İphone 7 plus mı 8 mi tercih etmeliyim?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

efebcc

Üyecik
Selamlar, yakın zamanda apple ekosisteminden yeni bir cihaz almayı planlıyorum ancak iphone 7 plus ve iphone 8 arasında kaldım.İzlediğim bir videoda iphone 8'in şarhı 7 plustan daha iyi gidiyordu ancak 7 plus'ın çift kamerası aklımı çeldiriyor.Ayrıca 7 plus biraz fazla büyük gibi geldi cepte taşıması felan sıkıntı olur mu? Hangi modeli tercih etmeliyim? Cihazların güncel fiyatları;
İphone 8 4200 TL

İphone 7 plus 4000 TL

BoJack

Üyecik
7 plus. Büyük ekran her zaman daha iyi deneyim demektir. Çift kamerası da mükemmel. 8 plus da önerebilirim fakat 7 plustan hiçbir farkı yok.

salihbuldur

Doçent
Büyük ekran güzeldir ilk alınca bir garip gelir gözün alıştıktan sonra iyiki almışım dersin bende büyük ekran kullanamam derdim şimdi iyiki almışım diyorum

Batarya yönünden iPhone 6 Plus 1.liğini koruyor. Çoğunluk 8 alacağına 7 Plus alıyor. İstatikler yayınlanmıştı. En çok alınan cihazlar diye. 7 Plus 8 i geçmişti. O yüzden tavsiyem mutlaka 7 Plus u al. Hem çift kamera hem daha fazla özellik. Her zaman Plus versiyonları bir üst modelin düz versiyonundan iyidir. 8 yere bir dusse hemen kırılır. Ön cam kırılmazsa arka cam kırılır. Metal kasa herzaman iyidir. Saydam kılıf alıp kullanırsın. Güzelliğini kaybetmez, çizilmez.

stat counter