iPhone 6S mi yoksa Galaxy S7 Edge mi hangisini tavsiye edersiniz?

6s mi S7 edge mi

• Kullanılan toplam oy
    31
M

Murat Burç

SDN Okuru
Note 7 almıyacaksan s7 edge
6s iel arasındaki hız farkını hissetmezsin ama ekran kalitesi batarya kamera göreceli olmakla birlikte tasarım ve işletim sistemi yetenekleri çok farkeder.

Apocalypse_

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
1,272
@ozgun7 kardeşim şuan ıphone 5 16 gb kullanıyorum ve cayır cayır çalışıyor donma kasma yok olduğu oluyor fakat nadiren bazı kişiler telefonu insan gibi kullanmadığı için yok ıp5 alınmaz çöp 5s alınmaz diyor eğer sen telefonu insan gibi kullanırsan sana çok iyi performans sağlar. 5 2011 üretim 2011 yılında üretilmiş bir samsung telefon getir birse yanına inan samsung kasmadan kullanamazsın eylülde ıphone 7 plus almayı düşünüyorum.
eğer bugün alınca samsung yarın öbürgün fiyatı düştüüünde üzülmek istemiyorsan sana ıphone öneririm ve senin yazdıklarına göre alman gereken ıphone :)

Apocalypse_

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
1,272
ve samsungu sevmememin sebebi gerçekçi dışı renkleri var ekranda ve ekran kalitesi resmen gerçekçi dışı.
Iphone de öyle değil göz ile nasıl görüyorsan öyle gerçekçi ıphonede

Uber

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
798
s7 edge daha iyi bir seçenek gibi duruyor ama iphone 7 beklemek bana göre daha cazip

ozgun7

Doçent
Reaksiyon puanı
107
Note 7 2 ağustosta tanıtılcak samsung bu piyasaya sürme işiniz hızlı yapıyor note7 bekleyebilrisin çok geç gelmez Türkiye'ye

s7 edge daha iyi bir seçenek gibi duruyor ama iphone 7 beklemek bana göre daha cazip

Beklemeyi istemiyorum ya zaten onu bekleyeceksin bu sefer yakında bir firma daha iyisini çıkaracak falan bekle gülüm bekle. Gerek yok beklemeye hocam.

ve samsungu sevmememin sebebi gerçekçi dışı renkleri var ekranda ve ekran kalitesi resmen gerçekçi dışı.
Iphone de öyle değil göz ile nasıl görüyorsan öyle gerçekçi ıphonede

Gerçekçi derken gerçekçi renk nasıl oluyor ?

ozgun7

Doçent
Reaksiyon puanı
107
Note 7 almıyacaksan s7 edge
6s iel arasındaki hız farkını hissetmezsin ama ekran kalitesi batarya kamera göreceli olmakla birlikte tasarım ve işletim sistemi yetenekleri çok farkeder.

Ekranda bence s7 edge.

Son düzenleme:
M

Murat Burç

SDN Okuru
Beklemeyi istemiyorum ya zaten onu bekleyeceksin bu sefer yakında bir firma daha iyisini çıkaracak falan bekle gülüm bekle. Gerek yok beklemeye hocam.
Note 7 nin tek rakibi olarak lg v20 çıkıcak o da eylülde
Başka bir firmanın daha iyi bir teelfon çıkarabileceğini düşünmüyorum kaldı ki bana göre note 7 s pen sayesinde daha avantajlı olucak

ozgun7

Doçent
Reaksiyon puanı
107
Note 7 nin tek rakibi olarak lg v20 çıkıcak o da eylülde
Başka bir firmanın daha iyi bir teelfon çıkarabileceğini düşünmüyorum kaldı ki bana göre note 7 s pen sayesinde daha avantajlı olucak
Note 3 de kullandım daha önce öyle kalemlerle falan aram yok yani kalemle kullandıgımı bile doğru düzgün hatırlamıyorum. Çok mu fark yaratıyor s pen ?

M

Murat Burç

SDN Okuru
Note 3 de kullandım daha önce öyle kalemlerle falan aram yok yani kalemle kullandıgımı bile doğru düzgün hatırlamıyorum. Çok mu fark yaratıyor s pen ?
Kullanışlı bana göre ve note 5 deki kalem baya iyi note 7 de yeni özellikler eklenicek diyorlar ve kalem su altında çalışabilecek kullanılırsa yararlı

