iPhone 12 aldım, sorularınıza açığım

Bu konuyu okuyanlar

Thebow

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
73
Yok, iPhone 11’in kutusundan çıkan şarj aletini kullanıyorum. Ama belki ileriki bir dönemde MagSafe alabilirim, bakalım.
5W adaptör rezillik Amazon’dan 18W şarj aleti ve USB type C kablosu almanı tavsiye ederim yarım saatte yüzde 55 civarı doluyor.

Thebow

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
73
MagSafe alsam sence nasıl olur?
Ben hızlı şarj olayını sevdiğim için 18W veya 20W almanı tavsiye ederim MagSafe benim için oldukça yavaş kalıyor.Mesela iPhone 11’i yüzde 5’te şarja taktığımda 30 dakika sonra yaklaşık yüzde 55-60 civarı müthiş bir sayı.Tercih senin elbette.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben hızlı şarj olayını sevdiğim için 18W veya 20W almanı tavsiye ederim MagSafe benim için oldukça yavaş kalıyor.Mesela iPhone 11’i yüzde 5’te şarja taktığımda 30 dakika sonra yaklaşık yüzde 55-60 civarı müthiş bir sayı.Tercih senin elbette.
Edit:11:04’de şarja taktım şuan 12:42 ve yüzde 96.

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
551

Edit:11:04’de şarja taktım şuan 12:42 ve yüzde 96.
Apple’ın sitesinden alabileceğim şekilde link paylaşır mısın? Ya da hepsiburada.com’da var mı? Link paylaşır mısın?

Dördüncü Murad: ?

Dördüncü Murad 1
Dördüncü Murad 2

Son düzenleme:

Thebow

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
73
Apple’ın sitesinden alabileceğim şekilde link paylaşır mısın? Ya da hepsiburada.com’da var mı? Link paylaşır mısın?

Dördüncü Murad: ?

Dördüncü Murad 1
Dördüncü Murad 2
Daytona Apple iPhone 11/11 Pro Max 18W Hızlı Şarj Cihazı ve 1 Metre USB C Lightning Şarj Kablosu Set
https://www.hepsiburada.com/daytona...-kablosu-set-p-HBV00000VE7ZQ?magaza=Alcamseni
Apple Store’da şuan stokta yok.