iPhone 6S mi yoksa Galaxy S7 Edge mi hangisini tavsiye edersiniz?

6s mi S7 edge mi

• Kullanılan toplam oy
    31

TechnoYoung

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
358
Bu ne abi şaka maka S7 yi %8o iPhone u %20 civarlarında bekliyodum siz şakamısınız S7 ve 6S ahahahah :D Hiç gülesim yoktu .

@cengover05 üstte anlatmış yazmama gerek bile yok .

M

Murat Burç

SDN Okuru
Birincisi o saf sensin ikincisi samsunga bişe dediğim yok bu benim önerim ki apple cihazları güncellemeleriyle meşur bi tel yavaşlatma yok iphone 3 ten beri yani 2009 dan beri kullanıyorum böyle bişe görmedim ben
Saf android SAF BAK SAF OKUDUĞUNU ANLA ÖNCE Saf android yani stok android ayrıca iphone 3 hangi ios sürümünde söylesene bi

tengribizmenemen

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
485
Bizde kullandık biliyoruz elimde yedek olarak duran bi tel 8 GB bersiyon en düşük olanı hız olarak eskiyen her telefon yavaşlıyo andiroidler yavaşlamıyomu sanki bence sen boş laf yapma.
Kolay kolay öldürmüyor diye bir şey yok.Öldürüyor ve insanların 2500-3000 tl saydığı cihazlar da güncellemeye 3 senede mutlaka ÇÖP oluyor.Babamdaki 5s iOS 8'de uçuyorken 9 da kapanıp açılmamalar,buglar var.

tengribizmenemen

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
485
Birincisi o saf sensin ikincisi samsunga bişe dediğim yok bu benim önerim ki apple cihazları güncellemeleriyle meşur bi tel yavaşlatma yok iphone 3 ten beri yani 2009 dan beri kullanıyorum böyle bişe görmedim ben
Nerde yok yavaşlatma yahu,iPhone 6 da iOS 9 ile hızlı değil.2300 tl Verdiğimiz cihaz takır takır çalışmayacaksa ben iOS kullanmam kardeşim.Tamam apple cihazlar kaliteli güçlü bunu biliyorum hatta 2 sene Öncesinde ben de apple fanıydım ta ki iPhone 6 çıkana o rezalet kasa sağlamlığını ve tasarımını Gören'e kadar.İOS 9 da cabası.

Drangleic

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
263
iPhone 6 ile tasarım bence rezalet oldu katılıyorum ama işletim sistemi olarak iOS kalitesini Android den beklemek yanlış olur diye düşünüyorum ancak tabi Android inde kendine göre arrtıları var kişinin istekleri doğrultusunda ikiside alınabilir. Hangisi daha iyi değilde ben ne istiyorum demek daha doğrudur.

M

Murat Burç

SDN Okuru
iPhone 6 ile tasarım bence rezalet oldu katılıyorum ama işletim sistemi olarak iOS kalitesini Android den beklemek yanlış olur diye düşünüyorum ancak tabi Android inde kendine göre arrtıları var kişinin istekleri doğrultusunda ikiside alınabilir. Hangisi daha iyi değilde ben ne istiyorum demek daha doğrudur.
İos kaltiesini beklememek mi note 7 deki toucwiz gelince bir göz at andorid 7.0lı bi,r cihaza göz at gör zatenm 6.0.1 çok iyi

Drangleic

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
263
İos kaltiesini beklememek mi note 7 deki toucwiz gelince bir göz at andorid 7.0lı bi,r cihaza göz at gör zatenm 6.0.1 çok iyi
Burda binlerce cihazın kullandığı bir işletim sisteminden bahsediyoruz telefonlar çıktıkça gidip inceliyorum hepsini ancak iOS iPhone özel bir işletim sistemi stabilite ve altını çiziyorum uygulama kalitesi bakımından android le gerçekten karşılaştırabiliyor musun bu ikisini :/

Apocalypse_

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
1,272
Ios ve android karşılaştırması hiç bir zaman bitmez bunun sonu yok sonsuza kadar gider. birbirinize ıos android diye yemenize kırmanıza gerek yok ıos ile android karşılaştırılması bile saçma ikisi de işletim sistemi fakat ikisininde kullanım amaçları fazlasıyla farklı

tengribizmenemen

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
485
Ios ve android karşılaştırması hiç bir zaman bitmez bunun sonu yok sonsuza kadar gider. birbirinize ıos android diye yemenize kırmanıza gerek yok ıos ile android karşılaştırılması bile saçma ikisi de işletim sistemi fakat ikisininde kullanım amaçları fazlasıyla farklı
Tamam Fazlasıyla farklı ama apple işletim sistemini gittikçe ağırlaştırıyor sonra da eski modellere veriyor.Cihaz çöp oluyor.Diğer markalar arayüzlerini hafifletiyorlar iOS hala şişirme derdinde.İos 10'da Karışık olmuş bence.

