iPhone 7 Plus yerine iPhone 8'i beklemeli miyim?

Bu konuyu okuyanlar

22ultimate22

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar yeni bir telefon alacağım normalde iphone 7 plus almayı planlıyordum. Ancak bu eylülde tanıtılacak 7s ve 7s plusa ek 10. yıla özel olarak 8 de tanıtılacak diye bir çok sızıntı duydum hatta daha önceleri bir çok bilgiyi bilen bir twitter hesabı olan şahıstan da belirli görseller görünce dedim herhalde çıkacak ben 8 zi bekleyeyim. Ancak kafama takılan bir kaç küçük unsur var mesela apple neden 7s ve 7s plus ile birlikte 8 zi tanıtıp çıkarsın yani çıkaracak ise 7s ile 7s plusun pazar payı baya düşecektir sanmıyorum ki hiç bir birey bu iki telefonu tercih etsin 8 mevcut iken. Ayrıca bu telefonun pro olarak özel bir telefon olacak çıkacağınıda duymuştum aynı SE modeli gibi buda korkutuyor beni keza eğer beklenilen 8 modeli tek bir seri ise SE gibi boşa beklemiş olacağım bu yüzden kararsızım bir fikir danışayım dedim şimdiden yorumlarınız için teşekkür ediyorum.

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
Apple'nin stratejisini çok iyi bilmiyorum ama 5000TL bütçen varsa kesinlikle Ip8'i bekle.

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Fiyat konusun da sıkıntı yoksa bekle zaten ıphone 7 ya da 7 Plus alan pişman olacak gibi para durumu müsaitse eğer 8 ya da 7s ney olursa artık çok güçlü gelebilir. Tasarım konusun da benim bir beklentim Yok büyük bir

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
Her yeni model öncesinde aynı muhabbet :)
--- Gönderi Güncellendi ---

Sx105rRomules

Müdavim
Reaksiyon puanı
177
8 çıksın kıyasla hep 7 plusun fiyatı düşer hem 8 i görürsün

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
--- Gönderi Güncellendi ---

M

Murat Burç

SDN Okuru
Bu kadar zaman geçmiş bekle bari yeni telefonu gör 7 plusun fiyatı düşsün .
Hem yeni Noteu görürsün belki aklın ona kayar :D

tolga26esk26

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Arkadaşlar yeni bir telefon alacağım normalde iphone 7 plus almayı planlıyordum. Ancak bu eylülde tanıtılacak 7s ve 7s plusa ek 10. yıla özel olarak 8 de tanıtılacak diye bir çok sızıntı duydum hatta daha önceleri bir çok bilgiyi bilen bir twitter hesabı olan şahıstan da belirli görseller görünce dedim herhalde çıkacak ben 8 zi bekleyeyim. Ancak kafama takılan bir kaç küçük unsur var mesela apple neden 7s ve 7s plus ile birlikte 8 zi tanıtıp çıkarsın yani çıkaracak ise 7s ile 7s plusun pazar payı baya düşecektir sanmıyorum ki hiç bir birey bu iki telefonu tercih etsin 8 mevcut iken. Ayrıca bu telefonun pro olarak özel bir telefon olacak çıkacağınıda duymuştum aynı SE modeli gibi buda korkutuyor beni keza eğer beklenilen 8 modeli tek bir seri ise SE gibi boşa beklemiş olacağım bu yüzden kararsızım bir fikir danışayım dedim şimdiden yorumlarınız için teşekkür ediyorum.
8i bekle az biz zaman kaldı bi kıyaslarsın aradaki fiyat farkını hakediyorsa 8 alırsın

murat zorluu

Bende iPhone köşemdeyim 14 256 GB ile…
Reaksiyon puanı
685

7 plus düşmez applede fiyat stratejisi var bence 5 milyar üzeri bütçe gerekir