İphone 11 Jailbreak

Bu konuyu okuyanlar

tomugokhan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Ben iphone 11 ime (İos 14.3) jailbreak yapmak istiyorum ne zaman çıkar ?

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Ne zaman çıkacağını bilmiyorum ama yapmanızı önermem.

ThorJ

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,749
Neden yapacaksınız ki?

uA-CetiN

Doçent
Reaksiyon puanı
55
Artıları eksileri var tabi ama ben kullanıyorum o kadar benimsemişim normal bir cihaz farklı geliyor 6 yıldır kullanıyorumdur bu arada :)

Laufeyson

Rektör
Reaksiyon puanı
13,061
Garantisi bozulacağı için yapmanızı önermem.

uA-CetiN

Doçent
Reaksiyon puanı
55
Jailbreak cihazın garantisini bozuyor.Jailbreak,root gibi korsan yazılımlara firmaların servisleri bakmaz.

Apple damı görevlisiniz [emoji23] o kadar emin olmayın bence Jailbreak sadece terim olarak biliyorsunuz bundan şüphem yok ama biraz daha araştırın derim :)

uA-CetiN

Doçent
Reaksiyon puanı
55
Ayrıca Jailbreakli cihazımızı defalarca garantiye göndermişliğim vardır. Değişimde oldu tamiride yapıldı cihazlarımda 5s 6 SE1 6s plus son olarakta 7 bu cihazlarda Jailbreakli kullandım. Şuanda da 11 kullanıyorum 8 aydır :)

ghost_of_sparta

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,808
Yapmanı önermem. Telefonun surları yıkılır, tehditler girebilir.

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
Apple damı görevlisiniz [emoji23] o kadar emin olmayın bence Jailbreak sadece terim olarak biliyorsunuz bundan şüphem yok ama biraz daha araştırın derim :)
Jailbreak ne demek? Açıklamasını yaparmısın? ben söyleyeyim bay ukala.Jailbreak Apple'ın bazı kısıtlamalar sayesinde kurduğu güvenlik duvarının yıkılmasıdır.Zorlu Centerda ve birçok yerde sordum.Jailbreakli cihazlara bakmıyorlar.Kullanıcı jailbreak attığı cihazı normal haline getirip gönderebilir.Jailbreak yapılması garantiyi yüzde yüz yok etmiyor.

uA-CetiN

Doçent
Reaksiyon puanı
55
Jailbreak ne demek? Açıklamasını yaparmısın? ben söyleyeyim bay ukala.Jailbreak Apple'ın bazı kısıtlamalar sayesinde kurduğu güvenlik duvarının yıkılmasıdır.Zorlu Centerda ve birçok yerde sordum.Jailbreakli cihazlara bakmıyorlar.Kullanıcı jailbreak attığı cihazı normal haline getirip gönderebilir.Jailbreak yapılması garantiyi yüzde yüz yok etmiyor.

Kullandığınız hitaplar sizi anlatıyor sizin için kendimi yoramıcam herkesin düşüncesi beyni var Jailbreak yapmakta kişiden kişiye değişir Cahile hatasını göster sana hakaret eder. Bu arada Apple’a niye sordunuz Samsung’a sormalıydınız [emoji23][emoji23]

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Garanti dışı kalma ihtimali var. Ben kendim yapmıştım bir hata edip yapılmasını tavsiye etmiyorum.

uA-CetiN

Doçent
Reaksiyon puanı
55
Garanti dışı kalma ihtimali var. Ben kendim yapmıştım bir hata edip yapılmasını tavsiye etmiyorum.

Artıları var eksileri de var ayrıca haliyle acemilikte olunca işin içinden çıkılmaz olur. Tamamen kişiye kalmış zaten Jailbreakte öyle her sürüme her cihaza hemen çıkan tüm tweakleri aynı sürümde ve cihazda çalışan bir uygulama veya yazılımda değil her deb her tweak her cihazda ve sürümlerde farklı şeyler meydana getirebilir. O yüzden bilmiyorsanız yapmayın öğrenmek istiyorsanızda araştırın derim [emoji2321]

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Artıları var eksileri de var ayrıca haliyle acemilikte olunca işin içinden çıkılmaz olur. Tamamen kişiye kalmış zaten Jailbreakte öyle her sürüme her cihaza hemen çıkan tüm tweakleri aynı sürümde ve cihazda çalışan bir uygulama veya yazılımda değil her deb her tweak her cihazda farklı şeyler meydana getirebilir. O yüzden bilmiyorsanız yapmayın öğrenmek istiyorsanızda araştırın derim [emoji2321]
Kendim bilerek yaptım ve cihaz bozulmuştu, o an nasıl düzelttiğimi hatırlamıyorum. Herhangi bir şey kurmasan bile bataryayı çok düşürüyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mantıken ben riske girilmesini tavsiye etmiyorum.