Apocalypse_

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
1,272
Tamam Fazlasıyla farklı ama apple işletim sistemini gittikçe ağırlaştırıyor sonra da eski modellere veriyor.Cihaz çöp oluyor.Diğer markalar arayüzlerini hafifletiyorlar iOS hala şişirme derdinde.İos 10'da Karışık olmuş bence.

Ios 10 da ki kurnazlık var fazlasıyla fark ettim. özellikle Ios 10 daki kilit ekranını kaydırmayı kaldırmalarının sebebi 5c,5,4s,4 telefonlarını piyasadan kaldırmak parmak izi olmadığı için iki kere basması gerekiyoor buda tuş bozulmasına daha çok yaklaşması demek şuan 5 kullanıyorum. ıos10 a güncellemeyi düşünmüyorum eylülde 7 plus alacağım 5 9.3 sürümü ile kenarda kalsın.

tengribizmenemen

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
485
Ios 10 da ki kurnazlık var fazlasıyla fark ettim. özellikle Ios 10 daki kilit ekranını kaydırmayı kaldırmalarının sebebi 5c,5,4s,4 telefonlarını piyasadan kaldırmak parmak izi olmadığı için iki kere basması gerekiyoor buda tuş bozulmasına daha çok yaklaşması demek şuan 5 kullanıyorum. ıos10 a güncellemeyi düşünmüyorum eylülde 7 plus alacağım 5 9.3 sürümü ile kenarda kalsın.
Ben de 4s ile 1 sene daha gidip sonra bunu Hatıra olarak kutusuna koyup HTC'nin son çıkan modellerine bakarım o zaman büyük ihtimalle.

Apocalypse_

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
1,272
Ben de 4s ile 1 sene daha gidip sonra bunu Hatıra olarak kutusuna koyup HTC'nin son çıkan modellerine bakarım o zaman büyük ihtimalle.
nasıl kullanıyorsun 4s o küçük ekranla banada artık ekran az gelmeye başladı sığamıyorum ve iple çekiyorum ıp7 plus satışlarını :d

Drangleic

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
263
Plus değilde 4.7 inç iPhone boyutu bana göre tam ideal ama şu yeni tasarıma bir türlü ısınamıyorum ben ya hani şöyle 5s tasarımını koruyup öyle büyütselerdi ekranı çok daha iyi olurdu bence ama değişim olmadanda olmuyor işte

Apocalypse_

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
1,272
Plus değilde 4.7 inç iPhone boyutu bana göre tam ideal ama şu yeni tasarıma bir türlü ısınamıyorum ben ya hani şöyle 5s tasarımını koruyup öyle büyütselerdi ekranı çok daha iyi olurdu bence ama değişim olmadanda olmuyor işte

5 kasasını iyi ki devam ettirmediler arkası çok çiziliyor

Apocalypse_

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
1,272
Görelim bakalım 7 nasıl olacak:)
insanlar tasarım aynı diyor ama eğer birden köklü değişim yapamaz apple farkettiysen yavaş yavaş yapıyor 5 kasası yanlar düz ve metal 6 serisinde oval ve metal değil eğer köklü değişm yaparsa alışılması fazla zaman alır

tengribizmenemen

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
485
insanlar tasarım aynı diyor ama eğer birden köklü değişim yapamaz apple farkettiysen yavaş yavaş yapıyor 5 kasası yanlar düz ve metal 6 serisinde oval ve metal değil eğer köklü değişm yaparsa alışılması fazla zaman alır
Zaten demiyorum ki home tuşunu abidik gubidik yerlere koysun.Güzel sağlam kasa Tasarımı Artı makul fiyat istiyorum.Hafifletilmiş os istiyorum

tabakoglusadik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
s7 edge daha iyi bence android olanakları yüksek iosta sınırlısın