Bu konuyu okuyanlar

esatcskn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
dün iphone 6s 32gb lık cihazıma ios 10.2 güncelledim,telefonumda birtakım sorunlar çıkarmaya başladı acaba sizde de oldu mu ?
power tuşuna basdığımda ekran bazen gelmiyor 2-3 defa basınca gelmeye başladı. Vb. Sorunlar çıkarıyor.

Ayberk45

Asistan
Reaksiyon puanı
88
dün iphone 6s 32gb lık cihazıma ios 10.2 güncelledim,telefonumda birtakım sorunlar çıkarmaya başladı acaba sizde de oldu mu ?
power tuşuna basdığımda ekran bazen gelmiyor 2-3 defa basınca gelmeye başladı. Vb. Sorunlar çıkarıyor.
Ota dan mı yüklediniz eğer ota dan yaptıysanız itunes e bağlıyıp restore edin ben henüz yüklemedim yüklemeyi düşünüyorum

Apocalypse_

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,271
Telefonu kapatıp tekrar açar mısınız bazen saçmaladığı oluyor

esatcskn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Şimdilik kapattım açtım,düzelmesse başka yollara bakacağız artık.Çok teşekkür ederim,iyi akşamlar.

Fahox

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Eğer düzelmezse kesin çözüm restore.

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Beta kullanıcısı olursanız belki düzelir. Çünkü her güncellemede iyiye gidiliyor.

mert-memic

Asistan
Reaksiyon puanı
26
aynı sorunu ben plus da yaşadım ve telefonum şu an kullanılmaz halde uyku moduna girinceçıkmıyor hard reset gerekiyor her seferinde ve onla birlikte ses sorunuoluştu cihazı bugün kvk beşiktaşa yolladım randevusuz bakalım neler olacak

esatcskn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Mert Bey konu ile ilgili beni bilgilendirirseniz sevinirim,
Bazen gelen aramalarda uyku moduna giriyor arayanın ne ismini görebiliyorum nede cevaplayabiliyorum anca reddetip geri dönmek zorunda kalıyorum acaba sizde de aynısı oluyor mu ?

mert-memic

Asistan
Reaksiyon puanı
26
Mert Bey konu ile ilgili beni bilgilendirirseniz sevinirim,
Bazen gelen aramalarda uyku moduna giriyor arayanın ne ismini görebiliyorum nede cevaplayabiliyorum anca reddetip geri dönmek zorunda kalıyorum acaba sizde de aynısı oluyor mu ?
O sorunu yaşayan bir arkadaşım yaşıyordu resert atıp yeni iPhone olarak ayarlama yaptı ve düzeldi

52SakocaN52

Müdavim
Reaksiyon puanı
738

hocam kesinlikle çoğunda var telefonla alakalı değil. Home tuşu bazen yanıt vermiyor