Apple vs Lenovo

İphone 5s vs Lenovo Vibe P1

• Lenovo Vibe P1

Kullanılan: 14 66.7%
  • İphone 5s

Kullanılan: 7 33.3%

• Kullanılan toplam oy
    21

Nesgrejb

Üyecik
Merhaba arkadaşlar
ortalama 3-4 gün önce konu açmıştım ''Lenovo mu ? Asus mu ?'' olarak çoğunluk Lenovo Vibe P1 tercihini seçti cevaplarınız için teşekkür ederim :) şimdi ise son karar sizce;
İphone 5S mi
Lenovo Vibe P1 mi
hangisini tercih etmeyliyim neden İphone veya neden Lenovo.Şuan Lenovo bende 1 adım daha önde ama sizdende fikirlerinizi bekliyorum :)

#hainkostok

Asistan
4 yıl kullanacaksanız P2 yine beklemeniz öneririm.P1 den daha verimli bir performans alırsınız.Ama çok ağır kullanamazsınız P1 de sizi götürür.

Merhaba arkadaşlar
ortalama 3-4 gün önce konu açmıştım ''Lenovo mu ? Asus mu ?'' olarak çoğunluk Lenovo Vibe P1 tercihini seçti cevaplarınız için teşekkür ederim :) şimdi ise son karar sizce;
İphone 5S mi
Lenovo Vibe P1 mi
hangisini tercih etmeyliyim neden İphone veya neden Lenovo.Şuan Lenovo bende 1 adım daha önde ama sizdende fikirlerinizi bekliyorum :)
tabi ki lenovo kardeşim...

P2 veya zenfone 3
Ama ithalatçı güveniyorsanız mi5 biraz yukseltebilirseniz ithalatçı g5
5s almayın Hakkı ve Tolga abi almayın diyor 5s artık alınmaz

BarKoda1010

Profesör
Bence ikisi arasındaki net fark batarya farkı olacaktır, 5S i günde 2 kere şarja takacaksın fakat P1 i 2 günde bir şarj edeceksin seçim senin :cool:

MuhammedGMS

Asistan
iOS Son 4-5 güncellemedir patlıyor, android yetişti hatta geçti diyebiliriz :p :p
hahaha sen kendi cihazına bak hatalı güncelleme sonrası güncelleme bile yayınlamıyorlar belki 1 bilemedin 2 sene sonra bende sıkıntı yok her habere inanma derim 6 plus kullanıyorum bu arada android ios u geçmesi okulların kapatılması gibi bişi :D:D

hahaha sen kendi cihazına bak hatalı güncelleme sonrası güncelleme bile yayınlamıyorlar belki 1 bilemedin 2 sene sonra bende sıkıntı yok her habere inanma derim 6 plus kullanıyorum bu arada android ios u geçmesi okulların kapatılması gibi bişi :D:D
Öyledir öyledir hayal dünyasında yaşamayın android ortalama olarak iosu geçti bile onun kadar hızlı ama daha yetenekli

MuhammedGMS

Asistan
Öyledir öyledir hayal dünyasında yaşamayın android ortalama olarak iosu geçti bile onun kadar hızlı ama daha yetenekli
Hız olarak geçti demek tamam kardeşim haklısın uygulamadan atmıyor android güncelleme desteği herzaman veriyor android kasma olmuyor artık android de 1 gb ram yetiyor androide çünkü apple da 1 gb ramle herşey yapılabilir şahsen ben yapabiliyorum son çıkan donanımı yüksek oyunları oynayabiliyorum shop vs yapabiliyorum android bunun için 1 gb ramla yapabilirmi bana onu söyle