iPhone 6 ve iPhone 6 Plus Kullananlar Kulübü

Liquido

Doçent
Reaksiyon puanı
14
Arkadaslar Sizlerde Soyle Bir Sorun Var Mi

İos 8 Kasmamasi gerek diye dusunuyorum Ama Bazen Bir uygulama Kullanirken Home tusuna Basinca Uygulama Kuculurken Tekleye tekleye goruntu kuculuyor yada home tusuna İki kere basincada Ayni Sey Oluyor Sizlerde var mi

Ayın 20 sinde ios 8.1 çıkacak diyorlar o güncellemeyle stabiliteyi arttırırlar bu takılmalarda olmaz

seyhmus21

Profesör
Reaksiyon puanı
255
FAcebook güncellendi iphone 6'ya göre.Daha fazla içerik görülebiliyor artık.

mmb_dnr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar iPhone 6 siparişi verdim Beyaz renk (gümüş rengi) 24-30 ekim tarihleri arasında kargoya verilecek. Ben hep siyah renk kullandım değişiklik olsun diye beyaz olsun dedim. Ayrıca iOS 7'den bu yana Apple açık renkler kullandığı için daha uyumlu olacağını düşündüm. Ama hala içimde bir kuşku var siyah mı sipariş verseydim diye düşünüyorum. Sizce hangi renk daha güzel duruyor. Ayrıca siyah renk kullanırken direk ekrana odaklanıyorsunuz, beyaz da kullanırken kasa da dikkat çekiyor mu, kullanım açısından farkı var mı sizce?

mondal

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Telefonda beyaz arabada siyah her zaman :dirol:

dogussonmez

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar iPhone 6 siparişi verdim Beyaz renk (gümüş rengi) 24-30 ekim tarihleri arasında kargoya verilecek. Ben hep siyah renk kullandım değişiklik olsun diye beyaz olsun dedim. Ayrıca iOS 7'den bu yana Apple açık renkler kullandığı için daha uyumlu olacağını düşündüm. Ama hala içimde bir kuşku var siyah mı sipariş verseydim diye düşünüyorum. Sizce hangi renk daha güzel duruyor. Ayrıca siyah renk kullanırken direk ekrana odaklanıyorsunuz, beyaz da kullanırken kasa da dikkat çekiyor mu, kullanım açısından farkı var mı sizce?

İptal Et Siyah Ver Bence Beyaz Berbat Bende Yillarca Beyaz Kullandim ama Bu Modelde Beyaz Berbat Bence

mmb_dnr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Neyse ya ben kararımı verdim Beyaz renk kullanacağım. Hep siyah siyah insanın içini karartıyor, birde değişiklik olsun bakalım inşallah pişman olmam. Yardımcı olmaya çalışan arkadaşlara teşekkür ederim.

drakulagold

Asistan
Reaksiyon puanı
1
İphone 6 ve iPhone 6 plusa bakmaya gittim tek kelimeyle harika.. :clap:

Trakyacus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar size birşey sormak istiyorum ben iphone 4 kullanıyorumda note 4 felan bakıyorum batarya kullanımına felan bakıyorum ama sistem iosla farklı sanki

iphone plusta görüyorum 8 saat kullanım 9 saat kullanım 1 gün beklemede
ama androidde ekran süresi 6 saat diyor

mesela 6 saat ekran süresi yazıyor ben 2 saat chrome tarayıcı kullandım 1 saat mesajlaştım 2 saat facebookta takıldım 1 saatte twitter baktım diyelim
şarjım %100 den %6 ya indi bu 2+1+2+1=6 deyip ekran süresini 6 saat olarak mı gösteriyor

yoksa ekran süresinden bunlar bağımsız sonradan mı ekran süresine ekliyoruz değişik program aktivitelerini nasıl oluyor kafam karıştı baya güzelce anlatabilir misiniz

http://store.donanimhaber.com/fd/e2/d2/FDE2D26A071D12AB6E938E58A7F3F933.png
http://store.donanimhaber.com/36/f7/43/36F743F771A0FA7959CC327AAEE9373A.png

FDE2D26A071D12AB6E938E58A7F3F933.png

begmyaprak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
telefon aldıktan sonra ne kadar şarj etmemiz gerekiyo arkadaşlar şuan telefon aktif değil nano simi bekliyorumda

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeşim Tamamen bitir kapansın sonra şarja tak %100 dolsun çıkart

ANTİKACI

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar iyi geceler. Emektar N8 im eskidi. Niyetim Applestore den 6 seri 64 gb telefon almak. Ancak Trabzon' da oturmaktayım. Arıza veya başka bir durumda bulunduğum yerde garanti koşullarını nasıl sağlayacağım? Bu arada yaklaşık 4,5 seneden beri SDN forumu ziyaretçi olarak takip ederim. Yeni üye oldum. Kurallar konusunda herhangi bir hatam varsa şimdiden özür dilerim.

isveçli

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Benim 6 plus 64 gb teslim tarihi 7 kasım .19 eylülde vermiştim ön siparişi.acayip stok sıkıntısı var talep çok olunca isveçte

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Arkadaşlar iyi geceler. Emektar N8 im eskidi. Niyetim Applestore den 6 seri 64 gb telefon almak. Ancak Trabzon' da oturmaktayım. Arıza veya başka bir durumda bulunduğum yerde garanti koşullarını nasıl sağlayacağım? Bu arada yaklaşık 4,5 seneden beri SDN forumu ziyaretçi olarak takip ederim. Yeni üye oldum. Kurallar konusunda herhangi bir hatam varsa şimdiden özür dilerim.

