Soru iPad 9 Alınır Mı

Bu konuyu okuyanlar

OBirGamer

Müdavim
Reaksiyon puanı
678
7 yıllık android kullanıcısıyım. Çizim Oyun Ders için alınırmı ipad 9. Nesil ptden 6500tlye

Leon Dayı

Profesör
Reaksiyon puanı
1,608
Eski tabletim vardı 8 inç mi ne vestelin bi tableti 1 ay sonra play store açılmadı
Android sürümü desteklemiyor olabilir. Vestel TAB Lite lll tableti kullanıyorum. 5.1 yüklü ve Play Store çalışıyor.

Hamza Sağlam

Doçent
Reaksiyon puanı
751
Eski tabletim vardı 8 inç mi ne vestelin bi tableti 1 ay sonra play store açılmadı

Vestel ayrı bir çöp onu geçelim direk. Samsung'un tabletlerinden bile bir müddet sonra memnun kalmıyorlar. Ama iPad'ler 4 yılı rahat çıkarıyorlar.

Rei

Forum Sorumlusu
Super Moderator
Reaksiyon puanı
6,348
7 yıllık android kullanıcısıyım. Çizim Oyun Ders için alınırmı ipad 9. Nesil ptden 6500tlye
Tablet diyince "ipad" den başka bakmayın derim. Sorunuza gelirsek evet alınır.

hakanyargici

Alpine F1 Racing Team
Reaksiyon puanı
963
Vizelerimde okula iPad'i götürerek çalıştığımda neden Mac aldığımı sorgulatan bir alet.

OBirGamer

Müdavim
Reaksiyon puanı
678
Babam bilgisayar alalım daha iyi olur diyor ama bu alacağımız bilgisayarın 5 katı gücünde bir tablet aşırı iyi

hakanyargici

Alpine F1 Racing Team
Reaksiyon puanı
963
Babam bilgisayar alalım daha iyi olur diyor ama bu alacağımız bilgisayarın 5 katı gücünde bir tablet aşırı iyi
iPad ve bilgisiyarın becerileri bir değil. iPad in elinin güçlü olmadığı noktada aynı fiyata alacağınız bilgisiyarda güçlü olabilir. Bunu göz önünde bulundurmanızda fayda var.

Gün sonunda kullanımınız doğrultusunda hangi cihaz sizinle daha çok örtüşüyorsa onu kullanmanız daha sağlıklı olacaktır.

OBirGamer

Müdavim
Reaksiyon puanı
678
iPad ve bilgisiyarın becerileri bir değil. iPad in elinin güçlü olmadığı noktada aynı fiyata alacağınız bilgisiyarda güçlü olabilir. Bunu göz önünde bulundurmanızda fayda var.

Gün sonunda kullanımınız doğrultusunda hangi cihaz sizinle daha çok örtüşüyorsa onu kullanmanız daha sağlıklı olacaktır.
Bugün mediamarktda ikisini de denedim. iPad tüm isteklerimi karşıladı ama bilgisayardan istediklerimi çok yapamadım. O yüzden iPad almaya karar verdim

Rei

Forum Sorumlusu
Super Moderator
Reaksiyon puanı
6,348
Bugün mediamarktda ikisini de denedim. iPad tüm isteklerimi karşıladı ama bilgisayardan istediklerimi çok yapamadım. O yüzden iPad almaya karar verdim
İpad en iyisidir. Doğru karar vermişsiniz. Hayırlı olsun.

Mehmet Alperen

Doçent
Reaksiyon puanı
160
Eğer profesyonel çizim yapacaksanız ipad 9 önermem maalesef lamine ekran bulunmuyor bu da çizim kalitesini biraz düşürüyor.

yigitsum

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
2 yıldır iPad kullanıyorum ve bunun öncesinde de 4 yıllık bir sürede iPad kullanmıştım, sonuna kadar hakkını verdiğini düşünüyorum. Şu anda üniversite öğrencisi olduğum için not almamda hayatımı kolaylaştırdı diyebilirim. Tam anlamıyla hangi amaçta kullanacağına bağlı. Not almak için müthiş bir cihaz, dizi, film, youtube için yine harika ve uzun ömürlü bir cihaz. Ben kesinlikle tavsiye ediyorum.