iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Kullananlar Kulübü

headworks

Öğrenci
20 Ekim 2016
6
2
3
Arkadaşlar merhaba. Jetblack 7 kullanıyorum arkasının çizilmemesi için full body yaptırıcaktım malum yazılar soyuluyo ve bende kılıf kullanmayı sevmiyorum. Bir zamanlar sıvı ekran koruyucular vardı bilirsiniz belki liquit armor, screen armor, guard nano gibi. Acaba bunlardan alıp yapsak bir işe yarar mı ? Birde şöyle bi ürün buldum Akıllı cep telefon seramik koruma | Ferdi Satış cep telefonu seramik kaplama diye. Malum arabalarda seramik kaplama işe yarıyor ama bunun içeriği nedir işe yarar mı bilmiyorum sizden fikirlerinizi istiyorum. Teşekkür ederim şimdiden.

Son düzenleyen moderatör:

Apocalypse_

Müdavim
Müdavim
19 Mart 2016
2,926
1,271
293
Şimdi benimkinde intel varmış galiba kötü mü benim telefonum vallahi duvardan duvara vururum telefonu

stinghardyzz

Müdavim
Müdavim
24 Ekim 2014
3,274
747
293
Y
Arkadaşlar merhaba. Jetblack 7 kullanıyorum arkasının çizilmemesi için full body yaptırıcaktım malum yazılar soyuluyo ve bende kılıf kullanmayı sevmiyorum. Bir zamanlar sıvı ekran koruyucular vardı bilirsiniz belki liquit armor, screen armor, guard nano gibi. Acaba bunlardan alıp yapsak bir işe yarar mı ? Birde şöyle bi ürün buldum Akıllı cep telefon seramik koruma | Ferdi Satış cep telefonu seramik kaplama diye. Malum arabalarda seramik kaplama işe yarıyor ama bunun içeriği nedir işe yarar mı bilmiyorum sizden fikirlerinizi istiyorum. Teşekkür ederim şimdiden.
tek çare kılıf

DenneFry

Asistan
17 Aralık 2013
343
122
43
@Apocalypse_ sende bulmussun duvara atiyorsun sıkma canını elindeki telefon suan çıkan tüm telefonların en iyisi sadece bir üstü var o da qualcomm ip7 ler sebebi sadece çekim gücü

byserhatt

Doçent
26 Şubat 2013
807
198
43
Yav zaten türkiyede kullandığımız internetin hızı ne ki modem derdine düştünüz? [emoji38]
En fazla 30 mbit görüyoruz abartmayınız bu kadar [emoji111]️

DenneFry

Asistan
17 Aralık 2013
343
122
43
Anlamakta zorluk çekiyorsunuz arkadaşlar olay su

Qualcomm intel arasında biz farkı yok 450mbit

Mesele çekim gücü bant sayisi

Bodrum katta iphone qualcomm çeker

İntel çekmez bu kadar açık

Çekim gücü ve bant sayisi qualcomm 13 bant intel 9 ve cdma yok

@Apocalypse_ malesef kardesim bekliyorum hala

@mrjokes sen bana model 16 ip 7 plus bulabilir misin ozel e yaz lütfen

stinghardyzz

Müdavim
Müdavim
24 Ekim 2014
3,274
747
293

Aynen öyle

Ahmet ERKAN

Asistan
28 Ekim 2016
103
32
28
32
P

peki bizim ülkede 17 model satıldığına göre intel mi hepsi illa yurtdışı telefon mu kullanacaz qualcomm istiyorsak

Ahmet ERKAN

Asistan
28 Ekim 2016
103
32
28
32
17 model satılıyorsa bu ülkede ve bu fiyatlara yazık gerçekten ben geri iade isticem teknosadan bune ya telefon cekmiyor

stinghardyzz

Müdavim
Müdavim
24 Ekim 2014
3,274
747
293
Efsane troll yedim sınava girerken teli kapadım çıktım sınavdan homtusuna basıyom açılmıyor allah dedim bozuldu dedim kendi kendime 20dk geçti aradan bide kilit tuşuna basıyım dedim telefon kapalıymış meğersem

stinghardyzz

Müdavim
Müdavim
24 Ekim 2014
3,274
747
293
Efsane troll yedim sınava girerken teli kapadım çıktım sınavdan homtusuna basıyom açılmıyor allah dedim bozuldu dedim kendi kendime 20dk geçti aradan bide kilit tuşuna basıyım dedim telefon kapalıymış meğersem
Bide tel kapalıyken tepki vermiyor 6s şerde içeri göçüyor kendi kendime yandık dedim

DenneFry

Asistan
17 Aralık 2013
343
122
43
Screenshot_2016-10-31-17-22-04.png
Beyler ben sadece küçük bir karşılaştırma sonucu intelin qualcomm dan kötü olduğunu düşünüyordum fakat harbiden öyleymiş ve intel ip7 ler 6s lerden bile kötü

iPhone 7 Plus: A Tale of Two Personalities – Cellular Insights

FOM

Müdavim
Müdavim
2 Nisan 2016
2,577
1,264
293
Bunu yaşayan o ladar kişi varki yanlız değilsiniz :D

Apocalypse_

Müdavim
Müdavim
19 Mart 2016
2,926
1,271
293
Güncelleyen var mı arkadaşlar ?

@FOM birde bunu iTunes'tan mı güncelleyim.
Burada 65 gözüküp iTunes'ta 2 GB filan gözüküyor neden

Ekli dosyalar

• IMG_0156.PNG
    IMG_0156.PNG
    332 KB · Görüntüleme: 236

dbicer83

Öğrenci
18 Şubat 2015
46
24
8
Cihazı açmadan bu Intel mi qualcomm mu nerden anlayacağız. Bir cihaz alalım dedik kafam karma karışık oldu.