iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Kullananlar Kulübü

FOM

Müdavim
Müdavim
2 Nisan 2016
2,577
1,264
293
Benim şarjım çabuk bitiyor bu sorunu yaşayan var mı birde WhatsApp da donmalar WhatsApp içersinde işlem yapabiliyorum ama ana menü ye dönemiyor ekran kapanmıyor
Mobil veri çok önemli whatsaaptı twitterdı veya bildirimleri tapatlaktı bu tarz uygualamarda cihaz 2G(edge) mobil şekebede kalsın internetle işin olduğu zaman 3G veya 4G(LTE) al şarj konusunda iki kat fark yaşarsın

MR.Anonymous

Müdavim
Müdavim
7 Aralık 2014
5,140
498
263
Apple desteği ile ufak bir sohbet sonucu öğrendiğim bilgi. Sadece iPhone 7 için geçerli değilmiş demek ki. Kendilerine güveniyorlar.

"Watch 2 serimiz sıvı temasına karşı dayanaklı olacak şekilde tasarlandı; yani normal şartlarda sıvı temasına uğraması zor bir durum; fakat diyelim ki sıvı temasına uğradı ve bozuldu. Sıvı teması durumu Watch' un kendisi veya fabrika çıkışıyla alakalı olmadığı için kullanıcı hatası olarak değerlendirilir ve cihazı garanti dışına çıkarır."

asdf61

Öğrenci
8 Ekim 2016
57
21
8
Bu alet, telefonunuzun sarji bittiginde teli sarj etmenizi saglar. Spigenin digerlerinden en buyuk farki, uzerinde ekraninin olmasi. Bu sayede sarjinin ne kadar oldugunu, cikisinin calisip calismadigi,calisiyorsa kac amper uzerinden akim verdigini bir bakista anlayabiliyorsunuz. Bu fiyata uzerinde ekran olan powerbank yok. Ayrica muadillerinden daha kompakt bir tasarima sahip. Aluminyum olmasi da cabasi. Asiri akim korumasi,adiri sarj ve desarj korumasi mevcut. Uzerinde 2 cikis var ve ayni anda iki cihazi sarj edebiliyor. Cikis degerleri kagit uzerinde degil, gercekten de telefona yazildigi gibi akim veriyor. Youtubeda testi yapilmis. Spigen sitesinde tum bunlar icin ozel chip koydugunu söylüyor. Ve hangi cihazin ne kadar kez sarj edebildigini de belirtmis. Bu cihazlar ozellikle sık seyahat edenler veya gun icinde prizden uzak kalanlar icin hayat kurtarici. Ama markali kullanmak elzem. Ne oldugu belirsinz 40.000-50.000mah yazanlar telefonu oldururler mazallah. Bu konuda en iyi firma sonydir. Digerleri ya lg ya samsung pil kullanir. Spigen de yillardir aksesuar yapan bir uretici olarak guvenilirdir diye düşünüyorum
Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler ederim. Bende sipariş verdim, hayırlısı olsun.

Turkmenmert

Asistan
17 Şubat 2016
375
95
28
4g ve lte farkı çok önemli mi bu model no muhabbeti

Dostum bana Amerika'dan geldi iphone 7+ hiçte öyle modeline vs. Bakmadım 2 adet geldi. Telefon cayır cayır çalışıyor çekiyor. Muazzam derecede memnunum. Hat çekmeme olayı operatör kaynaklı benim düşünceme göre. Ha dersenki bağlantı hızın nasıl diye Turkcell kullanıyorum İstanbul Pendik Marina'da denedim hızı 60-65 mbit hız alıyorum hücreselden. Modeline falan çok takılma

Lonesomecowboy

Doçent
3 Şubat 2010
615
198
43
Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler ederim. Bende sipariş verdim, hayırlısı olsun.
Teşekkür ederim, hayırlı olsun umarım uzun süre kullanırsınız.
Ben de spariş vermiştim, hatta bu fiyattan faydalanmak isteyen arkadaşlar olursa diye buraya da linkini kopyalamıştım. Spigenle telefonla konuştum, tüm ürünler stoktaymış, pazartesi kargolanır dediler.

