iPhone sürekli şarjda olursa nolur?

Bu konuyu okuyanlar

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
iPhone fazla ram kullanmadığı için hiç bir cihazında şarj sıkıntısı yaşamıyordur bence.
Özellikleri kısıtlı olduğu için dediğinizde haklılık payı var ilk kez Iphone kullanıyorum 7 aydır çok memnunum.

Berke 7856

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar merhaba;

Bu soru çok saçma olabilir ama ben iPhone cahiliyim. :D

İlk kez Apple kullanıyorum. Siri'ye aşık oldum! Bir de, kullandığım telefon iPhone 5. Öncesinde 2,5 yıldır Note 4 kullanıyordum. Gerçi o da halen bende.

Siri ile kullanabiliyor olmak inanılmaz rahat. Evet, belki Android kadar özgür değil. Mesela uygulama gizlemeyi bulamadım halen ama artı özellikleri eksisinden fazla.

İnanamadığım bir konu var, Angry Birds Evolution Note4'te çalıştığı stabillikte çalışıyor neredeyse iPhone 5'te. Neredeysenin altını çizerim.

Sanırım bir sonraki telefonum Apple olacak. Normalde Apple sevmem ben ya desem de, şu anda büyük keyifle 5s kullanıyorum.

Ana konuma geleyim, siri bilgisayarıma bağlıyken "Hey Siri" diyince hemen aktifleşiyor. Ben de genelde bilgisayar başındayım. Bu süreçte telefonum da bağlı kalsa batarya ömrü azalır mı?

Bunu sadece 5 için sormuyorum, hepsi için. Yardımcı olursanız sevinirim.
Sıkıntı yok sadece 5w lık adaptör kullanın apple o korumayı sağlamış appstore larda hep şarjdadır hiç birşey olmaz bildiğim bu kadar iyi günler

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Beni kısıtlıyorsa zaten o benim olmamıştır ki..