Soru iPhone 13 almak mantıklı mı?

Bu konuyu okuyanlar

Applemania

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,460
şimdi fiyata baktım 14 plus 35 bin 14 pro 40 bin ona vereceğime biraz daha sıkarım dişimi 14 pro alırım ölene kadar gider heralde :)
14 plus 128gb 33,5k 14 pro 47k TL.Arada nerdeyse 15k ye yakın bir fark var.14 Pro daha iyi bir cihaz ama batarya konusunda da sıkıntılı bir cihaz.Buna göre kararını ver derim.

mserifselen

Asistan
Reaksiyon puanı
57

LoriRogers

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bir telefon almak için 30 binden fazla harcamanın mantıksız olduğu fikrine katılıyorum. Muhtemelen iphone 13 satın almak en iyi performans/fiyat seviyesini verecektir. Android'i terk etmek, kullanıcılar için devasa ve özelleştirilmiş bir uygulama mağazasına erişimimizi kaybetmemize neden olsa da.

AhmetKaanAkar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İphone 14 e bakıldığında fiyat performans olarak 13 daha iyi bir tercih olabilir diye düşünüyorum.

LoriRogers

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bir telefon almak için 30 binden fazla harcamanın mantıksız olduğu fikrine katılıyorum. Muhtemelen iphone 13 satın almak en iyi performans/fiyat seviyesini verecektir. Android'i terk etmek, kullanıcılar için devasa ve özelleştirilmiş bir uygulama mağazasına erişimimizi kaybetmemize neden olsa da.
Kalma sebebim Android için mod apk getmodnow mağazası. Onu bırakıp iOS'a geçmek zorunda kalsaydım yazık olurdu.

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

İPHONE 15 PRO MAX 512 GB BLUE TİTANYUM KULLANICISI
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,261
Şu anda Xiaomi Mi Note 10 Lite kullanıyorum ve donma kasma gibi problemler yaşıyorum.

Gün içerisinde çok fazla telefonla konuşuyorum. O nedenle bu takılmalar benim yavaşlamama sebep oluyor ve yeni bir telefon almışken iOS'u denemek istiyorum.

Bir miktar param var gerisini ihtiyaç kredisi ile tamamlamayı düşünüyorum.

Bildiğiniz üzere iOS cihazlar 4 - 5 yıl gidiyor, hale 6S - 7 kullanan kişiler var. Kafamdaki plan iPhone 13 almak veya iPhone 14 Plus mı alayım?

Sizin öneriniz nedir? iPhone 13 almak mantıklı mı?

İphone 14 Plus almanızı tavsiye ederim :)

Trong296

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İşletim sistemi iPhone kadar iyi olmadığı için Android'de kalıyorum. Ancak iPhone'un üstesinden gelemediği bir dezavantaj var: Android cihazlarda oyun oynadığımda iOS gibi ellerimi yakacak kadar ısınamıyorlar. Bu yüzden benim nedenim bu. Ayrıca Android'de beğendiğim birçok oyunu da sadece APKtome ile indirebilmek istiyorum.

Son mesajlar