iPhone 13 Instagram Story Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Aslan5353

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar öncelikle selamın aleyküm kolay gelsin herkese
Sorunum şudur daha öncesinde Samsung S20 Plus telefon ile story atarken kasma ve donmalar oluyordu akıcılık yoktu . Şimdi ise iPhone 13 modele geçtim . Sorun hala var kamerayı açıp 4K 60 Fps denedim ve HD 1080 demedim sorun hala aynı aşırı kalite bozukluğu ve ufacık takılmalar yaşıyorum . Takip ettiğim kullanıcılar 7 plus 8 ve 8 plus ve 11 ile story atanlar kaymak gibi hiç takılmadan atabiliyor. Tabi azıcık onlarda bozma var ama benim kadar değildir diye şikayetim var. Her türlü ayarı deneyip arıyorum yine olmuyor yine olmuyor . Ya bunun bir çözümü var mıdır.

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
İlginç. Ama sorun cihazdan ziyade uygulamadan kaynaklı gibi. Uygulamayı silip tekrar yüklemeyi denediniz mi?

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,097
Arkadaşlar öncelikle selamın aleyküm kolay gelsin herkese
Sorunum şudur daha öncesinde Samsung S20 Plus telefon ile story atarken kasma ve donmalar oluyordu akıcılık yoktu . Şimdi ise iPhone 13 modele geçtim . Sorun hala var kamerayı açıp 4K 60 Fps denedim ve HD 1080 demedim sorun hala aynı aşırı kalite bozukluğu ve ufacık takılmalar yaşıyorum . Takip ettiğim kullanıcılar 7 plus 8 ve 8 plus ve 11 ile story atanlar kaymak gibi hiç takılmadan atabiliyor. Tabi azıcık onlarda bozma var ama benim kadar değildir diye şikayetim var. Her türlü ayarı deneyip arıyorum yine olmuyor yine olmuyor . Ya bunun bir çözümü var mıdır.
Hayırlı olsun telefon güzel 120 yada 90 Hz koysaymis Apple iyi olurmuş telefon bu hali ile de güzel.
Hesabınla ilgili sorun yoktur yeni aldıysan 1 hafta telefon sana alışsın belki düzelir düzelmezse ya telefonun yada Instagramin yazılımında sorun vardır.
İşin garip yanı Instagram iPhone için daha da optimize ediyor diye biliyordum.

Son düzenleme:

Aslan5353

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hayırlı olsun telefon güzel 120 yada 90 Hz koysaymis Apple iyi olurmuş telefon bu hali ile de güzel.
Hesabınla ilgili sorun yoktur yeni aldıysan 1 hafta telefon sana alışsın belki düzelir düzelmezse ya telefonun yada Instagramin yazılımında sorun vardır.
Teşekkür ederim kardeşim bütçemiz buna yetti ya :) yardımın için teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

İnstagram > Ayarlar > Hesap > Veri Kullanımı > Yüksek kalitede yüklemeler açık mı ?
Evet açık kardeşim başka ne yapılabilir ki anlamadım

Alphaa11

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
13 proda var 120hz

Airbus

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,002
Şimdi şöyle, siz isterseniz 16K 500FPS (!) bir video çekin instagram onu yüklemeye çalıştığınızda kalitesel olarak düşürüp öyle yükleyecektir. Attığınız storyleri görmeden yorum yapamam. Benim IPhone 11 cihazımda Androide kıyasla daha iyi gönderiliyor videolar fotoğraflar vs.

Son mesajlar