iPhone 6s Ve iPhone 6s Plus Kullananlar Kulübü

necmi.0201

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Merhaba ben android kullanıcısym yıllardır sürekli telefon değişiyor bende samsung S8 serisi hariç tüm serileri kullandım artık ios kullanmak ıstiyorum tek sıkıntım şarj şüphesi çünkü Simdi s7 var bende 3200 mAh batarya var ve 6s veya plus almak istiyorum ama batarya kapasitesi s7ye göre yari yarıya nerdeyse peki istediğim süreyi alır mıyım ben oyun oynamayi seviyorum günde 7 8 saat yeterli gelir sarj konusunda gerisi önemli değil

Ayberk45

Asistan
Reaksiyon puanı
88
Merhaba ben android kullanıcısym yıllardır sürekli telefon değişiyor bende samsung S8 serisi hariç tüm serileri kullandım artık ios kullanmak ıstiyorum tek sıkıntım şarj şüphesi çünkü Simdi s7 var bende 3200 mAh batarya var ve 6s veya plus almak istiyorum ama batarya kapasitesi s7ye göre yari yarıya nerdeyse peki istediğim süreyi alır mıyım ben oyun oynamayi seviyorum günde 7 8 saat yeterli gelir sarj konusunda gerisi önemli değil
İphone nun mah değerinin andoride göre düşük olduğuna bakma aynı değerlerde kullanım sunuyor android değerleri şişirilmiş değerler

M

Murat Burç

SDN Okuru
İphone nun mah değerinin andoride göre düşük olduğuna bakma aynı değerlerde kullanım sunuyor android değerleri şişirilmiş değerler
Yav he he der geçerim ben bu işe 2900lük 7 plusu 3000lik 5.8 inç S8 aktif kullanıma tokatlıyor.
Şişirilmiş felan hikaye
--- Gönderi Güncellendi ---
Alamazsın. Pluslar hadi düz modeller asla

atakanozer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5

Galaxy S7'nin batarya kapasitesi iPhone 6s'ten iki kat fazla olmasına rağmen iki kat ekran süresi vermiyor. Ekran süresi bakımından Galaxy S7 bir tık önde.

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Galaxy S7'nin batarya kapasitesi iPhone 6s'ten iki kat fazla olmasına rağmen iki kat ekran süresi vermiyor. Ekran süresi bakımından Galaxy S7 bir tık önde.
Kaç saat ekran süresi mesela?
Evet android arkaplanfa çok yiyor ama ekran süresi 2 küsür saat daha fazla iphone 7'den s7'den

atakanozer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Kaç saat ekran süresi mesela?
Evet android arkaplanfa çok yiyor ama ekran süresi 2 küsür saat daha fazla iphone 7'den s7'den

1f5e252ff9bfa17973092e53f349fd450.jpg
e0e1d860874838458a1c22e450b6ceba.png

atakanozer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Yahu ekranı kapatıp müzik çalışan kullanım sayan iOSun kullanım süresini ekran açık kalsigi sürece sayan Android'in ekran süresine bir mı tutuyorsunuz siz .

Daha önce hayatımda hiçbir İphone telefonu kullanmadım. 6 yıldır Samsung kullanıyorum. Bu süreleri de iki telefon arasında kaldığım için arkadaşlarımdan aldım. iPhone'u övmeye Samsung'u da yermeye çalıştığım yok. Sadece soruyu soran arkadaşa yol göstermeye çalıştım. Hemen Samsung'u koruma moduna iPhone'u da eleştirme moduna geçmenize gerek yok.

kosed

Asistan
Reaksiyon puanı
20
S7 edge ve 6s var bende 6s in sarji dayanmiyor ozelliklede hucresel veride kullanirsan su gibi gidiyor ama s7 edgenin pili gayet guzel hatta iphona gore mukemmel diyebilirim. S7 gibi bir telefondan iphone gecmek istiyorsan sarj konusunda memnun etmez seni ayrica iphonun sarj dolum sureside cok uzun

M

Murat Burç

SDN Okuru
Daha önce hayatımda hiçbir İphone telefonu kullanmadım. 6 yıldır Samsung kullanıyorum. Bu süreleri de iki telefon arasında kaldığım için arkadaşlarımdan aldım. iPhone'u övmeye Samsung'u da yermeye çalıştığım yok. Sadece soruyu soran arkadaşa yol göstermeye çalıştım. Hemen Samsung'u koruma moduna iPhone'u da eleştirme moduna geçmenize gerek yok.
S7 edge ve 6s var bende 6s in sarji dayanmiyor ozelliklede hucresel veride kullanirsan su gibi gidiyor ama s7 edgenin pili gayet guzel hatta iphona gore mukemmel diyebilirim. S7 gibi bir telefondan iphone gecmek istiyorsan sarj konusunda memnun etmez seni ayrica iphonun sarj dolum sureside cok uzun
Atakan arkadaşım sanırım sana bir cevap olmuştur bu

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Bi önceki sayfada paylaşılan fotoğraf için diyorum telefonu kenarı atıp hesap makinesi gibi kullanırsak bizde 10 saat alırız
Ben kendim denedim. İphone 7'mi sabah 7'de 100'den çekip. Akşam saat 6'da %2 kalmıştı.
Aynı kullanımda kendi s7'm %16'daydu

M

Murat Burç

SDN Okuru
Murat Bey 6s 1715 s7 3000 mah olmasına rağmen neden aynı değerde kullanım sunuyorlar şişirme android
Aynı değerde kullanım sunduğunu nasıl iddia edebiliyorsunuz ?
Yahu şu android ekran süresi ile iOS kullanım süresini kıyaslamayın aynı şey değiller.

fatihgts

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba arkadaşlar telefonum 6s plus arka ana kamera gayet güzel çekerken ön kamera bulanık çekiyor net çıkmıyor neden aceba hepsinde mi öyle

kosed

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Androidde mage diye bir uygulama var arayan kisi bilgisi gosteriyor cok kapsamli ve super uygulama iosta boyle bir uygulama varmi?

blackbloodw1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Hala 6s batarya değişim programı için telefonumu götürmeli miyim benim telefonun bataryası da hani seri numarasından arıza çıktı ama ben kötü bi izlenimle karşılaşmadım yine de değiştirmeli miyim