Extensify ile App Store uygulamalarını jailbreaksiz modifiye edebileceksiniz (iOS 9)

Bu konuyu okuyanlar

ilkker

SDN Editörü
Editor
Reaksiyon puanı
15
ea85107db1a64827607d435ea4408991.jpg

Majd Alfhaily ve Kevin Ko, adlı geliştiriciler Extensify adında çok özel bir uygulama geliştiriyorlar .Uygulama ile jailbreak e gerek kalmadan App Store uygulamaları modifiye edilebilecek.

https://youtu.be/8_20Qvynfgk

Extensify Cydia için bir alternatif değil, ve jailbreak yerini dolduramaz.Şu an Jailbreak olmadan bu uygulamanın yaptığı işleri yapamayız, Apple 8.4.1 ile en son jailbreak açığını kapattı.
Extensify şu anda iOS 9 üzerinde test ediliyor . Uygulama ile Vine ve İnstagram kaydetme yeteneği ekleme ve Twitter uygulaması içine yeni özellikler eklemek gibi şeyler yapmak mümkün oldu
Nasıl çalışır?
Uygulama jailbreak ve bilgisayar desteği duymadan işlem yapacak
Temelde şu şekilde çalışır:
Extensify uygulamasını indirin
Giriş yapın
Mağazada en sevdiğiniz geliştiricinin Exos diye tabir ettiği düzenleme uygulamalarını arayın.
Yüklemek istediklerinizi sıraya koyun
Uygulamayı düzenleyip kurulumu gerçekleştirin
Sizin için uygulama yeni bir sürümünü uygun düzenlemeler uygulanmış olarak iTunes Store’dan indirilebilir olacak.

Faydaları
Extensify uygulama olmasının faydaları çok yönlüdür, ama en büyük ve en belirgin yararı jailbreak bir cihaz gerektirmez. Normalde App Store uygulamaları için düzenlemeler Cydia ile mümkün olabilir
Extensify Uygulamalara yeni fonksiyonlar eklemek mümkün.Aynı uygulamadan iki tane oluşturmak mümkün .

Sınırlamalar
Extensify sadece Extensify ile App Store uygulamaları değiştirebilirsiniz. iOS arayüzü ile ilgili düzenleme yapamazsınız . Ayrıca stok uygulamaları ile çalışmaz. Yani örneğin iPhone daki mesaj uygulaması üzerinde bir değişiklik yapak söz konusu değil .App Store indirebilecek uygulamalar üzerinde değişiklik olabilir .
Yine hatırlatmak isterim ki Extensify jailbreak yerine ya da Cydia yerine geçmez.. Ama şunu da belirteyim Extensify hayır jailbreak ile birlikte çok yararlı olacaktır. Jailbrek ile uyum içinde birlikte çalışabilir.
Kullanıcı Arayüzü
Extensify hakkında en iyi şeylerden biri kullanıcı arayüzünün mükemmel olması. Uygulama simgesini değiştirmek , sayfaları, tweak ayrıntılarını ve kurulum animasyonlar ayarlamak için sekmeler mevcut .

Sonuç
Extensify jailbreak olmayan cihazlar üzerinde kullanıcıların en sevdikleri uygulamalar için düzenlemeleri uygulamak için izin verir.Bu özellik uygulamayı son derece çekici hale getiriyor. Extensify sadece App Store uygulamalarını değiştiren düzenlemeler için geçerlidir.
iOS 9 un son kullanıcıya ulaşması ile birlikte
Extensify de son hazırlıklar tamamlanarak yayınlanacak .Extensify hakkındaki gelişmeleri takip etmek isterseniz [MENTION=50481]exte[/MENTION]nsifyApp twitter adresinden ulaşabilirsiniz

Kaynak: Extensify ile App Store uygulamalarını jailbreaksiz modifiye edebileceksiniz (iOS 9)AppleTurk.Net | AppleTurk.Net

x105bracalx105k

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Extensify uygulamasını indirmek istiyorum fakat siteye mailimi girdikten sonra mail gelmedi. 1 güne yaklaştı hala gelmedi kodu içeren mail. Bir kaç farklı maille kaydoldum belki malimde sorun vardır diye hiçbirine gelmedi.
Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

ilkker

SDN Editörü
Editor
Reaksiyon puanı
15
Ben 2 mail girdim ama bana da dönüş olmadı.kafalarına göre yapıyorlar yada belli bir sayı var belki de.