iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Kullananlar Kulübü

canberk sagnak

Profesör
27 Şubat 2016
1,099
314
263
Yav zaten türkiyede kullandığımız internetin hızı ne ki modem derdine düştünüz? [emoji38]
En fazla 30 mbit görüyoruz abartmayınız bu kadar [emoji111]️

aynen evde 100 mbit internet bağlantım var en iyi haliyle saniyede 13 megabyte anca indiriliyo modem intel olsa ne yazar qualcomm olsa ne yazar bide bu yetmezmiş gibi akk derdi var

ayrıca türkiyedeki internet 4-5 yıl sonra anca qualcomm ile intel olan modemin farkını anlayabiliriz iphone 7 alanların yüzde 80 i zaten 4 yıl sonra bu telefonu kullanmayacak o nedenle kafaya takmak gereksiz

canberk sagnak

Profesör
27 Şubat 2016
1,099
314
263
17 model satılıyorsa bu ülkede ve bu fiyatlara yazık gerçekten ben geri iade isticem teknosadan bune ya telefon cekmiyor

Telefonu çekmeyen arkadaşların problemi operatörleri ile ilgili olabilir. Iphone 7 plus aldım. Hattım turkcell bodrum katta, köyde, dağda da olsam internetim çatır çatır çekiyo.

Sıkıntı çeken arkadaşlara bozuk telefon da denk gelmiş olabilir bir an önce servise başvurmalarını öneririm. Bu arada tamam intel modemli olanlar qualcomm a göre farklı ama sonuçta modem intelde olsa 6 ve 6s dekinden daha iyi

asdf61

Öğrenci
8 Ekim 2016
57
21
8
Kafa karıştırmak için, insanları yönlendirmek için bu haberlerin çıktığını düşünüyorum. Önce 32 gb olanların hızları yavaş haberleri çıktı şimdi de intel - qualcom modem karşılaştırması. Sıradaki ne acaba?

canberk sagnak

Profesör
27 Şubat 2016
1,099
314
263
Kafa karıştırmak için, insanları yönlendirmek için bu haberlerin çıktığını düşünüyorum. Önce 32 gb olanların hızları yavaş haberleri çıktı şimdi de intel - qualcom modem karşılaştırması. Sıradaki ne acaba?

modemi ve ssd yi geçtim. Samsung neredeyse tüm modellerinde telefonun daha önemli bir parçası olan işlemciyi türkiyeye farklı avrupaya farklı gönderdi. Kimse o konuda bile bu kadar ses çıkarmadı. O yüzden benimde aklıma her habere güvenmesekmi acaba düşüncesini getiriyor.

canberk sagnak

Profesör
27 Şubat 2016
1,099
314
263
Yaptım

kardeş 1 haftadır apple ile görüşüyorum geri yüklendi Telefon ıtunnes üzerinden sıfırlandı ama yine olmadı. Anlamadığım bir tek bende mi var şu sorun şu forumda kimse de yok böyle bişey.

benim vodafone kullanan bir arkadaş vardı oda baya bi sıkıntı çekiyodu senin gibi benim hatla denedik yani turkcell internet yağ gibiydi

Ahmet ERKAN

Asistan
28 Ekim 2016
103
32
28
32
Yaptım

kardeş 1 haftadır apple ile görüşüyorum geri yüklendi Telefon ıtunnes üzerinden sıfırlandı ama yine olmadı. Anlamadığım bir tek bende mi var şu sorun şu forumda kimse de yok böyle bişey.
Seninde oyun oynarken şebeke sıfırlanıp internet bağlantın kopuyor mu kardeş yerinde durmuyor şebeke hareketli her dk. E, 3G,4G sinyal yok,4G bu şekilde habire sinir bozucu yaw...