İOS Facebook Uygulaması Can sıkmaya devam ediyor.

De1uxee

Asistan
Reaksiyon puanı
0
evet sevgili arkadaşlar ios daki en sinir olduğum uygulamaların başında ne bildiriler gelir ne istekleri gelir sadece girince anlardık ne olduğunu şimdi onuda yapamıyoruz mesajlar bölümüne girdiğimde direk atıyor uygulamadan ve bi çok cihazda böyle (İOS 6.0.2) sorunu nasıl çözeriz nasıl bildirebiliriz ve bildiri sorunlarını nasıl halladebiliriz ?

De1uxee

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Beta sürüm olduğunu bilmiyordum bu kanıya nereden vardınız bilmiyorum :D 6.1 beta sı var diye biliyorum ve 6.0 da aynı problem var .

De1uxee

Asistan
Reaksiyon puanı
0
evet wifi sorunu için çıkartıldı ve bende halen face app sorunu devam ediyor .(

s7e7v7e7n7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
6.0.2 ye gecmemenızı onerırım nedenı ıse ap acık ortadadır su anda yayınladıkları bu surum bır yandan wifii konusunu hallederken ne yazıkkı bataryanın daha cabuk bıtmesıne yol acıyor ve ne kadar acıdır kı halen apple dan bu konu ıle ılgılı bır duzeltme yayınlanmamıstır duzeltmeyı bırakalım bu konu hakkında kımse bırsey soylememıstır ama apple yakın olan sırketler tarafından soylye bır acıklama yapılmıs sabredın duzelecek yenı versıyon ıle. egerkı iphone 3G-3GS-4 kullanıyor iseniz siddetle 5.1.1 e downgrade yapmanızı tavsıye ederım yapmasını bılmeyen arkadaslara da yardımcı olmayı ısterım ısteyen olursa ozel mesaj atarak ulasabılırler

De1uxee

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Geçtik bi kere geri dönüş yok .)

s7e7v7e7n7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
egerkı iphone 5 kullanmıyor iseniz geri donusunuz mumkundur bılmenızı ısterım tabıkı bu sızın kısısel tercıhınızdır...

De1uxee

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bekleyip yeni güncellemeyi göreceğiz ocak sonuna doğru

muratveb

Profesör
Reaksiyon puanı
56
Bendede 4S var iOs 6 . Ama geri dönüşü olmadığı için downgrade edemiyorum işte. Edebilsem iki dk durmaz önce downgrade eder sonrada JB'lerdim telefonu. Ama şuanlık 6 için JB bekleyenlerdenim bende.