Soru iPad mini 6 sizce alınır mı ?

Bu konuyu okuyanlar

Ahmsef

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Allah izin verirse pazar günü ipad mini alacağım boyut olarak ve hız açısından ders için kullanacağımdan çok işime yarar gibi gözüküyor çoğu kişi para ekleme ipad 9 al diyorlar
halbuki istediğim tüm özellikler ipad mini 6'da niye gidip ucuz diye alayım ki.Yani tablet istediğim tüm özellikler var yanında apple pencil ve kılıfını sonradan alırım diyorum mor ve pembe kız rengi zaten yıldız ışığı yada uzay grisi alırım zaten bugün en yakın mağazadan bakacağım.Kafamda ipad mini nasıl bir tablet o soru var kafamda ders için alınır mı vb. diğer soru ise sizce ucuzlar mı ? Tahminimce maksimum 500 lira ucuzlar oda 1 2 aya herhalde zaten o zamana kılıfını kalemini alırım.Bu 2 soru var kafamda cevaplarsanız sevinirim.

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,202
Alınır. 9'a kıyasla çok daha iyi. Ucuzlayacağını sanmıyorum, malum ülke koşulları. Pazar günü almanızı önermem, şu anda ekranında görüntü bozulması ve renk solması problemi var. Buna bir çözüm geldikten sonra alırsanız sizin açınızdan daha iyi olur.

Ahmsef

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Alınır. 9'a kıyasla çok daha iyi. Ucuzlayacağını sanmıyorum, malum ülke koşulları. Pazar günü almanızı önermem, şu anda ekranında görüntü bozulması ve renk solması problemi var. Buna bir çözüm geldikten sonra alırsanız sizin açınızdan daha iyi olur.
bende onu düşünüyordum eğer o sorun herkesde oluyorsa ipad air alacağım.Herkesde oluyor mu yoksa bazılarında mı onu söylerseniz sevinirim aklımda 2.seçenek ipad air vardı.

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,202
bende onu düşünüyordum eğer o sorun herkesde oluyorsa ipad air alacağım.Herkesde oluyor mu yoksa bazılarında mı onu söylerseniz sevinirim aklımda 2.seçenek ipad air vardı.
Birçok kullanıcıda yaşanıyor.

Mercan Resifi

Asistan
Reaksiyon puanı
103
iPad 9 senelerce her türlü işinizi görecektir.

Ahmsef

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iPad 9 senelerce her türlü işinizi görecektir.
ipad mini almak için gücüm yetiyor istersem bugün bile alabilirim ama ekran sorunu kafamda var gerçi 1 haberde sadece ekran sorunu var yazıyor jöle ekran sorunu zaten benim telefonumda da var bugün mağazaya gidip bakacağım büyük ihtimal
Mesaj otomatik birleştirildi:

Birçok kullanıcıda yaşanıyor.
kararımı değiştirdim dediğiniz gibi jelly scroll tarzı sorunlar bütün ipad minilerde oluyormuş ipad air alacağım arada 200 lira fark var sırf a15 için ekranı sorunlu bir ipad mini almak yerine a14 ipad air alırım en geç 15'inde alacağım allah izin verirse

Son düzenleme: