iOS Oyun ve Uygulama Kampanyaları

Bu konuyu okuyanlar

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
Bu konu, kısa süreliğine ücretsiz olan yada fiyatı düşen oyun ve uygulamalar paylaşım konusudur.
Lütfen geyik mesajlardan kaçınalım :)

Epoch.2 IGN de hediye.
http://www.ign.com/prime/promo/epoch-2

screen568x568.jpeg

-------------------------------------------------

Tiny Thief kısa süreliğine ücretsiz
https://itunes.apple.com/tr/app/tiny-thief/id656620224?l=tr

screen568x568.jpeg

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Boyle bir konum vardi ama bir sure sonra yapilan indirimler hep dongu icine giriyor ayni uygulamalar oluyor malesef o yuzden biktim ben de

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
My Log In! 10.49 TL yerine kısa süreliğine ücretsiz!

screen568x568.jpeg

Uygulama Facebook, Twitter, Google+, Linkedin, Instagram, Pinterest, Flickr gibi sosyal medya hesaplarının yanında, Gmail, Yahoo, Outlook ve AOL gibi e-posta hizmet sağlayıcılarına, Youtube, Vimeo gibi video tabanlı hesaplarla entegre çalışıyor. Ayrıca bir çok benzer uygulamada göremediğimiz Skype, Dropbox ve Google Analytics hesaplarınızı da destekliyor.

https://itunes.apple.com/tr/app/my-log-in!-social-network/id724797319?l=tr&mt=8

pumperking

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
iyi para saydırmıştım phone drive'a 3 senedir vazgeçilmezim ;)

Drogg46

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Günün uygulaması nı indirin bu dediğinizi her gün yapıyor

Drogg46

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Her gün bir ücretli uygulama ücretsiz oluyor günün uygulaması da tanıtımını yapıyor

EsPriTüeL

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Günün uygulaması biraz amatör kalıyor. Appzapp pro aldım. Çok çok daha iyi. Deneyin mutlaka. :)

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
Bütün EA oyunları $0.99 a düştü. kaçırmayın :)

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Real boxing ve Captain Amerika kisa sureligine ucretsiz

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
Real boxing ve Captain Amerika kisa sureligine ucretsiz

Kaptan amerikayı beğenmedimde Androidde Real Boxing oynuyordum şimdi free olmuş hemen indirdim :)

Bu arada Battery Doctor'u da indirdim cidden çok süper bir uygulamaymış. Ram temizliği yaptım, yapmadan önce 222MB boş tu şimdi 600 MB boşta :) Zaten asla kasmıyor ip 5s de böyle boşu boşuna ramı şişirmenin gereği yok :)

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
Arkadaşlar ben her hafta olan ücretsiz uygulamayı görüyorumda her gün ücretsiz uygulamadamı varmış? varsa nerden görebilirim bulamadımda?

EsPriTüeL

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ben her hafta olan ücretsiz uygulamayı görüyorumda her gün ücretsiz uygulamadamı varmış? varsa nerden görebilirim bulamadımda?

Appzapp uygulamasi bana hergun bildirim gonderiyor. Hergun ucretsiz olan uygulamalar var. Ve istedigin uygulamayi listene ekliyosun, ucretsiz olursa alarm caliyor.

8y6a7ana.jpg

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
Jelly Splash oyunu ücretsizdir arkadaşlar 1 günlük.

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
Parkbud uygulaması 6.49TL yerine tamamen ücretsizdir.

Açıklama: Bütün park yeri kabuslarınıza son verir. Bu uygulama yakınlarınızda park yeri bulmanıza yardım eder ve hatta ödemeyi uygulamayı kullanarak yapabilirsiniz. Ne kadar süredir park etmiş olduğunuza bakın, ayrıca aracınızı nereye bıraktığınızıda unutursanız yerini tespit edin. Boşuna Apple'ın en iyi 5 navigasyon uygulamasından biri değil yani.

erdiguler97

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
müzik için uygulama arıyorum önceden full mp3 diye uygulama vardı kaldırdılar uygulamayı günceleme gelmeyincede zamanla uygulama cortladı şimdi müzik indirip dinleyebileceğim uygulama yok hem kütüphanedeki hemde indirdiğim müzikleri birlikte karışık çalan bi uygulama yok mu?

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
müzik için uygulama arıyorum önceden full mp3 diye uygulama vardı kaldırdılar uygulamayı günceleme gelmeyincede zamanla uygulama cortladı şimdi müzik indirip dinleyebileceğim uygulama yok hem kütüphanedeki hemde indirdiğim müzikleri birlikte karışık çalan bi uygulama yok mu?

Spotify yada Deezer.

Rossen

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bedava müzik indirebileceğim program var mı? Bilgisayarla işimiz olmadan ama direk programdan indircez