MrJokes

Doçent
20 Ekim 2015
684
283
63
Model no 16 olanlar qualcom model taşıdığı için veri kaybı yaşamıyor 17 olanlar intel modem

canberk sagnak

Müdavim
Müdavim
27 Şubat 2016
1,099
314
263
bazı arkadaşların iphone larda bulunan intel ve qualcomm modemleri dert edindiği görüyorum. Ama çokta takmaya gerek yok.Türkiye'deyiz sonuçta modem süper olsa kaç yazar cat9999999 olsa ne farkeder.

Internetim güya 50 megabit tamam bazen 1080p video izleyecekken hızlı yükleniyor ama görüntü kalitesini 1080p yapınca genellikle beklemek gerekiyor hadi diyelim ki internet sürekli aynı hızda ve süper o zamanda başınıza "akk" belası geliyo. bendeki akk 100 gb çok ilgilendiğim videoları 1080p ile izleyim biraz az ilgilendikleri 360p ile izleyim yeter deseniz yani dikkat etseniz bile max 20 gün yetiyor. heleki o ay beğendiğim birkaç oyun geldiyse de steam den indirildiyse vay halinize o zaman kota 10-15 günde bitmiş oluyor ondan sonra internette günlerce kaplumbağa gibi gez akk bittiği zaman bazen gazete okumak bile işkence

bide eskiden youtube da ne güzel videoyu açıp duraklatırdık o yüklenirdi sonradan hiç takılmadan izlenebilirdi ama şimdi o özellikte yok artık azıcık yükleniyo yüklenen yeri izledikten sonra devamı geliyo

canberk sagnak

Müdavim
Müdavim
27 Şubat 2016
1,099
314
263
Dostum bana Amerika'dan geldi iphone 7+ hiçte öyle modeline vs. Bakmadım 2 adet geldi. Telefon cayır cayır çalışıyor çekiyor. Muazzam derecede memnunum. Hat çekmeme olayı operatör kaynaklı benim düşünceme göre. Ha dersenki bağlantı hızın nasıl diye Turkcell kullanıyorum İstanbul Pendik Marina'da denedim hızı 60-65 mbit hız alıyorum hücreselden. Modeline falan çok takılma
zaten vodafone ve türk telekom pişmanlıktır hadi yine türktelekom u anlarım turkcell e göre ucuz olduğu için tercih sebebi olabilir ama vodafone neden alınır onu bi anlayamadım hem turkcell e göre çok ucuz değil hemde kaliteli değil

Turkmenmert

Asistan
17 Şubat 2016
375
95
28
zaten vodafone ve türk telekom pişmanlıktır hadi yine türktelekom u anlarım turkcell e göre ucuz olduğu için tercih sebebi olabilir ama vodafone neden alınır onu bi anlayamadım hem turkcell e göre çok ucuz değil hemde kaliteli değil
Ben 4 senedir vodafone faturalıydım ta ki işyerimde bölüm değiştirdim orda çekmemeye başladı ki sık sık çekmediği oluyordu işyerimde dedim telefon değişti hatta burda çekmiyor adam akıllı bir değişiklik yapalım araştırdım ufaktan türktelekom iyi güzel ucuzda ttneti kapatıp superonline geçiş yaptım çokta memnunum buda Turkcell olsun dedim iyiki demişim

MrJokes

Doçent
20 Ekim 2015
684
283
63
IMG_0112.PNG
IMG_0111.PNG
O zaman senin burda 1yıl garantin var ya da oda yok :) nerden aldin bana da söyle ben de qualcomm istiyorum
Buyur dostum

MrJokes

Doçent
20 Ekim 2015
684
283
63
Benimki şu benimki bu demeye gelmedim 2 ayrı 7 plus modeli kullandım eski jetblack ile birlikte . Çok önemli olmayabilir ama Yen'i alıcak Kişiler mümkün olduğunca model no 16 almaya çalışsın . Derdim Budur tabi milletin kendi tercihi. İntel modem şebeke açısından sıkıntı çıkardı jetblack 17 model no idi.

DenneFry

Asistan
17 Aralık 2013
343
122
43
İşin asli qualcomm olan ip 7 ler cdma destekli ve gsm kalitesi daha yüksek bu sebeb ile çekim gücü intelden yaklaşık 2 kat daha üstün söylemeyeyim millet üzülmesin diyecem de bilin daha iyi :)

hysahin

Öğrenci
24 Ocak 2016
32
10
8
Slm telefonuma reset attım ve değişik renkler çıkıyor bu sorun olurmu acaba yoksa servisemi götürmeliyim telefonu
0c4a3902507f1c1f5d638ce2e1308324.jpg

İphone 7plus128