Iphone 11 dökülüyor

Bu konuyu okuyanlar

Abdullah81

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Valla baya bakındım araştırdım bu sorun bitek bende var düzcede yaşıyorum yakınımda servis yok kargoyla göndersem telefon yok kullanmaya ama izmite yakınım oraya gitmeyi düşünüyorum bizzat göstermek istiyorum bakalım ne olcak ben telefonumun değişmesinide istemiyorum açıkcası değişim telefonlarına güvenmiyorum bu arada 3 tane nokta kadar boyası dökülmüş altta beyaz yer gözüküyor böyle devam ederse gün geçtikçe kameranın etrafındaki çıkıntının full boyası dökülmeye başlıcak öyle tahmin ediyorum bakalım

serolololo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Valla baya bakındım araştırdım bu sorun bitek bende var düzcede yaşıyorum yakınımda servis yok kargoyla göndersem telefon yok kullanmaya ama izmite yakınım oraya gitmeyi düşünüyorum bizzat göstermek istiyorum bakalım ne olcak ben telefonumun değişmesinide istemiyorum açıkcası değişim telefonlarına güvenmiyorum bu arada 3 tane nokta kadar boyası dökülmüş altta beyaz yer gözüküyor böyle devam ederse gün geçtikçe kameranın etrafındaki çıkıntının full boyası dökülmeye başlıcak öyle tahmin ediyorum bakalım

kardeşim aynı durum bende de var. İlk başta toz sanmıştım fakat kameranın çevresindeki o çıkıntılara bakınca nokta nokta boya dökülmesi olduğunu anladım. Üstelik ben hiçbir zaman kılıfsız kullanmadım. Nasıl gerçekleşti hiç bilmiyorum.

NİXARİAN60

Asistan
Reaksiyon puanı
17
kardeşim aynı durum bende de var. İlk başta toz sanmıştım fakat kameranın çevresindeki o çıkıntılara bakınca nokta nokta boya dökülmesi olduğunu anladım. Üstelik ben hiçbir zaman kılıfsız kullanmadım. Nasıl gerçekleşti hiç bilmiyorum.
Hocam servise gönderdiniz mi ne dediler ben de iphone se 2 var aynı sıkıntıyla karşı karşıyayım.İlk başta ben de toz zannetmiştim.

bErAt433_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
36
Iphone Fanı değilim ama iphone 11 neden balon?
Öncelikle geçmiş olsun.Cihazında yaşanan kameraya toz girme olayı İphone larda olabiliyor.Cihazı servise gönderin.Cihazı geri aldığınızda içinize sinmiyorsa elden çıkarın.İphone 11 in balon,fiyasko bir cihaz olduğunu bu forumda yüzlerce kere söyledim ama hep tepki aldım.Yine İphone alacaksanız xs yada Se 2020;android tarafında bir cihaz alacaksanız S20 plus a bakın derim.
Değ

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
Iphone Fanı değilim ama iphone 11 neden balon?

Değ
1-Vasat ekran 2-berbat tasarım 3-kutudan hızlı şarj cihazı çıkmaması 4-İntel modem yüzünden Wi-Fi sorunu 5-Arka kameranın zoom ve portrede beklentilerin altında kalması. İphone 11 dediğin gibi balon olmayabilir ama bazılarının iddaa ettiği gibi çok iyi bir cihaz değil.11 10 üzerinden 6 lık kalite sunan vasat bir cihaz.

bErAt433_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
36
1-Vasat ekran 2-berbat tasarım 3-kutudan hızlı şarj cihazı çıkmaması 4-İntel modem yüzünden Wi-Fi sorunu 5-Arka kameranın zoom ve portrede beklentilerin altında kalması. İphone 11 dediğin gibi balon olmayabilir ama bazılarının iddaa ettiği gibi çok iyi bir cihaz değil.11 10 üzerinden 6 lık kalite sunan vasat bir cihaz.
Peki Iphone alacaksak ne almalıyız?

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
Peki Iphone alacaksak ne almalıyız?
10000 TL ve üzeri bütçen varsa 11 Pro yada 12 ailesinden bir cihaz alınabilir.7000-7500 TL arasında ikinci el Xs Max alınabilir.11 in iyi tarafları var ama 7500 TL verip de vasat bir ekran kalitesi almak benim hoşuma gitmez.11 5500-6000 TL civarında olabilir ama 7500-8000 TL gibi rakamların verilmesi bence mantıklı değil.

egee358

Asistan
Reaksiyon puanı
118
ben de alicam da wifi sorununu anlatabilir misin ilk defa duyuyorum da.

egee358

Asistan
Reaksiyon puanı
118
Apple 11 ailesinde İntel modem kullanıyor.Bu modem her modemle uyumlu olmadığı için Wi-Fi kopmaları,az ağ görme gibi olumsuzluklar oluyor.
benim modemim turkcell superonlinenin verdigi bir zte modem insallah sorun cikartmaz cunku benim kriterlerimde bu fiyat icin baska bir telefon yok ve uyumsuzluk denk gelebilir de gelmeyebilir de

Laufeyson

Rektör
Reaksiyon puanı
13,061
benim modemim turkcell superonlinenin verdigi bir zte modem insallah sorun cikartmaz cunku benim kriterlerimde bu fiyat icin baska bir telefon yok ve uyumsuzluk denk gelebilir de gelmeyebilir de
Ben kullanıyorum sorularınızı alabilirim 11 ile ilgili.