iPad 9 satıp S7 FE alınır mı?

Bu konuyu okuyanlar

Mehmet.M

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
Dostlar şu anda İpad 9 sahibiyim ancak kalem fiyatı çok pahalı ve çakma kalemler ile istediğim performansı alamıyorum. Sizce İpad 9 satıp içinde kalemi ve bilek desteği olan S7 FE alınır mı?

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,387
Performansı ve güncelleme desteğini dikkate alacak olursan İpad 9 ile devam etmeni tavsiye ederim.

Mehmet.M

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
Performansı ve güncelleme desteğini dikkate alacak olursan İpad 9 ile devam etmeni tavsiye ederim.
Öncelikle tavsiyen için teşekkür ederim. İpad için bir kaç bir şey daha eklemek isterim.
Daha önce hiç APPLE ürünüm olmadı ilk defa ipad 9 kullandım ve gerçekten performansından çok memnunum ancak İnternet üzerinden uygulama indirememek, Play store ile fiyatları kıyaslandığında çok pahalı olması, Aksesuarı kalem vb. olmadan çok yalın kalması ve çerçeve yapısının çok kalın olması beni soğutuyor. Yani gerçekten Apple Pencil'a 3.5k vermek bana inanılmaz koyuyor.
Samsung S7 FE'de ise android özgürlüğü olduğu için istediğimi indirebilir, Kalem kutudan çıktığı ve için avuç reddi özelliğinin kalemde gelmesi, Ekranının daha büyük ve çerçevenin ince olması, Dex özelliği gibi artıları beni etkiliyor. Tüm bunlara göre sence benim için İpad mi yoksa S7 FE mi daha mantıklı. Gerçekten çok kararsızım.

Son mesajlar