

byserhatt

Doçent
Reaksiyon puanı
198
2 haftadır kullanıyorum bu 7 Plus ı lakin şu uygulamaların çoğundan memnun değilim. İnstagram tapatalk onedio hepsiburada vs uygulamaların hepsinde kasmalar var. İos un kendi uygulamaları kamera hariç sorunsuz eski stabillik gitmiş

Turkmenmert

Asistan
Reaksiyon puanı
95
2 haftadır kullanıyorum bu 7 Plus ı lakin şu uygulamaların çoğundan memnun değilim. İnstagram tapatalk onedio hepsiburada vs uygulamaların hepsinde kasmalar var. İos un kendi uygulamaları kamera hariç sorunsuz eski stabillik gitmiş
Ben hiç sorun yaşamıyorum, yaşamadım. Bir iki kere whatsapp'ta kameraya geçerken takılma oldu onun dışında on numara. Yazılım işleri böyle arada tırmalar normaldir düzelecektir. Ayrıca telefonu çok hızlı kullanıyorsanız donma olabiliyor o dikkatimi çekti. Ayrıca uygulamadan kaynaklı kasmalarda olabilir

malibuke11

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
nasıl mesela. Benim telefon aldığım gnden beri sebeke sorunluydu apple yetkilileri ile gorustum bilgisayarıma baglanıp restore işlemleri vs yapıldı ama spnucsuz kaldı sorun devam ediyordu tam garantiye gonderdiğim gun biri gelip kalabalıkta carptı yere dustu telefon ön kameranın yanında ufak bir catlak olustu ekrana kadar gelmedi. Bu şekilde gönderdim telefonu garantiye sonuç ne olur sence?
Ankarada başarı teknik servisten değişim yaptım ben 3 kere bu konuda biraz cinlik yaptık olmayan hataları söledim cihazım darbeli olmasına rağmen değişim yapıldı mesela iphonelarda siyah ekran asla vermez beyaz ekran verir ben cihazım siyah ekran veriyor demiştim bir uygulama açıp hemen kapatıp başka uygulama açtığımda ilk uygulama tekrar açılıyo son açtığım uyglama açılmıyo demiştim birde şarjı 30da iken kapanıyo demiştim darbeli 4 köşesi ezilmiş cihazımı 1 haftada yenisi geldi oyüzden apple seviyorum.Appleda parça üretimi yok bu yüzden bire bir değişim yapıyolar bunu öğrendiğim zamandan beri birçok arkadaşımada yeni cihaz aldık bu sebeplerden.

İnşallah yenisi gelir çatlağa pek takılcaklarını sanmıyorum apple garantili bi cihazza değişim çıkıcaktır

byserhatt

Doçent
Reaksiyon puanı
198
05b04ac8bfe67e79e1f3045606aeb686.jpg

7 Plus. Bu sefer süre düşük kaldı zorlasam 9.30 saati bulurdu belki

Turkmenmert

Asistan
Reaksiyon puanı
95
Arkadaşlar pasaporta telefon kayıt işlemi yapan oldumu içimizde? E-devletten işlemi yaptıktan sonra kayıt edildiğini nasıl görebiliyoruz ve kaç gün sürüyor bu süreç

gky01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
ip7 plus 32 gb aldım,fakat aldığımdan beri sorunlar bitmedi,en büyük problemim gelen aramaları kafasına göre yani hepsini değil otomatik meşgule atıyor.2 kere telefonu sıfırladım yazılım güncelleme yaptım ama ne fayda,bu arada telefonumda bu durumu doğuracak bir uygulama yok,benim gibi sorun yaşayan varmı veya bana bi çözüm söylermisiniz.

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Arkadaslar ciddi ciddi bi soru soracam aklımda 7 plus almak var S6 edge plus kullanıyorum iphone a geçecem telefon nasıl bi yardimci olun pişman olurmuyum verdiğim paraya degermi genel olarak nasıl bi telefon lütfen tarafsız yorum yapalım

M

Murat Burç

SDN Okuru
Arkadaslar ciddi ciddi bi soru soracam aklımda 7 plus almak var S6 edge plus kullanıyorum iphone a geçecem telefon nasıl bi yardimci olun pişman olurmuyum verdiğim paraya degermi genel olarak nasıl bi telefon
S6 Edge plus kalsın note 8 veya s8 e geç napican bunu