Iphone 7 Alacaklar Kimler ?

RoketLiSaVasTReni

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Ölme eşşeğim öle 7 plusa o kadar para vermeyi düşünmediğim için 6s plusmı alsam hala düşünüyom bi türlü çıkamadım işin içinden şubat ayından beri bekliyom o kadar bekledin şimdi neden 6s plus alasınki diyor içimdeki ses bi yandanda 6s plus 64 gbın 3300 tlye çekilmesi beni işin içinden çıkılmaz hale getiriyor :D
Şuan hangi cihazı kullanıyorsun?

RoketLiSaVasTReni

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
z3 ama sıkıntılı arama yapınca karşıdakiye ses gitmiyor zaman zaman ve memnun değilim günlük kullanımda idare etmiyor
Hadi ya ben z3 bakıyordum 2.el buralarda kimsede yok hiçbir telefoncu sony satmıyor dışlanmış sony eğer sorunu olmasaydı her türlü gideri vardı senin adına zor karar

FoLLow

Doçent
Reaksiyon puanı
309
Hadi ya ben z3 bakıyordum 2.el buralarda kimsede yok hiçbir telefoncu sony satmıyor dışlanmış sony eğer sorunu olmasaydı her türlü gideri vardı senin adına zor karar

Ben Sonyi sırf şarjı ve hızlı güncellemesi yüzünden almıştım 2 senedir kullanıyorum artık vaktini doldurdu o yüzden iphone yöneldim 3-4 sene uzun kullanım düşünüyorum 6S plusla 7 arasında kaldım

RoketLiSaVasTReni

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Ben Sonyi sırf şarjı ve hızlı güncellemesi yüzünden almıştım 2 senedir kullanıyorum artık vaktini doldurdu o yüzden iphone yöneldim 3-4 sene uzun kullanım düşünüyorum 6S plusla 7 arasında kaldım
Açıkçası bana göre suya dayanıklı olması önemli artı ben mesela artık suya dayanıklı olmayan cihaz almayacağım o yüzden bana 7 daha yakın seni bilemem tabi :blush:

MrJokes

Doçent
Reaksiyon puanı
283
Senin daha önce kullandığın telefon neydi? Ona göre sana deneyimlerimden birşeyler yazayım

MrJokes

Doçent
Reaksiyon puanı
283
Hatta ben sana şimdiden yazayım 2g hariç bütün seriyi öyle böyle kullandım. Düz ve plus serileri de dahil. Ben yerinde olsam ne yapardım. Bunu demek kolay biliyorum ama bence beklemelisin biraz daha maddiyatı ayarlayıp 7 plus almalısın. 3gb ram falan geç sen herşey pilde bitiyor pil için o farkı vermek değer. 7 alacak durumun var bak şükür. Acele edip boşuna düz 7 alma. Büyük ekran seviyorum diyorsun. Samimiyetle söylüyorum.

FoLLow

Doçent
Reaksiyon puanı
309
Hatta ben sana şimdiden yazayım 2g hariç bütün seriyi öyle böyle kullandım. Düz ve plus serileri de dahil. Ben yerinde olsam ne yapardım. Bunu demek kolay biliyorum ama bence beklemelisin biraz daha maddiyatı ayarlayıp 7 plus almalısın. 3gb ram falan geç sen herşey pilde bitiyor pil için o farkı vermek değer. 7 alacak durumun var bak şükür. Acele edip boşuna düz 7 alma. Büyük ekran seviyorum diyorsun. Samimiyetle söylüyorum.

Kardeşim masraflar var en fazla 3500 ayırırım bi telefona 3500 ve üstü beni aşar İphone 7 3400 e çıkıcak appstorede nakit ödemelerde % 4 indirim oluyor 3260 TL ye falan kapatıcam işte

Alecont

Profesör
Reaksiyon puanı
509
Kardeşim masraflar var en fazla 3500 ayırırım bi telefona 3500 ve üstü beni aşar İphone 7 3400 e çıkıcak appstorede nakit ödemelerde % 4 indirim oluyor 3260 TL ye falan kapatıcam işte
Az daha bekle üstüne koy al bence. Büyük ekran seviyorsan iPhone 7 Plus 32 GB modelini alabilirsin.

FoLLow

Doçent
Reaksiyon puanı
309
Az daha bekle üstüne koy al bence. Büyük ekran seviyorsan iPhone 7 Plus 32 GB modelini alabilirsin.

Hocam arada 700 TL fark var zor yani hem bi telefona o kadar para verilirmi oda ayrı bi konu gönül isterki 7 plus alıyım ama fiyatı zorluyor malasef değerli yorumun için teşekkür ettim.

Cabarello

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Arkadaşlar bende 7 yi bekliyordum tam bir hayal kırıklığı oldu benim için. İphone 7 yerine 6s alınabilir arada 650 tl fiyat farkı var fakat, 7 yerine 6s plus almak bence mantıksız çünkü 7 ile 6s plus neredeyse aynı fiyat. 7 nin özellikleri 6s plus dan ber türlü daha iyi.

Apocalypse_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,271
Artık son günlere oynuyoruz :)
7. Plus gel babacığına :)

Apocalypse_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,271
Arkadaşlar, kimler alacak kesin olarak bir ses verir misiniz modelleriniz ile beraber.

Iphone 7 Plus 128 GB Gold ben.

Lonesomecowboy

Doçent
Reaksiyon puanı
198
Gelecek sene cikaracagi cihazini merak ediyorum. Bu 6 serisine ufak bir guncelleme olmus sadece. Gunumuz sartlarinda cozunurluk yetersiz, samsung 2k ekraniyla bizim iphoneda aldigimiz sarj suresini alabiliyor. Sony 4k icin denemelere basladi biz halen bilmemkac sene evvelki cozunurlugu kullaniyoruz. Ozellikle plus kullanan biri olarak note kullandigim zamanlardaki ekrani film seyrederken özlüyorum.

Ben 10.yildan cok umutluyum. 6 serisi kullananlarin degistirmesine gerek yok. Hatta 5s bile cok iyi durumda.

Tys23

Dekan
Reaksiyon puanı
1,229
3300 Lira İphone 7 alamam milyoner olsam belki ancak. O kadar para vereceksem s7 edge alırım

Apocalypse_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,271
:D 5S kullanıyorum dostum. Saçmalık değilde Android alacaksan en üst modeli almak zorundasın o yüzden şey ettim
En üst modelini Alsan bile ileride root rom filan uğraşman gerekiyor telefonun stabilliğini korumak için ve ben bu işleri yapmayı sevmem uğraşmak için vakit harcamam birde büssürü şey var aradığını bulamıyorsun 4 GB RAM var sana 1.5 GB bırakıyor filan :)

Tys23

Dekan
Reaksiyon puanı
1,229
En üst modelini Alsan bile ileride root rom filan uğraşman gerekiyor telefonun stabilliğini korumak için ve ben bu işleri yapmayı sevmem uğraşmak için vakit harcamam birde büssürü şey var aradığını bulamıyorsun 4 GB RAM var sana 1.5 GB bırakıyor filan :)
Orası öylede tasarım ve pil