iPhone 7 Plus Fiyat Düşer mi 8 çıkınca?

iPhone 7 Plus şimdi mi alınır iPhone 8 çıkınca mı?

• Kullanılan toplam oy
    21

Bu konuyu okuyanlar

BigBear

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkese merhaba. Yeni katıldım forum bölümüne. Elimde iPhone 6 Plus vardı düşüre düşüre telefon darbe manyağı oldu. Yeni bir cihaz istediğim için sattım aklımda Samsung S8 Plus vede iPhone 7 Plus vardı. Garanti ve Uzun kullanım yönünde ve yıllarca bana dayanan bir marka olması yönünde iPhone 7 Plus s seçtim ama şimdi Satın alsam 3 ay sonra iPhone 8 çıkıp 7Plus fiyatı düşermi diye merak ediyorum. Eğer Düşmezse direk 7Plus alacağım düşerse idare edeceğim bir takozla öyle alacağım. Yorumlarınızı bekliyorum. Teşekkürler Şimdiden.

treelock

Asistan
Reaksiyon puanı
59
Abartı bir düşüş olmaz.

Tarihi eser 5s'i bile 1400TL'ye satıyorlar hala. Çünkü cahil çok hala alıyor.

7 alma 8'i bekle denildiğin de, aman 2-3 ay kim bekleyecek diyen bir topluluk yüzünden bu ülkede her sektör böyle fahiş olmaya devam edecektir.

Kısaca 8'in çıkış fiyatı 5000TL civarı olur böylelikle 7 Plus'un fiyatına etki etmez.

BigBear

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Abartı bir düşüş olmaz.

Tarihi eser 5s'i bile 1400TL'ye satıyorlar hala. Çünkü cahil çok hala alıyor.

7 alma 8'i bekle denildiğin de, aman 2-3 ay kim bekleyecek diyen bir topluluk yüzünden bu ülkede her sektör böyle fahiş olmaya devam edecektir.

Kısaca 8'in çıkış fiyatı 5000TL civarı olur böylelikle 7 Plus'un fiyatına etki etmez.

Yani siz diyorsunuz ki 400-500 TL düşmez alacaksan şimdi al diyorsunuz?

treelock

Asistan
Reaksiyon puanı
59
Yani siz diyorsunuz ki 400-500 TL düşmez alacaksan şimdi al diyorsunuz?
Bana sorarsan bu saatten sonra İphone 7 ve 7 Plus alınmaz. Apple resmi olarak açıkladı 23-24 Eylül'de yeni cihazı tanıtıp 30'u gibi satışa sunacak. Türkiye'ye de Ekim ortası gelir 4 aydan az var yani.

Türkiye'de ABD'de ki gibi 799TL'ye İphone 7 satılsa alınır ancak 3-4 asgari ücrete satılan bir telefon için yenisini beklemek daha mantıklı olacaktır.

Negan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben 7 Plus Aldım Ahım Şahım Fark Olcagını Düşünmüyorm 8 ile arasında pek fazla fark olmaz fiyat konusundada çok düşcegini düşünmüyorum al gitsin çok memnun kalırsın 3+sene rahat gider.

byserhatt

Doçent
Reaksiyon puanı
198
İ8 in fiyatı 6000₺ den aşağı olmaz. 7 serisinin fiyatları 500₺ kadar geriler çünkü 7s serisi onların yerini alacak.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Boşver iPhone'u S8 Plus al
Forumda bir kaç kişi ip7 den s8e ve ip7 256dan s8 Plusa geçti (bu arkadaşın ilk Android telefonu s8 Plus ip3gden beri iPhone kullanıyor ) çok memnunlar .

mstb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
2017 yılında çıkan iphone lar (8, 7S, 7S Plus) büyük ihtimalle hızlı şarjı destekleyecek bilginize.

konukulas

Asistan
Reaksiyon puanı
67
Herkese merhaba. Yeni katıldım forum bölümüne. Elimde iPhone 6 Plus vardı düşüre düşüre telefon darbe manyağı oldu. Yeni bir cihaz istediğim için sattım aklımda Samsung S8 Plus vede iPhone 7 Plus vardı. Garanti ve Uzun kullanım yönünde ve yıllarca bana dayanan bir marka olması yönünde iPhone 7 Plus s seçtim ama şimdi Satın alsam 3 ay sonra iPhone 8 çıkıp 7Plus fiyatı düşermi diye merak ediyorum. Eğer Düşmezse direk 7Plus alacağım düşerse idare edeceğim bir takozla öyle alacağım. Yorumlarınızı bekliyorum. Teşekkürler Şimdiden.

iPhone 7 plus ilk çıktığında 4200 e aldım. Şu an 4945 tl oldu. 128 gb.

Düşeceğini sanmam yeni cihaz düşse bile 745 tl kârdan düşüş olacak. Sakın gidipte samsung falan alma androidciler gelir birazdan :))

7 Plus ta alabilirsin 8 'de ama 7 plus'ta düşüş olmaz. Apple 'da genelde zam oluyor. iPhone 6, satışlarına bi bak istersen ve 5s satışlarına hepsine rağbet mevcut. Fiyat politikasında artışa gidecektir.

