İos 6 beta ile youtube'a güle güle..

oxelara

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bazıları için hayal kırıklığı, bazıları için farkına bile varmayacakları bir değişiklik..
ios 6 beta güncellemesi ile birlikte youtube telefonumdam uçtuuuu gitti : )

İlk başta çok garipsedim ama safari'den de aynı şekilde çok başarılı ve kolay kullanım sağlayabiliyoruz..

Şu anda app store'da da yer almıyor, bazıları app store'a gelecek diyorlar bazıları ise apple ve google savaşı yüzünden bir daha asla gelmeyeceğini..

Not : Bundan yaklaşık 2 hafta önce ios 6 / kullanıcı deneyimi başlığı ile ilk ios 6 inceliklerinden bahsetmek için yazdım yazdım yazdım, sonra gönder dedim ama puff! Zamanaşımına uğradı ve yazdıklarımı asla geri alamadım site sahipleri dikkatine :)

angel75

Dekan
Reaksiyon puanı
18
youtube gitmiş ama sorun olmamış bu iyi...
madem yazdın yazdın gitti şimdi burada yaz neler değişmiş? +/- leri neler? apple yapmış mı yapacağını? :)

REDFOKS

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
201
Apple'in işlerine akıl sır ermez adamlar tekel oluşturmak için ellerinden geleni yapıyorlar.

oxelara

Asistan
Reaksiyon puanı
0
youtube gitmiş ama sorun olmamış bu iyi...
madem yazdın yazdın gitti şimdi burada yaz neler değişmiş? +/- leri neler? apple yapmış mı yapacağını? :)

valla o kadar uzun yazmıştım ki silinince uyuz oldum yazıcam nolucak dedim.. ios 6 çıktı insanlar 2 gün konuştu bitti değmez : )

Apple'in işlerine akıl sır ermez adamlar tekel oluşturmak için ellerinden geleni yapıyorlar.

ama başarıyorlar sonuçta :)

angel75

Dekan
Reaksiyon puanı
18
valla o kadar uzun yazmıştım ki silinince uyuz oldum yazıcam nolucak dedim.. ios 6 çıktı insanlar 2 gün konuştu bitti değmez : )

ben bir sürü soru sorardım.. 2 gün konuştu bitti diyorsun ama yakında başlar sorunlar o zaman görürsün :):)

oxelara

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ben bir sürü soru sorardım.. 2 gün konuştu bitti diyorsun ama yakında başlar sorunlar o zaman görürsün :):)

şu an hiç sorun yok tıkır tıkır çalışıyo ama insanlar bi anda yüklenip yükleyince neler olur bilemiyorum. işte o zaman arkama yaslanıp kıkır kıkır gülerek izlicem "şu nerden yapılıyor?", "bu ne işe yarıyor?", "bu sadece 4s'e mi gelmiş?" vs dediklerinde : )))

angel75

Dekan
Reaksiyon puanı
18
şu an hiç sorun yok tıkır tıkır çalışıyo ama insanlar bi anda yüklenip yükleyince neler olur bilemiyorum. işte o zaman arkama yaslanıp kıkır kıkır gülerek izlicem "şu nerden yapılıyor?", "bu ne işe yarıyor?", "bu sadece 4s'e mi gelmiş?" vs dediklerinde : )))

peki ben birşey duydum.. bir uygulamada alt ekran yarım mı geliyormuş ne.. bu doğru mu?

oxelara

Asistan
Reaksiyon puanı
0
peki ben birşey duydum.. bir uygulamada alt ekran yarım mı geliyormuş ne.. bu doğru mu?
uygulamalar ios6 uyumlu olmadığı için yarım değil ama azıcık aşağı kayıktı. yani whatsapp olduğunu düşün, altta yazıyor ya kişiler, status bilmemne diye, yazılar ortadan ikiye kesilmiş gibiydi.
ama 2-3 gün sürdü sonra düzeldi. 2 gün önceki güncellemeden sonra da özellikle dikkat ettim hiç sorun yok.

dediğim gibi ios'dan değil, uygulamaların ios6 ya uyumsuz olmasından kaynaklanıyor.. ios6 çıkınca zilyon tane güncelleme gelecek zaten :D

Proton

Doçent
Reaksiyon puanı
18
Google app le Apple arasındaki sözleşme sona erdi ve apple bunu yenilemedi.Büyük ihtimal Apple yeni bir Youtube uygulaması .çıkaracak :)

ewrecca

Doçent
Reaksiyon puanı
0
performansı nasıl iphone 4 kullanıyorum artık ihtiyarladı telefonum merak ediyorum

oxelara

Asistan
Reaksiyon puanı
0
performansı nasıl iphone 4 kullanıyorum artık ihtiyarladı telefonum merak ediyorum

ios 6 ile birlikte herhangi bir yavaşlama vs söz konusu olmadı. zaten iso6 ile gelen özelliklerin en güzellerini 4'te kullanamıyoruz, 4s'te kullanılacak..

ewrecca

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Kısmet artık bakacaz bakalım 3G den bu yana her iPhone U kullandım ama bu 4 de bir başka zevkli, gönlüm bu kez değiştirmeden yana değil
ios 6 ile birlikte herhangi bir yavaşlama vs söz konusu olmadı. zaten iso6 ile gelen özelliklerin en güzellerini 4'te kullanamıyoruz, 4s'te kullanılacak..

thepolice2

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Google ın YouTube uygulaması çıkarması iyi olur. iPhone un içinde dahili olan YouTube yetersizdi.

evroo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bana biri ios 6 beta 4 upload edebilir mi çalışan bir link bulamadım rapidshare sorunlu :(((