İntihar Etti 3 Trilyon Kazandı ;)

uma350

Profesör
Reaksiyon puanı
70
39146425688488552274993.jpg

Yok böyle birşey ya.Paranın nerden geleceği belli olmaz diye boşuna söylemiyorlar :D:D

as66

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Nasıl kanıtlamış vidyo ya mı çekmiş acaba...

Ay Parçası

Profesör
Reaksiyon puanı
27
bence çok saçma ipçinin ne kabahati var ben olsaydım ipçinin yerinde kadını oracıkta vururdum hem zarardan kurtulurdum hemde paralar bana kalırdı:biggrin:

XabraL

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Asparagas.

ip üreten firma kaç para ediyor ki?

turgutreisfb

Profesör
Reaksiyon puanı
37
yalan haber ya her gün çıkıyor böyle ufacık bir kare içinde abuk subuk bir haber:D

mperk

Profesör
Reaksiyon puanı
55
ipi intihar etmek için mi yapmışlar yahu ne saçma

Saw_

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Ben daha önce kazada kocanı öldürdüm piskolojim bozuldu bana tazminat verin die dava açan bile duydum.

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
çok çok eski bir haber değil mi bu, yoksa bu fabrika hala ipleri sağlam yapmıyor mu ? :D

Blackout

Dekan
Reaksiyon puanı
383
Ben de çok önceden duymuştum böyle bir olayı. Hatta McDonalds ya da başka bir yerden kahve alan bir kadın üzerine döküyor ve haşlanıyor. Sonrasında da ''bana sıcak olduğunu söylemediler..!'' diyerek dava açıyor ve bu konudaki kadın gibi milyon dolarlar kazanıyor. İçtiğimiz içeceklerdeki ''dikkat sıcaktır'' , ''soğuk içiniz'' gibi yazıların nedenlerinin hep bu davalar olduğu söylenir.

Hatta birini buldum bakın;

27 Şubat 1992 günü New Mexico eyaleti Albuquerque kırsalındaki McDonalds’ın arabalı servis penceresinden 49 cent’e aldığı kahvesini dizlerinin arasına koyan 79 yaşındaki Stella Liebeck adlı hanfendi, kahvenin kapağını açmaya çalışırken, bacaklarına döker. Bacaklarında üçüncü derece yanıklar oluşması sebebiyle 8 gün hastanede kalır. Tedavisi 2 yıl sürer. Liebeck, McDonalds’tan 20 bin dolarlık tedavi masraflarını karşılamasını ister. Ancak ketçap McDonalds, 800 dolara kapatalım konuyu deyince olan olur.Bu anı kollayan Texaslı tazminat avukatı Reed Morgan pusudan çıkarak devreye girer. McDonalds aleyhine, tehlikeli madde satarken ağır ihmalden dava açar. Kahve bardağının üzerindeki ‘dikkat! sıcak kahve sıcaktır’ ibaresinin de yeterli etkinlikte ve büyüklükte olmadığına karar veren 12 kişilik mahkeme jürisi, yüzde 80 McDonalds’ı, yüzde 20’i Liebeck’i suçlu bulur. Jüri, McDonalds’ın bir ya da iki günlük tüm kahve cirosunu (günlük 1,35 milyon dolardı) kadına tazminat olarak ödemesini ister ancak, taraflar, hakimin nihai kararından önce 640 bin dolarda anlaşır.

2,86 milyon dolar aldığını iddia edenler de var.

netfaruk

Doçent
Reaksiyon puanı
11
İp ! firmasının bütçesi ne kadarmış merak ettim doğrusu