Iphone 5s mi Vibe P1 mi ?

kaan718

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Merhaba şuan s3 mini kullanıyorum ve yeni telefon alma zamanım geldi sarjı az gittiginden dolayı powerbank le dolaşıyorum . Biliyorum iphone 5s olursa da öyle olucak . Ama android kullanmak istemiyorum nedense ios un stabilitesi çok hoşuma gidiyor . Karşılaştırdığım telefonlar çok zıt biri 1 günü zor cıkartırken diğeri 2 belki 3 gün çıkartıcak biliyorum ama dediğim gibi Ios un stabilitesini beğeniyorum android kullanmak istemiyorum sizce ne yapmalıyım ? Şimdiden teşekkürler...

pinterest

Profesör
Reaksiyon puanı
157
Vibe P1 işlemcisi o fiyatı hak etmiyor ve kötü.

5S de eskidi.

Bence z3C bakın o kadar 5S demişsiniz. S3 miniden geçeceksiniz.

Onur Özdemir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
5S eskidi ve 4 inç bir telefon. IOS un stabilitesi gerçekten güzel, bende bir android kullanıcısı olarak söylüyorum. Ve Lenovo Vibe P1 5000Mah bir cihaz. Bence Lenovo Vibe p1.

ozcanok

SDN Okuru
Reaksiyon puanı
2
2. El sorun değil diyorsan durumun için en iyi çözüm temiz bi iphone 6 bulmak olabilir

...Görkem...

Profesör
Reaksiyon puanı
779
Merhaba,

Lenovo vibe p1 modeli bu aralar yeni cihaz alicak kullanicilarin dusundugu bir model. Batarya performansi akio celici. Gundelik islerde, sosyal medyada takilma, webde gezinme gibi islerde oldukca basarili. Giris ve orta seviye oyunlarda basarili, urlst seviye oyunlarda tatminkar dercede performans veriyor. Hafizasinin 32gb olmasi guzel bir avantaj.

Iphone 5s batarya yonunden basarisiz oldugunu biliyoruz. Ama kamera performansi lenovo vibe p1'e gore daha iyi. Akici ve stabil bir kullanim icin iphone 5s daha guzel bir tercih olur. 4" ekran gunumuz kosullarinda bence kucuk kaliyor. Ama bu sizin icin sorun teskil etmiyorsa iphone 5s guzel bir cihaz. Yalniz soyle bir hatirlatma yapiyim iphone 5s artik yavas yavas performansi dusmeye basladi, 2 sene sonra kabak tadi vermeye baslayabilir hani aklinizda olsun bu durum.

Ben kendim bu fiyat segmentinde bir cihaz alicak olsam sirf 5000 mah pili var diye 1300 tl lenovo vibe p1 e vermezdim. Cunku pili cok iyi ama kamerasi pek iyi degil vibe p1 in. Onun yerine ayni teknik ozellijlere sahip 999 tlye vatanda satilan asus zenfone selfi modelini alirdim. Hem kamerasi daha iyi hem islemci hafiza gibi detaylar ayni hem daha uygun fiyatli hem 3000 mah pili yogun kullanimda bir gunu cikariyor.

1300 lira vercekseniz sony m5, sony xperia z3c, iphone 5s modelleri o segmentteki guclu urunler. Yani ben olsam boyle yapardim ama karar sizin tabi.

kaan718

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Vibe P1 işlemcisi o fiyatı hak etmiyor ve kötü.

5S de eskidi.

Bence z3C bakın o kadar 5S demişsiniz. S3 miniden geçeceksiniz.
Z serisinin tasarımı oldum olası bana kötü geliyor beğenmiyorum bir tek z5 de arka tarafının cam olması hoşuma gitti. O yüzden z3c düşünmüyorum başka öneriniz varmı ? :D

Denizcyhn38

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
S.a beyler sony xperia m5mi yoksa lenovo vibe p1 mi hem kamera hem sarj iyi gitsin fiyat sorun degil bi yardımcı olursanız sevinirim iyi akşamlar

pinterest

Profesör
Reaksiyon puanı
157
Z serisinin tasarımı oldum olası bana kötü geliyor beğenmiyorum bir tek z5 de arka tarafının cam olması hoşuma gitti. O yüzden z3c düşünmüyorum başka öneriniz varmı ? :D
http://www.hepsiburada.com/lg-g4-32...gori-genel&wt_af=go.domain.kategori-genel.cpa

İmkan varsa almak çok mantıklı.

