İphone 11 Jailbreak

Bu konuyu okuyanlar

rover_xp

Profesör
Reaksiyon puanı
2,230
Yapmak pek mantıklı değil, ama isterseniz yapabilirsiniz, yaptıktan sonra pişman olursanız jailbreak'ı kaldırabilirsiniz. Çıkışı hakkında kesin bir şey denemez. Bence mart gibi çıkmış olur.

uA-CetiN

Doçent
Reaksiyon puanı
55
Kendim bilerek yaptım ve cihaz bozulmuştu, o an nasıl düzelttiğimi hatırlamıyorum.

Uyumsuz bir tweak SafeModa atmış olabilir yada Boot döngüsünde kalmış olabilirsiniz bazı tweakler safemoda atar ordan kaldırabilir problemi halletmiş olursunuz ama bazıları varki aylarca o sürümde bekler jb aracı cıksın diye beklersiniz çıkar ve jb yaparsınız 1 tweak beklediğiniz ayları siler götürür dfu modda yeni yazılım yüklersiniz sonuç üzüntü içindekiler yedekli değilse silindi gitti [emoji23]

e30cu

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
129
Yapmayın, Garanti dışı kalma ihtimali var.

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Uyumsuz bir tweak SafeModa atmış olabilir yada Boot döngüsünde kalmış olabilirsiniz bazı tweakler safemoda atar ordan kaldırabilir problemi halletmiş olursunuz ama bazıları varki aylarca o sürümde bekler jb aracı cıksın diye beklersiniz çıkar ve jb yaparsınız 1 tweak beklediğiniz ayları siler götürür dfu modda yeni yazılım yüklersiniz sonuç üzüntü içindekiler yedekli değilse silindi gitti [emoji23]
E siz kendiniz söylüyorsunuz, riske girmeye ne gerek var?

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Bilemiyorsak hiç gerek yok mesajlarda da söyledim yapsın demedimki takıldığım nokta garanti :)
Bozulacak olursa ki böyle bir ihtimal var, garanti dışı kalıyor diye biliyorum. (Jailbreak yaptığım zaman tweak yüklemeden sorun olmuştu diye hatırlıyorum.)

uA-CetiN

Doçent
Reaksiyon puanı
55
Şimdiki Jailbreak araçları Tethered dir. Cihazı kapatıp açtığınızda JB işlevselliğini yitirir. Jailbreak bir Root değildir. Eskidendi o untethered jb ler :) yanlış bilmiyorsam ios 9 sürümünden sonraki tüm Jailbreak araçları ve sürümler tethered dir. Bunuda ekleyelim [emoji23]

Reaksiyon puanı
103
Bu işlem cihazınızı garanti kapsamı dısında bırakır. Çok sağlıklı çalışmayabiliyor bu jailbreakler. Bazı sıkıntılardan dolayı geri döndürmeyi düşünceğiniz zamanlar olacaktır. Şuan için 14.3 için var diye biliyorum. Ama 14.4 için jailbreak varmı bilmiyorum. Araştırın :)

walledia

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993
Jailbreak yapmanın sıkıntı yaratacağını düşünmüyorum. Buradaki yorumları da çok saçma buldum. Bu kadar korkak olmaya gerek yok. Hatta "Tweak kullanmadan iPhone kullanmak ile telefonun zevki bile alınmıyor." diyebilirim. Garantiye götürmeden önce en kötü iTunes ile IPSW kurup öyle götürürsün, zira ayarlardan sıfırlayınca RootFS sıfırlanmıyor.

Son düzenleme:

uA-CetiN

Doçent
Reaksiyon puanı
55
Jailbreak yapmanın sıkıntı yaratacağını düşünmüyorum. Buradaki yorumları da çok saçma buldum. Bu kadar korkak olmaya gerek yok. Hatta "Tweak kullanmadan iPhone kullanmak ile telefonun zevki bile alınmıyor." diyebilirim. Garantiye götürmeden önce en kötü iTunes ile IPSW kurup öyle götürürsün, zira ayarlardan sıfırlayınca RootFS sıfırlanmıyor.

İşi bilen nasılda belli [emoji23] [emoji122]

Son mesajlar