İphone 5s alınırmı

Bu konuyu okuyanlar

egle

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
917
Merhaba arkadaşlar yine saçma sapan sorular ve ben=egle
Arkadaşlar ben bi 2.el pubg yi orta ayarlarda açacak youtubeden video izleyecek ve konuşacak bi telefon arıyorum bütçem ben kendim biriktirdim 650 tl onda an az zaten fazla kullanmam günde 5 10 kişi ararım ve 2 saat oyun oynarım ve bana en uygun iphone 5s geldi maalesef bütçeyi artıramam sizin önerileriniz nedir alıyımmı

(konu saçma gelebilir ama napalım ailem izin verniyor daha yaşın küçük diyorlar bende para biriktirmeyi hiç sevmem bende anca 650 tl biriktirdim)

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Asla alınmaz. Ailenin dediğine inan.

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Almanızı önermem. Batarya konusunda kötü olacağını düşünüyorum.

egle

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
917
Ne yapacam ya
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bütçem bu kadar illa ios zorunlu deyil

Android de olabilir.

Önerisi olan yokmu.

Son düzenleme:

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Merhaba arkadaşlar yine saçma sapan sorular ve ben=egle
Arkadaşlar ben bi 2.el pubg yi orta ayarlarda açacak youtubeden video izleyecek ve konuşacak bi telefon arıyorum bütçem ben kendim biriktirdim 650 tl onda an az zaten fazla kullanmam günde 5 10 kişi ararım ve 2 saat oyun oynarım ve bana en uygun iphone 5s geldi maalesef bütçeyi artıramam sizin önerileriniz nedir alıyımmı

(konu saçma gelebilir ama napalım ailem izin verniyor daha yaşın küçük diyorlar bende para biriktirmeyi hiç sevmem bende anca 650 tl biriktirdim)
Tabiki hayır.5s bu saatten sonra alınmaz.

egle

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
917
Tabiki hayır.5s bu saatten sonra alınmaz.
Hocam peki başka önerin varmı 2.elde olur.

Samsung un küçük ekranlı sı var o nasıl?

Arkadaşlar bi baksanız

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
105
2 yıl kadar kullanma tecrübem var. Tasarım olarak çok güzel. Taşınabilir, cebinizde vs varlığını bile unutabilirsiniz. Batarya sorunu olacaktır. Ekran süresi çok alamayabilirsiniz. Benim kullandığım zamanlarda İos 9-10 sürümleriydi. O zaman 1.5 gün kadar kullanabiliyordum. O sürümler stabildi. Şuan İos 12 de 2-3 saat anca alabilirsiniz. Miktarı biraz zorlarsanız 2.el 1.nesil iPhone SE alabilirsiniz. 800-900 tl civarlarında bulunabiliyor.(Letgoda) ios 14 ile gayet iyi çalısıyor. Batarya değişimi yapıp 1-2 yıl daha kullanılabilir. Fakat çoğu cihazın parmak izi sorunu var. Araştırıp almanı öneririm.

egle

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
917
2 yıl kadar kullanma tecrübem var. Tasarım olarak çok güzel. Taşınabilir, cebinizde vs varlığını bile unutabilirsiniz. Batarya sorunu olacaktır. Ekran süresi çok alamayabilirsiniz. Benim kullandığım zamanlarda İos 9-10 sürümleriydi. O zaman 1.5 gün kadar kullanabiliyordum. O sürümler stabildi. Şuan İos 12 de 2-3 saat anca alabilirsiniz. Miktarı biraz zorlarsanız 2.el 1.nesil iPhone SE alabilirsiniz. 800-900 tl civarlarında bulunabiliyor.(Letgoda) ios 14 ile gayet iyi çalısıyor. Batarya değişimi yapıp 1-2 yıl daha kullanılabilir. Fakat çoğu cihazın parmak izi sorunu var. Araştırıp almanı öneririm.
Teşekkğr ederim sizler tavsiye edermisiniz.

Reaksiyon puanı
1,338
Ben 5 kullandım epey bir süre memnundum.

Ama şimdi alırsanız yanınızda powerbank taşıyın bence

bang1

Profesör
Reaksiyon puanı
1,760
Kesinlikle alınmaz. Bütçeyi artıramıyorsanız şuan almamanızı öneririm