IP Degiştirme Hakkında

Bu konuyu okuyanlar

Flody

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba Arkadaşlar Benim şöyle bir sorunum var ve bu sorunuma cevap arıyorum yardım ederseniz sevinirim öncelikle konuyu yanlış yere açmışsam lütfen moderator arkadaşlar doğru yere taşırsa sevinirim :)

Şimdi arkadaşlar Bildiginiz gibi IP'nizin Yabancı ülkede gözükmesi için VPN programı Kullanmamız gerekiyor.IP Degiştirmek için Örnek olarak Londra IP Sine bağlanmak gibi. Şimdi Benim sizden isteğim şöyledir eyer bu söylediklerimi bilen biri yazarsa gerçekden çok sevinirim saygılar..

1. IP'mi değiştirmek istiyorum Modeme reset atarak anlamında değil Yani IP'mi yabancı bir IP olarak değiştirmek istiyorum Türkiye IP Sinden United Kingdom veya Hollanda Olabilir
  2. Kesinlikle IP Degiştirme programı / VPN programları kullanmak istemiyorum sistemden değiştirmek istiyorum yani Google baktığım zaman Ağdan aşağıdaki IP adresini kullanı denedim herhangi bir sonuç alamadım veya ben yanlış yaptım.
  3. Bunun için Neler yapmam gerekiyor ? Bilgisayar üzerinden veya modem üzerinden bunu yapmak mümkünmü Acaba? Eyer mümkün ise Lütfen buraya yazarsanız gerçekden çok sevinirim yani IPim örnek olarak suan 88 ile başlıyor ben bunu yabancı ip ile değiştirmem gerekiyor Yani Teamspeak gibi konuşma programlarında bayrak ile kimlerin nerede yaşadığını görebiliyoruz VPN ile değiştirilebiliyor bu ama ben bunu sistemden VPN siz yani programsız yapmak istiyorum
  4. Kesinlikle Herhangi bir illegal activite Yapılmicaktır. Sadece benim bu bilgiyi almam gerekiyor Online Gaming için kullanıcağım teşekkür ederim Shiftdelete ailesi cevaplarınızı bekliyorum.
  5. TTNET Kulllanıcısıyım.