ozgun7

Doçent
Reaksiyon puanı
107
Kullanışlı bana göre ve note 5 deki kalem baya iyi note 7 de yeni özellikler eklenicek diyorlar ve kalem su altında çalışabilecek kullanılırsa yararlı
Ya güzel bir özellik tabi de yani su altında kalemle bi işim olmaz diye düşünüyorum :) ayın 9 una kadar vaktim var bakalım note 7 nin fiyatı tam olarak belirlenirse almayı düşünürüm onu da. 3500 tl civarı çıkacak deniyor ben s7 edge i eski telefonumu satıp üstüne 2000 tl katarak almayı düşünüyordum. Öyle 1000 tl daha yükseltmeye değecek bir telefon olursa görürüz icabını.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Ya güzel bir özellik tabi de yani su altında kalemle bi işim olmaz diye düşünüyorum :) ayın 9 una kadar vaktim var bakalım note 7 nin fiyatı tam olarak belirlenirse almayı düşünürüm onu da. 3500 tl civarı çıkacak deniyor ben s7 edge i eski telefonumu satıp üstüne 2000 tl katarak almayı düşünüyordum. Öyle 1000 tl daha yükseltmeye değecek bir telefon olursa görürüz icabını.
Minumum 64 gb ile gelicek diye söyleniyor bence alınabilir. Şimdiden note 7 hayırlı olsun .:)

M

Murat Burç

SDN Okuru
Ağustosun sonunda türkiyeye gelecekmiş deniyor sabredermiyim bilmiyorum hocam.
3 ağustosda tüm dünyaya aynı anda satışa çıkacak diyen de var benim düşüncem 2 haftaya satıça giricek ben senin yerinde olsam kesinlikle ağustos sonuda olsa beklerdim ayrıca

ozgun7

Doçent
Reaksiyon puanı
107
S7 edge alindi.

cengover05

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
447
Butun telefonlarin piyasada ömrü 2 sene
Kullanicida omru en fazla 3 senedir.
Anlatamıyorum. Iphoneda alsan yeni guncellemelerle icine edilecek telefonun.
S7 gelince daha iyi ekran ve kamera performansi alacagin bir garanti.
Stabilite olaylarini gecin artik geçin.
Android bu konulari aştı. Bütün firmalar.
Touchwiz yenilendi. Bunlar yok artik.
1.5 senede de cok fazla fiyat dusmez.

-Altar-

Asistan
Reaksiyon puanı
30
Öncelikle iphone 7 ve note 7 arasında bir seçim yaparsan daha mutlu olursun note 7 tanıtıldı iphone 7 ise eylülde tanıtılıcak ikisinden birini eylülü bekle öyle seç derim

Keysijons

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ya güzel bir özellik tabi de yani su altında kalemle bi işim olmaz diye düşünüyorum :) ayın 9 una kadar vaktim var bakalım note 7 nin fiyatı tam olarak belirlenirse almayı düşünürüm onu da. 3500 tl civarı çıkacak deniyor ben s7 edge i eski telefonumu satıp üstüne 2000 tl katarak almayı düşünüyordum. Öyle 1000 tl daha yükseltmeye değecek bir telefon olursa
note 7 hepsiburada da bile 4000 tl ise normal fiyatı 4500 felan olur

Yns.Emrre29

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Eğer Note 7'yi bekleyemem dersen iPhone 6s al eğer beklersen kesinlikle Note 7 almalısın ama bu duruma göre iPhone 6s alacaksın gibi duruyor.

serdar1110

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Bence İPhone 6S apple cihazlarını kolay öldürmüyor güncel tutuyor yıllar geçsene örnek 4S

M

Murat Burç

SDN Okuru
Bence İPhone 6S apple cihazlarını kolay öldürmüyor güncel tutuyor yıllar geçsene örnek 4S
Saf Android bir cihazı virüs bulastirmadan bir iOS cihazdan daha çok kullanma imkanın var ama iOS cihazları apple bilerek yavaşlatıyor halbuki daha uzun gidebilir

serdar1110

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Ne alaka?Kullandığım 4s sinir bozucu derecede yavaş kullanmadan laf yapmayın.
Bizde kullandık biliyoruz elimde yedek olarak duran bi tel 8 GB bersiyon en düşük olanı hız olarak eskiyen her telefon yavaşlıyo andiroidler yavaşlamıyomu sanki bence sen boş laf yapma.

serdar1110

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Kardeşim şahsen iPhone 4S i kullandım şarj sıkıntısı dışında hiçbir sıkıntısı yoktu şarj sorununu da bataryayı değişerek çözmüştüm.
Aynen onuda alındığından itibaren düzenli şark ederseniz sıkıntı oluyor elimde sağlam bataryalı var 4S

serdar1110

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Saf Android bir cihazı virüs bulastirmadan bir iOS cihazdan daha çok kullanma imkanın var ama iOS cihazları apple bilerek yavaşlatıyor halbuki daha uzun gidebilir
Birincisi o saf sensin ikincisi samsunga bişe dediğim yok bu benim önerim ki apple cihazları güncellemeleriyle meşur bi tel yavaşlatma yok iphone 3 ten beri yani 2009 dan beri kullanıyorum böyle bişe görmedim ben