iPhone 12 aldım, sorularınıza açığım

Bu konuyu okuyanlar

murad_dördüncü

Asistan
Cezalı
X, 11, 12 cihazları arasında olmayan beş farkı söyleyin XD.
- Oval tasarım yerine iPhone 5 tasarımı (iPhone 12’de var, iPhone X ve iPhone 11’de yok)

- Ön kamerada gece modu özelliği (iPhone 12’de var, iPhone X ve iPhone 11’de yok)

- 5G (iPhone 12’de var, iPhone X ve iPhone 11’de yok)

- Dolby Vision video kaydı (iPhone 12’de var, iPhone X ve iPhone 11’de yok)

- Seramik Kalkan ön yüzey (iPhone 12’de var, iPhone X ve iPhone 11’de yok)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hayırlı olsun, güle güle kullanın.
Sağolasın. 👍🏻🙂

oguzrx

Profesör
Öncelikle hayırlı olsun güzel telefondur bu telefon evet türkiye şartlarında zor alinsada alacağım ilk 3 telefonlardan biridir forumda maaşını soran arkadaşlar bekar adamsanız ve harcama yapmayı sevmeyen biri iseniz bunu alabilirsiniz;)

murad_dördüncü

Asistan
Cezalı
Öncelikle hayırlı olsun güzel telefondur bu telefon evet türkiye şartlarında zor alinsada alacağım ilk 3 telefonlardan biridir forumda maaşını soran arkadaşlar bekar adamsanız ve harcama yapmayı sevmeyen biri iseniz bunu alabilirsiniz;)
EyvAllah, aynen çok güzel bir telefon, bu arada da arkadaşlara tavsiyene %100 katılıyorum, çok doğru bir çıkarımda bulundun. 😃
Mesaj otomatik birleştirildi:

iPhone 12’yi ilk elinize aldığınızda şu hissiyatı yaşıyorsunuz:

iPhone 5 almışsınız gibi düşünün, ama biraz büyüğü, ayrıca ağırlığı açısından da çok fark yok, yani iPhone 12 gerçekten hafif. Hele ki 1 sene boyunca iPhone 11 kullanmış biri olarak inanın bana sanki tuğladan kuş tüyüne geçiş yapmışsınız gibi hissediyorsunuz. 😃

Zaten gördüğüm kadarıyla iPhone 12’ler artık Teknosa, Media Markt vb. yerlere gelmiş, orada elinize alıp hafifliği görebilirsiniz ve burada tam olarak anlatamadığım hissiyatı yaşayabilirsiniz. Yani dilerseniz de satın alabilirsiniz elbette, ben açıkçası tavsiye ederim eğer almayı düşünen varsa. 🙂

Shiden

Profesör
Cezalı
Apple iphone telefonlarına güçlü işlemci ve gpu koyuyor artı olarak apple isletim sistemi gerçekten çok hafif androide gore
Yok ben kasıyor diye dedim. 5s'te Pubg gerçekten kasıyor. Açıyor tamam, bir de kasmıyor diyorlar bu tamamen yalan.

Uygulama geliştiriciler ise direk donanıma göre çıkartıyor ya o yüzden bu yönden iPhone alınır. Lakin Android tarafında böyle geliştiriciler olsa, Android daha mantıklı.

Shiden

Profesör
Cezalı
Kimseyi ilgilendirmez özel hayatı adamın emeğiyle almış. Herkes hakketini alır.
Kardeş niye atarlandın birden. İsterse 100.000 TL olsun. Senin bunu neden hak etmeye ihtiyacın olur ki? Hak edilecek bir şey değil bu.

iPhone ya da diğer pahalı şeyler ne ki hak edelim onları?

murad_dördüncü

Asistan
Cezalı
Bu arada birkaç fotoğraf daha ekliyorum:

D3C1F17A-1747-4639-B16B-02135F880B32.jpeg

7463FA2E-4288-4CD2-B8B9-F78D8826FAEF.jpeg

475CFA9B-CCD5-4862-A1DC-198062781809.jpeg

Webhead

Dekan
Selamlar.

Bugün iPhone 12 64 GB Siyah satın aldım, sormak istediğiniz sorulara yanıt verebilir ve merak ettiğiniz bir konu varsa merakınızı gidebilirim.

Henüz birkaç saattir kullanıyorum bu arada, sorularınızı bunu göz önünde bulundurarak sorabilirsiniz.
Hayırlı olsun hocam keşke biraz daha paraya kıyıp 128'lik alsaydınız ama sağlık olsun iyi günlerde kullanın ☺️
Hangi rengi aldınız ?

murad_dördüncü

Asistan
Cezalı
Hayırlı olsun hocam keşke biraz daha paraya kıyıp 128'lik alsaydınız ama sağlık olsun iyi günlerde kullanın ☺️
Hangi rengi aldınız ?
Sağol hocam, pek fotoğraf video çeken biri değilim, o yüzden 64 GB yeter diye düşündüm, nitelim bir önceki telefonum iPhone 11 de 64 GB idi.

Siyah aldım. 😃

Webhead

Dekan
Sağol hocam, pek fotoğraf video çeken biri değilim, o yüzden 64 GB yeter diye düşündüm, nitelim bir önceki telefonum iPhone 11 de 64 GB idi.

Siyah aldım. 😃
Hocam bende foto ve video manyağı değilim ama 2-3 sene sonra 64 gb da yetmiyor benim ilk İPhone'um 5s idi ve 16 gb idi başlarda yetiyordu 3 sene sonra hafızası bana yetersiz geldi o yüzden paraya kıyıp 128'lik alacan ben bu kafadayım

SDN Son Haberler

Son mesajlar