Son Karar

Sizce Hangisi ?

• Lenovo Vibe P1

Kullanılan: 4 50.0%
  • İphone 5s

Kullanılan: 3 37.5%
  • Casper Via A1

Kullanılan: 1 12.5%

• Kullanılan toplam oy
    8

Nesgrejb

Üyecik
Selamlar hocam;
önceden bir kaç konu daha açmıştım belki görenler olmuştur artık aklımda son 3 telefon var sizce hangisini almalıyım hangisi ne yönden önde ne yönden geride anlatırmısınız , aranızda kullanan varsa tavsiye eder mi,+ ve - yönleri nelerdir ?
1-Lenovo Vibe P1
2-İphone 5s
3-Casper Via A1
yardımlarınızı bekliyorum :)

You-Murta

Profesör
Casper marka hiç bir şeyden hayır gelmez uzak dur :) lenovo ise P2 yi bekleyin bekleyemem diyorsanız 5S alın :);)

Selamlar hocam;
önceden bir kaç konu daha açmıştım belki görenler olmuştur artık aklımda son 3 telefon var sizce hangisini almalıyım hangisi ne yönden önde ne yönden geride anlatırmısınız , aranızda kullanan varsa tavsiye eder mi,+ ve - yönleri nelerdir ?
1-Lenovo Vibe P1
2-İphone 5s
3-Casper Via A1
yardımlarınızı bekliyorum :)
casper a1 ve p1 alınır ben olsam pil istiyorsam p1 geri kalanda a1 alırdım...

#hainkostok

Asistan
Caspere bulaşma derim.5S in geleceği çok parlak değil.Bence bunlar arasında en iyisi Vibe P1.Batarya açısından gerçekten çok üstün.

MuhammedGMS

Asistan
Casper aman kardeşim hiçbir cihazına el dahi sürmeyin tablet aldım bozuldu laptop aldım bozuldu iphone 5s bana kalırsa artık son yılını yaşıyor 6 alabilirsen 6 alabilirsin seni 2-3 yıl idare eder fakat bütçeni zorlayıp 6s alabilirsen daha iyi olur senin için p1 yerine p2 yi beklersen o daha iyi olur hem diğerinden daha iyi bir cihaz

Nasıl bir araştırma yaptın da 3ü arasında kaldın çözemedim ama 3ü de birbirinden kötü.Yine de en iyisi p1 kalıyor bi nebze pili hatrına oda.

Nesgrejb

Üyecik
Tamam hocam teşekkürler bir kaç gün daha düşüneceğim özellikle P2'yi.Casper'i siz sildiyseniz bizde sileriz size yapılan yamuk bize yapılmıştır :D