iPhone 11 App Store yavaş indirme problemi

Bu konuyu okuyanlar

anldbn

Asistan
Reaksiyon puanı
107
Hocam Apple destek bir şey yapamaz da en azından sorundan haberdar olsunlar. Yoksa biz burada kendi kendimize gelin güvey oluruz. Koskoca Apple nereden bilecek Türkiye'deki Vodafone kullanıcılarının internet sorunu yaşadığını.
aynen öyle :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam Apple destek bir şey yapamaz da en azından sorundan haberdar olsunlar. Yoksa biz burada kendi kendimize gelin güvey oluruz. Koskoca Apple nereden bilecek Türkiye'deki Vodafone kullanıcılarının internet sorunu yaşadığını.
görkem birşey sorucam whatsappda deklanşör sesi ve sesli mesaj gönderirken çıkan bildirim sesi sendede çok fazla çıkıyormu? bunu ayarlayamıyormuyuz bi bakarmsın

Son düzenleme:

uzcharge

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benim de ev internetim Vodafone. Bu tarz sorunu yaşayan kişilerin çoğunluğu ne hikmetse hep Vodafone kullanıyor. Sorun Vodafone kaynaklı olsa bile çok saçma bir sorun yani bu duruma sebebiyet verecek ne olabilir çözemiyorum kaç gündür.
Haklısınız bir kaç gündür çeşitli forumlarda araştırıyorum ben de fakat mantıklı bir açıklama sebep göremedim. Umarım çözüme ulaşır kendi mobil internetim başka operatörden olduğu için uygulama güncellemelerini bir şekilde halledebiliyorum ama yazılım güncelleme de

uzcharge

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar ben dün akşam vpn programı ile denediğimde uygulama indirirken ve güncellerken daha hızlı olduğunu gördüm yazılımım güncel olduğu için yazılım güncelleme hızını deneyemedim. Çözüm bulunana kadar bu şekilde idare edilebilir sizlerle paylaşmak istedim.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Merhabalar ben dün akşam vpn programı ile denediğimde uygulama indirirken ve güncellerken daha hızlı olduğunu gördüm yazılımım güncel olduğu için yazılım güncelleme hızını deneyemedim. Çözüm bulunana kadar bu şekilde idare edilebilir sizlerle paylaşmak istedim.
Bende ilginç bir şekilde her şey şu an çok hızlı iniyor. 250 mbps interneti hissettiriyor App Store. 2 saniyemi falan alıyor istediğim uygulamayı indirmem. Bu şekilde devam eder umarım.

uzcharge

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende ilginç bir şekilde her şey şu an çok hızlı iniyor. 250 mbps interneti hissettiriyor App Store. 2 saniyemi falan alıyor istediğim uygulamayı indirmem. Bu şekilde devam eder umarım.
İyi sevindim umarım bizimki de düzelir en kısa zamanda