Öneri Iphone 6S Vs Güncel Telefonlar?

• Konuyu başlatan Deleted member 216045
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

D

Deleted member 216045

SDN Okuru
Merhaba arkadaşlar, hali hazırda iphone 6 kullanıyorum, çok memnunum fakat aileden birine telefon lazım oldu, kendime 6s alayım diyorum yenilenmiş sizce 1800 tl civarına değer mi? 64 veya 128 gb iphone 6s?

Yoksa 2 3 bin civarına mesela poco x3 nfc falan mı alsam?
fotoğraf çeken paylaşan biri değilim, telefonda oyun oynamam. alo derim whatsapp kullanırım arada da sosyal medya. sizce iphone 6s beni 5 6 sene götürür mü?

Realhas the Great

Donald Trump
Reaksiyon puanı
7,972
Merhaba arkadaşlar, hali hazırda iphone 6 kullanıyorum, çok memnunum fakat aileden birine telefon lazım oldu, kendime 6s alayım diyorum yenilenmiş sizce 1800 tl civarına değer mi? 64 veya 128 gb iphone 6s?

fotoğraf çeken paylaşan biri değilim, telefonda oyun oynamam. alo derim whatsapp kullanırım arada da sosyal medya. sizce iphone 6s beni 5 6 sene götürür mü?
Bence güncel android telefonlara yönelin (poco x3 gibi).6s'in 5-6 sene götüreceğini sanmıyorum.

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639

iPhone kullanmak istiyorsanız temiz ikinci el iPhone 8 almanızı tavsiye ederim.

D

Deleted member 216045

SDN Okuru

Mağaza güvenilir ve bende buradan alış-veriş ettim.
Hocam devletin yenilenmiş ürüne izin verdiği 3 firma var hb, easy, garantili bilişim. 3 ünden almayı düşünüyorum yinede teşekkür ederim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

iPhone’da kalayım derseniz ikinci el iPhone 8 bence de en iyi tercih. 6 dan 6S geçmeniz bir fayda sağlamaz. 7 de metal kasadan dolayı çabuk ısınan bir cihaz rahatsız ediyor.
iphone 6 bir iki saat kullanımda ateş gibi oluyordu bataryadandır diyordum cihaz 7 yıllık diyedir ama demekki bataryadan değil. ikinci el düşünmüyorum hocam, birde iphone 6 istememin sebebi akıcı olması ve boyutu tasarımı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bence güncel android telefonlara yönelin (poco x3 gibi).6s'in 5-6 sene götüreceğini sanmıyorum.
poco x3 e çoksıcak bakıyorum ama boyutu iphone6 ya göre çok büyük o yüzden biraz düşündürüyor. telefonu alo demek için kullanıyorum o kadar büyük ekrana, büyük telefona ihtiyacım yok aslında :/

basit

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,526
Hocam devletin yenilenmiş ürüne izin verdiği 3 firma var hb, easy, garantili bilişim. 3 ünden almayı düşünüyorum yinede teşekkür ederim.
Kendin bilin kardeş. Ben aldım ve batarya sağlığı bile yüzde 95'ti çok temiz satıyorlar.

Son mesajlar