Ya da Z3 bakın.
S.a beyler sony xperia m5mi yoksa lenovo vibe p1 mi hem kamera hem sarj iyi gitsin fiyat sorun degil bi yardımcı olursanız sevinirim iyi akşamlar
P1'in pili daha uzun dayanıyor M5'in kamera G4/Z5/S6/Note 5 grubundan sonra en iyisi (2016 amirallerini saymıyorum).

Üstte önerdiğim gibi G4'e de bakmanızı öneriyorum ayrıca.

Denizcyhn38

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kardeşim Saol öncelikle cevap verdiğn için lg g4 ün sarjı nasıl gidiyo sony m5 den iyimi 1. günü çıkarırmı wats app internet hep açık olcak oyun oynamıcam sadece sosyal medya

kaan718

Asistan
Reaksiyon puanı
3
MWC de tanıtılan GM 5 Plus beni baya etkiledi hem fiyatıda daha uygun olucak ona yöneldim şuan ne dersiniz ?

cengover05

Profesör
Reaksiyon puanı
447
MWC de tanıtılan GM 5 Plus beni baya etkiledi hem fiyatıda daha uygun olucak ona yöneldim şuan ne dersiniz ?
Iyi yaparsin ona yonelerek 5s artik alinmaz lenovoyu telefon sektörunde pek iyi bulmuyorum ancak gm 5plus tam bir fiyat performans ürünü

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
Merhaba şuan s3 mini kullanıyorum ve yeni telefon alma zamanım geldi sarjı az gittiginden dolayı powerbank le dolaşıyorum . Biliyorum iphone 5s olursa da öyle olucak . Ama android kullanmak istemiyorum nedense ios un stabilitesi çok hoşuma gidiyor . Karşılaştırdığım telefonlar çok zıt biri 1 günü zor cıkartırken diğeri 2 belki 3 gün çıkartıcak biliyorum ama dediğim gibi Ios un stabilitesini beğeniyorum android kullanmak istemiyorum sizce ne yapmalıyım ? Şimdiden teşekkürler...
ikisi arasında p1 kesinlikle ama gm5plus'ı da bekle derim....

Emir Barlık

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bence Sony Xperia M5 alın çünkü fiyat performans açısından çok iyi fakat kasa plastik onun dışında bir sıkıntısı yok.

Yusuf_55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben Su an lenovo vibe p1 tavsiye ederim birincisi 2gun rahat çıkıyor oyunlarda iyi sonuçlar elde ediyorsunuz hem 3gb ram modeli çıkacak gm5 plus hiç düşünmeyin derim telefon dururken bile şarj yiyormuş memnun değiller çoğu kişi lenovo vibe p1 döndü

emirsacu

Asistan
Reaksiyon puanı
16
Lenovo bence gayet hoş bir telefon.
bataryası efsane, tasarımda bana göre iyi.
GM 5 Plus 3 GB rama sahipken, Vipe P1 2 GB Rama sahip. GM 5 Plus en alınası cihaz.

Uber

Profesör
Reaksiyon puanı
798
gm 5p ve vibe karışımı olan honor 7 yi incelemenizi öneririm

+Malzeme kalitesi
+20 MP Arka / 8 MP Ön kamera
+2.2 GHZ Dört & 1.5 Ghz Dört Çekirdekli kirin 935 (61x serisinden başarılı)
+0,50 sn de algılama özelliği olan parmak izi tarayıcı

+3 gb ram (bu ortak özellikleri )

Matador07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iPhone dan şaşıp macera arama eğer o stabiliteye alıştıysan iyi bir android kullanıcısı olamayabilirsin.

Bu yüzden 1299 a 5S al daha 2-3 yıl güncelleme alacak zaten 64 bit mimarili bir telefon.Batarya her telefonda sıkıntı ben 6 Plus da kullandım onda bile çok kullanırsan günü çıkarmıyor.

En azından 5000mah PowerBank hangi telefonu alırsan al ihtiyaç oldu artık