İnternetten ünlü olmadan içerik üretmeden para kazanmak?

Bu konuyu okuyanlar

Ambell

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
İnternetten ünlü olmadan Youtube, İnstagram vb. kısacası içerik üretmeden veya ticaret yapmadan para kazanılabilir mi? Veya kazanılıyorsa nerden kazanılıyor? Herhangi bir vasfım yok evde boşum freelancer derseniz bu gibi bir tecrübem de yok bilgili insanlar cevaplarsa memnun olurum şimdiden teşekkürler.

ofarslan18

Asistan
Reaksiyon puanı
226
Kırmak istemem çok denedim hepsi boş derslerine çalış

Yasin Koçak 23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
49
dediğiniz gibi kazanılsa şu an herkes zengindi deiğinz hayalden başkar birşey deği,ayrıca yattığın yerden kim sana para verecek?

Utku92

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,846
Yazılım alanına yönelebilirsiniz.

Ambell

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
dediğiniz gibi kazanılsa şu an herkes zengindi deiğinz hayalden başkar birşey deği,ayrıca yattığın yerden kim sana para verecek?
yattığım yerden para kazanmak istediğimi söylemedim ki :d
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kırmak istemem çok denedim hepsi boş derslerine çalış
Bana göre Türkiye'de ders çalışma olayı çok saçma geliyor özellikle benim gibi dersleri orta olan öğrenciler için durum daha da acı belki %1 lik dilime girebilecek bir insan olsam denerdim teşekkürler .

Yasin Koçak 23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
49

Bana göre Türkiye'de ders çalışma olayı çok saçma geliyor özellikle benim gibi dersleri orta olan öğrenciler için durum daha da acı belki %1 lik dilime girebilecek bir insan olsam denerdim teşekkürler .
hocam sen ümidi kesmişsin zaten
ülke de açıkgözlüyssen zenginsin demektir.
belki ülkede okuyarak bir şey olunmuyor okumasak hiçbiey olmaz :)

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Freelancer yok diyorsun, içerik üretme yok, e ticaret yok, eee ne yapacaksın sen bilgisayar başında otururken sana para mı verecekler? Bir iş yapacaksın ki karşılığını alacaksın.

636405

Doçent
Reaksiyon puanı
495
Acaba oyun oynayarak, daha doğrusu oyun yöneterek para kazanabilir miyim onu düşünüyordum ben de. Aklımda bir fikir var ama millet para bağışlar mı ondan emin değilim.

Utku92

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,846
Belki boş bir yerde büyük bir yer satın alırsın. Baya büyük sonra çoklu güçlü ekran kartlarından alıp server kartı falan dahil mining sistem kurarsın. Ama bütçen olması lazım yüksek miktarda ancak öyle kazanabilirsin. Belki tam açıklayıcı olamadın konuyu açarken.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
İnternetten para kazanman için iyi bir vasıf elde etmen ortalama 1 seneni alır. Bu 1 senede hiç para kazanmamana rağmen, sanki para kazanıyormuş gibi mesai harcaman lazım. En güzel geri dönütü de yazılımdan alırsın freelancer olarak.

Ambell

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
hocam sen ümidi kesmişsin zaten
ülke de açıkgözlüyssen zenginsin demektir.
belki ülkede okuyarak bir şey olunmuyor okumasak hiçbiey olmaz :)
Okumaktan kastım ben lise öğrencisiyim şuan ki amacım liseyi bitirmek üniversite okursam büyük ihtimal work and travel vizesi için okurum aslında bu biraz da hedeflerine göre değişir eğer sen hiç istemediğin bir işte çalışıp 3-4k para almaktan veya istediğin işte çalışıp 3-4k almak tatmin ediyorsa okumak mantıklı.

Freelancer yok diyorsun, içerik üretme yok, e ticaret yok, eee ne yapacaksın sen bilgisayar başında otururken sana para mı verecekler? Bir iş yapacaksın ki karşılığını alacaksın.
ben bir efor sarfetmeden para kazanmayı sormadım aslında. Bu yöntemler harici para kazanma var mı? varsa nedir diye sormak istemiştim.

KRZMNİTK

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,067

%2 de iyidir. Çoğu tıp kazanıyordum yüzde ikidekilerin