iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Kullananlar Kulübü

malibuke11

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
32gb ideal ama imkan varsa 128gb alın en güzeli
128 alıcam kararımı verdim. Bir iki sorun belirlemişler plusta gece %50 de iken şarjı sabah kalktıgında telefon kapanmış oluyomus bu sorunu yaşayan varmı başka

Apocalypse_

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
1,272
128 alıcam kararımı verdim. Bir iki sorun belirlemişler plusta gece %50 de iken şarjı sabah kalktıgında telefon kapanmış oluyomus bu sorunu yaşayan varmı başka
Vallahi sorun yok Benim WiFi kapalı uçak modunda gece nasıl bırakıyorsam aynı seviyede şarjı buluyorum :)

malibuke11

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Telefonu alacağım yer Lydia premium apple sizce burası iyimidir ?

FOM

Profesör
Reaksiyon puanı
1,264
Hakkı beyde vardı böyle sorun videoya çekmiş ama kullananlar yazsın bakalım kimlerde var başka söyleyende forumda duymadım açıkçası

FOM

Profesör
Reaksiyon puanı
1,264
Benim içinde özellik manyağı olsaydım S7 edge veya note 7 alırdım ama bana kalite servis stabil performans kazım kalemi ne yapayım
Tek kelime Iphone kullanmak ayrıcalıktır
Aynen öyle cidden ayrıcalık rahatlık

Ahmet ERKAN

Asistan
Reaksiyon puanı
32
Frorumda sorun yaşayan birtek ben vardım sanırım bende garantiye gönderdim olacakları yazacam telefon 4 gündür garantide daha bekliyoruz.

Apocalypse_

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
1,272
Tekrar aynısını söylüyorum ilgi yok diyorlardı birde :D Daha dur bakalım hele seneyi bi devirelim kaç mesaja ulaşacak
Daha Türkiye'de bir ayını bile doldurmadı çıkmasının. O değilde sende buralarda çok dolaşıyorsun galiba Seninde niyetin var :D

FOM

Profesör
Reaksiyon puanı
1,264
Daha Türkiye'de bir ayını bile doldurmadı çıkmasının. O değilde sende buralarda çok dolaşıyorsun galiba Seninde niyetin var :D

Var tabiki alacağım 7 plus 6s plustan gayet memnunum fakat İphone 7 plus'ın özellikleri beni çok cezbediyor.

seyhmus21

Profesör
Reaksiyon puanı
255
Sarı ekran sorunu olanlar bu videoyu izleyerek normal hale getirebilirler gerçi bu seferde mavimtrak oluyor ama yapacak bir şey yok 7 sahipleri için iki farklı panel var iphone'da birisi mavimsi buz beyaz diğeri sarımsı apple yavaş yavaş amoled'e hazırlanyor gibi seneye amoled ekran görsem şaşırmam 10 senesinde amoled gelebilir.

onuryurduseven

Asistan
Reaksiyon puanı
48
Telefonu alacağım yer Lydia premium apple sizce burası iyimidir ?
Bende 7 plus umu Lydia dan aldım, daha önce de bu firmadan cihaz almıştım, hiçbir sorunla karşılaşmadım.Hatta peşin alırken Apple Store nin yaptığı peşin indirimi de yapıyorlar, teknosa,mediamarkt vb.yerlerde bu peşin indirimi yok, bu önemli bence.

FOM

Profesör
Reaksiyon puanı
1,264
Bende 7 plus umu Lydia dan aldım, daha önce de bu firmadan cihaz almıştım, hiçbir sorunla karşılaşmadım.Hatta peşin alırken Apple Store nin yaptığı peşin indirimi de yapıyorlar, teknosa,mediamarkt vb.yerlerde bu peşin indirimi yok, bu önemli bence.
Nakit indirimi cidden güzel %4 gayet iyi.

Apocalypse_

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
1,272
Gold şuanki zaten ama mattblack kestirdim gözüme aslında jetblackte de gönlüm yok değil heran jetblack'e kayabilirim.
Bence 7S'i bekle kardeşim.
Senin için daha iyi olur çünkü şuan hala harikulade bir telefon 6S

byserhatt

Doçent
Reaksiyon puanı
198
7211f48af6c2e17385ce6099afaad911.jpg

7 Plus bu şekilde fena sayılmaz

malibuke11

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
evet nakit indirimi güzel 4199 luk cihaz 4031 e geliyor

Hakan__

Asistan
Reaksiyon puanı
104
Ya ip5'ten kalan bir alışkanlığım var malum şarj bittiği için %20-25 de gece şarja takıp sabah çıkarırdım. 7plusımı da mesela 30 da veya daha az durumda gece takılı kalması pile herhangi bir sıkıntı yaşatır mı ?yaklaşık 7-8 saat şarzda kalacak bu sıkıntı olur mu?

FOM

Profesör
Reaksiyon puanı
1,264
Ya ip5'ten kalan bir alışkanlığım var malum şarj bittiği için %20-25 de gece şarja takıp sabah çıkarırdım. 7plusımı da mesela 30 da veya daha az durumda gece takılı kalması pile herhangi bir sıkıntı yaşatır mı ?yaklaşık 7-8 saat şarzda kalacak bu sıkıntı olur mu?
Sıkıntı çıkartmaz bende öyle yapıyorum mesela geceden şarja takıyorum sabah uyanınca çıkartıyorum şarjdan

Ahmet ERKAN

Asistan
Reaksiyon puanı
32
appledan yeni cihaz almanın bir kaç taktiği var aslında ben 3 kere 5s değiştirdim
nasıl mesela. Benim telefon aldığım gnden beri sebeke sorunluydu apple yetkilileri ile gorustum bilgisayarıma baglanıp restore işlemleri vs yapıldı ama spnucsuz kaldı sorun devam ediyordu tam garantiye gonderdiğim gun biri gelip kalabalıkta carptı yere dustu telefon ön kameranın yanında ufak bir catlak olustu ekrana kadar gelmedi. Bu şekilde gönderdim telefonu garantiye sonuç ne olur sence?