İos mu Android mi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Azer1901

Üyecik
senin telefonu nasıl kullandığına bağlı bence. sade, uzun süre stabil kullanmak istiyorsan ios derim

Mustafa Deliktaş

#EvdeKal Türkiye
Yönetici
Super Moderator
senin telefonu nasıl kullandığına bağlı bence. sade, uzun süre stabil kullanmak istiyorsan ios derim
Uzun süre stabil istiyorsa Android diyorum.
iPhone planlanmış eskitme yöntemini iyi kullanıyor :D
Lg G2 bile hâlâ stabil bir cihaz.
Oneplus 3 hâlâ çok stabil. Android 9u bile aldı

Azer1901

Üyecik
Uzun süre stabil istiyorsa Android diyorum.
iPhone planlanmış eskitme yöntemini iyi kullanıyor :D
Lg G2 bile hâlâ stabil bir cihaz.
Oneplus 3 hâlâ çok stabil. Android 9u bile aldı
bence tam tersi. htc one M8 kullanıyordum. sonra onu evdekilere verip 5e geçmiştim. 5 hala çalışıyor sorunsuz halde. ama htc one m8 donuyor. kamera performansı düştü. bilirsiniz m8 çıktığında çok iyi bir telefondu. htc`nin en iyi zamanlarıydı. ama 5`in kamerası, stabilitesi falan neredeyse ilk alındığı gibi.

Utku92

Doçent
Tamamen kişisel, kimileri tasarıma göre satın alır. Kimisi kamerası için. Yani şöyle androidden iosa geçende mutlu, iosdan androide geçende öyle. Fiyat performans derseniz android. Fakat müşteri memnuniyeti, kalite ve iyi kazanıyorsanız iphone. Bir de işin güvenlik boyutu var. Şahsen ben internet alışveriş yaparken androidse telefonum 2 kez düşünürüm. İphone da sıkıntısız alırım. Ben özgür biriyim istediğimi yapmak isterim telefonumda kişiselleştirmeler derseniz android. Ama yok telefonum stabil olsun beni uzun yıllar götürsün sürekli yazılım desteği alsın derseniz iphone. Kısacası kişiden kişiye değişir. Herkesin zevki farklı.

Hyper Alpha

Profesör
Yasaklı
daha uzun kullanılan ve dayanıklı olan bir cihaz istersen ios derim.fakat daha kullanışlı,özellikleri daha çok gelişmiş bir cihaz istersen android derim

KaanCK

Profesör
Android

Ama İOS a virüs bulaşması daha zor ama

Android diyiyorum samsung'un önce olmasının bir nedeni ise bu zaten

okurbaba

Profesör
İOS’u tercih ederim ama kullanması gereksiz basiti olduğu ve ücretli uygulamaları indirmek eziyet olduğu icin çok para yoksa kesinlikle Android.

Ayponeci

Üyecik
Bu konuyu senelerce tartışırsın ben ios tercih ediyorum kullanımı rahat kolay stabil akıcı olduğu için adroid pek iç açıcı değil benim açımdan alışamadım android kullanan kişilerde ios için böyle düşünüyor yani herkes neye alıştıysa onu kullansın boş yere tartışmış oluruz

Dacram

Asistan
Telefonla iç içeysen ve daha fazla özgürlük istiyorsan android derim
Stabilite konusundada ortalama bir üst segment android iyi bakılırsa üzmez
(Mi mix 3 kullanıyorum1 yıl)
Mesaj otomatik birleştirildi:

7 yıllık android kullanıcısı olarak iOS geçtim 1 ay önce iPhone 11 ile

iOS diyorum kesinlikle
Konudan bağımsız bir soru 11 den önce ne kullanıyordun android olarak yani

stat counter