İphone 6s mi İphone 6s plus mı S6 edge plus mı?

seyhmus21

Profesör
Reaksiyon puanı
255
İphone 6 plus 64gb telefonum var bunu satıp üzerine biraz koyup bu üçünden birini almak istiyorum hangisini almalıyım

Not:En çok kullandığım kamera oyun müzik video ve değişik uygulamalar.Bu üçünden hangisinin ekranı daha parlak?

RedTM

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Kamera, video, müzik demişsin bunlara sarj lazım 6S Plus'un daha uzun gideceğini düşünüyorum video konusunda da iyidir tek sorun F2.2 olması oda eğer akşam video veya fotoğraf çekmessen sorun olmaz, zaten iPhone kullanıcısıymışsın bilirsin iPhone'un rahatlığını akıcılığını İlk plus modelindeki o 1080p uyumsuzluğu gibi oyunlar da kimisinde sorun çıkması fln bunda düzeldi rahatlıkla bence 6S Plus al derim. İyi günler...

seyhmus21

Profesör
Reaksiyon puanı
255
Kamera, video, müzik demişsin bunlara sarj lazım 6S Plus'un daha uzun gideceğini düşünüyorum video konusunda da iyidir tek sorun F2.2 olması oda eğer akşam video veya fotoğraf çekmessen sorun olmaz, zaten iPhone kullanıcısıymışsın bilirsin iPhone'un rahatlığını akıcılığını İlk plus modelindeki o 1080p uyumsuzluğu gibi oyunlar da kimisinde sorun çıkması fln bunda düzeldi rahatlıkla bence 6S Plus al derim. İyi günler...
6 plus kullanıyorum ama 6s'te tek elle kullanılabiliyor 6 plus'ta parmakları aça aça helak olduk.6s alsam pişman olurmuyum acaba ekran parlaklığı plus'a göre nasıl acaba bilmiyorum.

semih61

Profesör
Reaksiyon puanı
43
parlaklık bakımından s6 edge+ en parlak bana soracak olursan telefonu değişme.satıp iphone alsan şuanda bir yararını görmezsin.6s alırsan oyun performansın daha iyi olur ama 6s kullanıcısı olarak geçme derim.elindeki cihaz oldukça iyi zaten.6s alırsan 3g ile aktif 6 saate yakın ekran süresi ve 12 saat bekleme alırsın wifi ile 8saat ekran 1988 saat civarı pil performansı alırsın.tek elle kullım olayı iyi plus almadığıma pişman değilim

RedTM

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
6 plus kullanıyorum ama 6s'te tek elle kullanılabiliyor 6 plus'ta parmakları aça aça helak olduk.6s alsam pişman olurmuyum acaba ekran parlaklığı plus'a göre nasıl acaba bilmiyorum.
Ekran parlaklığı diyorsunda buda pil götürüyor 6S alırsan pişman olursun birde bu kadar uygulama kullanırsan felan pilini su gibi akar gider o yüzden Plus tavsiyemdir.

mmayda

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
6s plus kamera olarak 6s den daha iyi 4k video falan çekiyor yani.diğer donanımsal özellikler olarak 6s ve 6s plus farklı değil.

AyfonDelisi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
6S kullaniyorum sarjim 1 gunu cikariyor rahat olarak sosyal medyada takilirken guc tasarruf modunu aciyorum oyun oynarken kapatiyorum 6s plus i tercih etmememin nedeni buyuk ekrani ben onu tasiyamam yani kirarim dusururum felan ama siz bilirsiniz kamera daha iyi demisler iyi olmasinin tek yani ois olmasi video cekerken titremeleri onluyor yani video cekiyorsan ve buyukluk sıkıntı degilse 6s+ al

CaStRoLL

SDN Okuru
Reaksiyon puanı
1
6s bataryası diğerlerine göre daha az duruyor ancak iphone uyku modunda neredeyse şarj tüketmiyor bunuda göz önünde bulundur. Ancak S6 Edge Plus çok değişik bir cihaz ekran adeta yok gibi ios tan sıkıldıysan s6 edge plus bi dene derim

Black_Yunus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
S6 edge plus İphone 6s plusla arasında 800 tl den fazla fark var hem ucuz hemde performanslı

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
6s plus tabiki sorman hata.

trm

Asistan
Reaksiyon puanı
52
Şahsi görüşümdür;

Plus büyüklükteki telefonu bi erkeğe yakıştıramıyorum, cepte elde her şekilde ofsayt.

cengover05

Profesör
Reaksiyon puanı
447
S6 edge plus
İphone 6 plus 64gb telefonum var bunu satıp üzerine biraz koyup bu üçünden birini almak istiyorum hangisini almalıyım

Not:En çok kullandığım kamera oyun müzik video ve değişik uygulamalar.Bu üçünden hangisinin ekranı daha parlak?