Herhangi bir sorun yaşaman durumunda apple ile iletişime geçiyorsun onlar seni yönlendirir.telefonu göndermen gerekiyor istanbula.falan

telefon aldıktan sonra ne kadar şarj etmemiz gerekiyo arkadaşlar şuan telefon aktif değil nano simi bekliyorumda
Batarya sarj oldu deyene kadar sarj edersin :))) 2014te yaşıyoruz piller yeni nesil artık unutun o eski kafa söylentileri

begmyaprak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Benim 6 plus 64 gb teslim tarihi 7 kasım .19 eylülde vermiştim ön siparişi.acayip stok sıkıntısı var talep çok olunca isveçte

Herhangi bir sorun yaşaman durumunda apple ile iletişime geçiyorsun onlar seni yönlendirir.telefonu göndermen gerekiyor istanbula.falan

Batarya sarj oldu deyene kadar sarj edersin :))) 2014te yaşıyoruz piller yeni nesil artık unutun o eski kafa söylentileri
teşekkürler,artık bende bir iphone 6 kullanıcısıyım :)

Subzero0*

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Pazar günü iphone 6 plus silver modelini 64 gb alacagim sizce silver alsam mi? Şuan s4 kullaniyorum ve ilk ios deneyimim olacak bu telefonum siyah beyaz olsun diyorum sizce iphone beyaz yakışır mı?

Bothrops

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selam.
Arkadaşlar 8.1'de uygulamadan ana ekrana dönüşte bir yavaşlama var gibi. Sizdede oldumu böyle.

Liquido

Doçent
Reaksiyon puanı
14
Selam.
Arkadaşlar 8.1'de uygulamadan ana ekrana dönüşte bir yavaşlama var gibi. Sizdede oldumu böyle.
Guncellemeyi otadan yaptiysan bu tur sorunlar olabiliyor tavsiyem cihazini itunesten yedekle daha sonra restore yap sonrada kurarsin yedegini

drakulagold

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Pazar günü iphone 6 plus silver modelini 64 gb alacagim sizce silver alsam mi? Şuan s4 kullaniyorum ve ilk ios deneyimim olacak bu telefonum siyah beyaz olsun diyorum sizce iphone beyaz yakışır mı?
Zevkine kalmış bir durum . Şimdiden hayırlı olsun.

avax77

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Lüks veya ithalat yoğunluğu yüksek olan tüketim mallarına gelen yeni vergiler iPhone fiyatlarını ne kadar etkiler bilen varmı acaba?

drakulagold

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Birtek borsa etkiliyor. Bunu da babam finansman olduğu için biliyorum.

Başkada belki etkiler ama borsa ana şey..

Carmelo Anthoni

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Iphone 6 inin kulaklik girisinde herhangi bir probleme denk gelen varmi arkadaslar ?
yani benim gordugum kadari ile kulaklik girisi biraz farkli, kulaklik tam anlamiyla iceriye oturmuyor biraz disarda kaliyor ancak gayet normal bir sekilde calismaya devam ediyor
bununla ilgili bir fikri olan varmi ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
İyi günler Arkadaşlar. Bende 15 ekimde iphone 6 64gb gold siparişi vermiştim. iki gün sonra arkadaş aklımı çeldi (kadın rengi falan filan) ve siparişimi silver ile değiştirdim. iyi mi yaptım kötü mü bilmiyorum ama space gray çok şekil duruyor ama siyah telefonda her zaman parmak izi çok belli oluyor sırf bu yüzden beyaz almaya karar verdim. Sizce en güzel renk hangisi.

drakulagold

Asistan
Reaksiyon puanı
1
İyi günler Arkadaşlar. Bende 15 ekimde iphone 6 64gb gold siparişi vermiştim. iki gün sonra arkadaş aklımı çeldi (kadın rengi falan filan) ve siparişimi silver ile değiştirdim. iyi mi yaptım kötü mü bilmiyorum ama space gray çok şekil duruyor ama siyah telefonda her zaman parmak izi çok belli oluyor sırf bu yüzden beyaz almaya karar verdim. Sizce en güzel renk hangisi.
Ben gold alıcam bu kesin :D kardeş sen arkadaşın etkisinde kalıp değiştirmişsin ama bence her renk çok güzel silver mükemmel bir renk aslında hepsi güzel ama bana sorarsan gold>silver>uzay grisi :D :D neyse şimdiden hayırlı olsun :thumbup:

Liquido

Doçent
Reaksiyon puanı
14

Bence space gray al çok güzel gözüküyor arkadaşımdada var renginden çok memnun gold almayarakta iyi yapmışsın bana göre gold en guzel 5s e yakışıyor ip 6 da çok iyi gözükmüyor

drakulagold

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Nedense insanlarda ön yargı oluştu. Sadece sizin için demiyorum. 4 ve 4s en iyi tasarımdı ama iPhone 6 da çok güzel özellikle goldu :drool:

hayalli

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Telefonunuzda hangi kılıfı kullanıyorsunuz siz? Bu arada Spigen slim armor case kullanan kimse var mı?