İphone 5 mi, Galaxy S III mü?

Kadir Sekme

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Merhaba arkadaşlar,

Dün tanıtılan İphone 5 modelinden sonra sormak istiyorum. İphone 5 mi yoksa Galaxy S III mü?

halberhacker58

Asistan
Reaksiyon puanı
0
apple tam bir hayal kırıklığı yarattı 4s allayıp pullayıp uzatıp yiyasaya sürmüşler...inadına s3 :D

221BSHERLOCK

Dekan
Reaksiyon puanı
23
Bu soruyu bekliyordum. İkisi de çok iyi cihazlar. Cevabı ise telefondan beklentilerinize göre değişir. Gerisi hikaye..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kesinlikle Galaxy S3 tercih ederim çünkü s3 de var olan bütün özelliklerin yarısını ancakve ancak iphone5 şimdi getirebilmiş.
Ayrıca s3 4 çekirdek ve iphone 2 çekirdek bu hiç ama hiç yakışmıyor performans açısından Galaxy S3 İphone' a fark atıyor.
Fps açısındanda öyle

Kadir Sekme

Profesör
Reaksiyon puanı
2
4 ay önce aldığım Galaxy S III'ün bu kadar üstünlük sağlayacağını düşünmemiştim. :)

conquistador

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Cidden "akıllı" bir telefon arıyorsanız S3. Ha yok ben paramı sokakta buldum ekvatordan bastırılmış iPhone 4S'e 3000-3500 arası öderim diyorsanız o da sizin bileceğiniz iş. :)

neskalii

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Tabiki S3 hazır fiyatıda düşmüşken :D

tolga.ua

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Yeni Galaxy Note 2 abi alem telefon görsün.Gerçi telde denmez ama yarı tablet diyelim :p

Kadir Sekme

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Türkiye'ye giriş yaptığında en kısa zamanda karşılaştırma videosu görmek istiyoruz :)

sakarboy

Asistan
Reaksiyon puanı
4
cihazın satışı bi başlasında sonra bu işin uzmanları cihazın işlemci ve diğer donanım özelliklerini bi ortaya çıkarsınlarda o zaman burdaki yorumları görücem. :)

mehmet0321

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Iphone 5 e ne hacet 4sle kıyasladıydık zaten.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
galaxy note 2 diyorum...samsungu bir tık daha yukarı taşıyacak...çıkmasını heyecanla bekliyorum..ilk işim onu almak olacak...

hamza5806

Profesör
Reaksiyon puanı
22
tabiki iphone 5 ne de olsa ios sıkıldım artık android olayından

Red Bull

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar,

Dün tanıtılan İphone 5 modelinden sonra sormak istiyorum. İphone 5 mi yoksa Galaxy S III mü?
kardeşim benım dunde bı kaç arkadaşla tartstım tamam bu forum tartısma konulara değinme yeri ama
daha ip5 in tüm özellikleri belli olmadan neyin karşılaştırmasını yapıyorsunuz? neye dayanarak konuşuyorsunuz bir tane test sonucu mu gördünüz
yapmayın allah aşkına.

karacaerc

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Durum şu videoda anlatılmış iPhone evet tamam uğraşılmış işte tasarlanmış kullanıcılar düşünülmüş. Size yaşantınızda daha çok yardım etmesi için özellikle geliştirilmiş. Samsung ağaçta mı yetişti peki? Aynı yollardan geçilmesine karşın daha iyisi yapıldı. Karşılaştırma bu ikisini karşılaştırıyorsak kullanım amacımıza göre vs değişmez bu kesinlikle. Yanıt bellidir. S3.. [MENTION=284680]Red Bull[/MENTION] tabiki kullanılmadı bütün özellikleri denenmedi ancak kağıt üstündeki verilerden yola çıkılarak bu söylenebilir. En doğru test ikisi yan yana konulucak aynı anda aynı uygulamaya basılacak ve bakalım kim daha iyi performans verecek

sahintez

Uninhibited no strings attached dating
Reaksiyon puanı
1
Samsung Galaxy S3

BlackXr

Profesör
Reaksiyon puanı
32
Önce su telefonun test sonucları ciksa diyorum..
daha özellikleri belli bile degil..kaç gb ram var bilmem ne..

sakarboy

Asistan
Reaksiyon puanı
4
şimdilik yardırın fandroid dostlarım.. pistlerde görüşücez :)

s3000

Asistan
Reaksiyon puanı
2
hiç birisi... çünkü fiyatları çok yüsek fakat sundukları özellikler fiyata oranla oldukça düşük, telefona (daha doğrusu üstünde yazan markaya) fahiş sayılabilecek bir ücret öde, faturasına ayrı öde, yazılımına ayrı öde, telefonda nereye tıklasan internete bağlanacak (bu tip telefonları internetsiz kullanmanın anlamı yok zaten) internete ayrı öde, öde babam öde. eşe dosta artislik yapacam diye, ayda yılda bir de telefondaki birkaç özellikten biri işimi görecek diye her ay mini bir servet ödemeyemem...

Kadir Sekme

Profesör
Reaksiyon puanı
2
kardeşim benım dunde bı kaç arkadaşla tartstım tamam bu forum tartısma konulara değinme yeri ama
daha ip5 in tüm özellikleri belli olmadan neyin karşılaştırmasını yapıyorsunuz? neye dayanarak konuşuyorsunuz bir tane test sonucu mu gördünüz
yapmayın allah aşkına.

Karşılaştırma yapmak için illa ki donanımın belli olmasına gerek yok. Şu an sadece Ram ve İşlemci hızı net olarak bilinmiyor. Daha NFC teknolojisiyle tanışmamış bir bir iphone 5 var karşımızda. Daha nasıl karşılaştırma olsun ki?

by_matrix

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Bu soruyu bekliyordum. İkisi de çok iyi cihazlar. Cevabı ise telefondan beklentilerinize göre değişir. Gerisi hikaye..

cevap çok basit iyilik kavramı telefondan ne beklediğine göre değişiyor.ikiside iyi yani

sakarboy

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Karşılaştırma yapmak için illa ki donanımın belli olmasına gerek yok. Şu an sadece Ram ve İşlemci hızı net olarak bilinmiyor. Daha NFC teknolojisiyle tanışmamış bir bir iphone 5 var karşımızda. Daha nasıl karşılaştırma olsun ki?

NFC yi nerde kullanıyosunuz bi söyleyin yahu bir tek benmi bilmiyorum bu nfc nin kullanıldıgı yerleri.

NEFER

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Tabii ki iphone 5. s3 diyenlerin aklı yerinde mi dünyada gelmiş geçmiş en iyi gpuyu kullanacak

Requ3m

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Tabii ki iphone 5. s3 diyenlerin aklı yerinde mi dünyada gelmiş geçmiş en iyi gpuyu kullanacak

Daha bilgi verilmedi, sen gelmiş geçmiş en iyi gpu diyorsun. Bari mobil cihazlardaki gpu de, fakat o bile kesin değil daha.

Tabiki galaxy s3 diyorum. Hd çözünürlük, daha uzun bayarya ömrü, değiştirilebilir batarya, arttırılabilir hafıza, daha büyük ekran ve en önemlisi ANDROID