M

Murat Burç

SDN Okuru
iPhone 7 plus ilk çıktığında 4200 e aldım. Şu an 4945 tl oldu. 128 gb.

Düşeceğini sanmam yeni cihaz düşse bile 745 tl kârdan düşüş olacak. Sakın gidipte samsung falan alma androidciler gelir birazdan :))

7 Plus ta alabilirsin 8 'de ama 7 plus'ta düşüş olmaz. Apple 'da genelde zam oluyor. iPhone 6, satışlarına bi bak istersen ve 5s satışlarına hepsine rağbet mevcut. Fiyat politikasında artışa gidecektir.
Yav he he
Bu forumda adamlar 7 plus 256dan S8 Plusa geçiyor(istersen kanıtlarım sslerle ) ve memnun iP7den S8e geçiyor memnun lafa bak yav sakın almaymış asıl o kalas gibi telefonu almasın:D

konukulas

Asistan
Reaksiyon puanı
67
Yav he he
Bu forumda adamlar 7 plus 256dan S8 Plusa geçiyor(istersen kanıtlarım sslerle ) ve memnun iP7den S8e geçiyor memnun lafa bak yav sakın almaymış asıl o kalas gibi telefonu almasın:D

Kanıta ihtiyaç yok. Telefonun herşeyinden memnunum :) 10.000 olsa da alırım. :p

M

Murat Burç

SDN Okuru
Kanıta ihtiyaç yok. Telefonun herşeyinden memnunum :) 10.000 olsa da alırım. :p
Ben size almaz mısınız dedim lafı nasıl anlıyorsunuz ?
Ben o sizin muhteşem dediğiniz telefondan çöp dediğiniz S8e geçip çok memnun olan (hatta iPhone 7 plus 256dan s8 plusa geçenin ilk android deneyimiymiş iPhone 3Gden beri hep iPhone kullanmış) Adam çok memnun en iyi telefon olarak S8 plusu lanse ediyor sizin dediğiniz boş laf boş

konukulas

Asistan
Reaksiyon puanı
67
Ben size almaz mısınız dedim lafı nasıl anlıyorsunuz ?
Ben o sizin muhteşem dediğiniz telefondan çöp dediğiniz S8e geçip çok memnun olan (hatta iPhone 7 plus 256dan s8 plusa geçenin ilk android deneyimiymiş iPhone 3Gden beri hep iPhone kullanmış) Adam çok memnun en iyi telefon olarak S8 plusu lanse ediyor sizin dediğiniz boş laf boş

aynen

Aequx105tas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Öncelikle 8 ve 7s bekleniyor bunu belirtmekte fayda var. Evet 8in fiyatı 950 dolar civarı olacağı konuşuluyor ancak 7s serisi fiyatı için aynı şey geçerli değil. Appleın her zaman izlediği fiyat politikası aynıdır. 650 dolardan yeni iphone modelini çıkartır.(7s serisi) eski modeli 550 dolar yapar. Bu 100 dolarlık düşüşte Türkiyede 400-500 lira civarına denk gelir. Yani şuan 3700 TL olan iphone 7, yeni seri ile birlikte 3200 liraya düşecek. Ve yeni seride 3700 den gelecek. Hatta dolardaki düşüş sebebiyle bir miktar ucuza bile gelebilir ancak bu 8 serisi için geçerli değil tabi 7s için konuştum.

Gnigingin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Karşılaştırma yaparken biraz insaflı olmak gerek. Iphoneların sayılamayacak kadar çok avantajı var hız stabillik vs. Ama s8 plus ında hakkını vermeliyiz. Eğer stabillik ve hız diyorsan Iphone özgürlük diyorsan s8

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,709
Acele etme. Ayfon 9 yolda. Sabır eden derviş, muradına erermiş.

ErtanKu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Tabiki de düşecektir. Ancak bu telefoncuların eline ikinci el iPhone 8 düştüğü zaman olacaktır diye düşünüyorum. Bu da benim düşünceme göre kasım ayı gibi olabilir

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,457
Düşse bile ip 8 i görünce almak istemiyeceksin söylentilere göre çok iyi gelecek gibi
ayrıca yeter artık şu stabilite lafı delirtirsiniz insanları siz delirtirsiniz siz ne kadar temiz kullansanızda apple fişini çekiyo zaten yenisini alın diye

Son düzenleme:

pisst0n

Doçent
Reaksiyon puanı
180
Düşse bile ip 8 i görünce almak istemiyeceksin söylentilere göre çok iyi gelecek gibi
ayrıca yeter artık şu stabilite lafı delirtirsiniz insanları siz delirtirsiniz siz ne kadar temiz kullansanızda apple fişini çekiyo zaten yenisini alın diye

Samsung uçuyor mu reis.