Yardım Eski telefonları satmalı mıyım?

Bu konuyu okuyanlar

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,596
Merhabalar. Şuan kullandığım 7 plus telefonum var. Dün itibari ile bilmediğim sebepten dokunmatiği bozuldu. Bende evdeki eski/bozuk telefonları tamir ettirip, satıp kendime telefon almaya karar verdim. Eski Telefonlarımı kaç paradan satabilirim bir de tamir fiyatı yaklaşık ne kadar olur? Ayrıca toplam satış parasına hangi telefonu almalıyım xr almayı düşünüyorum.

İphone 6s 16 gb ön kamerası bozuk
Huawei p smart 2019 iç ekranı ve dış ekranı kırık
İphone 6 plus 64 gb arka kamerası bozuk
Samsung Galaxy c9 pro iç ekranı kırık

Rüştü Aşan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Selam abi bende eski telefon hastalığı var eski telefonları çok seviyorum eğer satcaksan benilme iletişime geç

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,596
Selam abi bende eski telefon hastalığı var eski telefonları çok seviyorum eğer satcaksan benilme iletişime geç
Dediğim gibi telefonların tamir edilmesi gerek. Ayrıca eski telefon hastalığınızı anlayamadım :D

Mly

Asistan
Reaksiyon puanı
79
kanka bendede var bozuk haliyle alırım belki sen sahibindene ilanları yükleyip bana iletsene

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,596
kanka bendede var bozuk haliyle alırım belki sen sahibindene ilanları yükleyip bana iletsene
Şuan Stajdayım en erken 6-7 gibi yapabilirim. Letgoya koyarım. Ama telefonları yaptırıp satma fikirindeyim çünkü tamirin ne kadar tutacağı kesin değil.

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,596
Telefonları tamire verdim. Huawei iç dış ekran değişecek. 6s anakart sorunu varmış o yüzden ön kamera çalışmıyormuş o tamir edilecek. 6 plus arka kamera değişecek. C9 pro yu tamir etmeye değmez dedi o yüzden o duruyor.

突厥汗國

Profesör
Reaksiyon puanı
1,236
İphone 6s icin talibim eger ki satarsan.

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,972
Merhabalar. Şuan kullandığım 7 plus telefonum var. Dün itibari ile bilmediğim sebepten dokunmatiği bozuldu. Bende evdeki eski/bozuk telefonları tamir ettirip, satıp kendime telefon almaya karar verdim. Eski Telefonlarımı kaç paradan satabilirim bir de tamir fiyatı yaklaşık ne kadar olur? Ayrıca toplam satış parasına hangi telefonu almalıyım xr almayı düşünüyorum.

İphone 6s 16 gb ön kamerası bozuk
Huawei p smart 2019 iç ekranı ve dış ekranı kırık
İphone 6 plus 64 gb arka kamerası bozuk
Samsung Galaxy c9 pro iç ekranı kırık
Hocam kameralarda tamir olmama durumuda var.Manyetik felanda bozulmuş olabilir.İPhoneler mantıklı.
P Smart belki..
Ama C9 Pro'nun ekranı çok pahalı,değmez.

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,596
Hocam kameralarda tamir olmama durumuda var.Manyetik felanda bozulmuş olabilir.İPhoneler mantıklı.
P Smart belki..
Ama C9 Pro'nun ekranı çok pahalı,değmez.
c9 zaten yapılmayacak normalde hurda olarak alabilirler ek parça olarak ama içinde bilgiler var. Onlarıda silemiyorum o yüzden yapıcak bir şey yok kalıcak kenarda. Diğerlerini (6s kesin değil) yapılınca letgodan satıcam.