İnternetten Sipariş

gorelem

Asistan
Reaksiyon puanı
5
İnternetten sipariş verilir. Önce tedarik süreci sabırla geçilir ki sabır taşı çatlar bu arada. 3 gün sonra teslime hazır olur." Oh bee yarın sipariş elime "dersin.Yarın olur sipariş gelmez siteye bakarsın hala-teslime hazır-ARKADAŞ bu sipariş direniyo mu size ..yani 2 gündür ikna etmeye mi çalışıyosunuz siparişi.... töbvee estağfirullah...

kuntakinte

Profesör
Reaksiyon puanı
8
zaman zaman bende yapıorum alışveriş ama gecikme yaşamıyorum

rb2344

Asistan
Reaksiyon puanı
0
yaklaşık olarak 10 gün önce bir sipariş verdim hepsiburada.com'dan. siparişimden 4 gün sonra ürün elime geçti ama sitede hala tedarik sürecinde diye uyarı geliyor:) ne iştir anlamadım ben de. sistem yenilemesi falan dediler umarım senin de sipariş yoldadır

speedy

Doçent
Reaksiyon puanı
2
nerden almak lazım? hepsiburada da ölmüş dediklerine göre. tavsiye varmı?

xmania

@pump_upp - best crypto pumps on telegram !
Reaksiyon puanı
1
BİMEKS bimeks. bu site ve mağazaları ürünü aldıktan sonra ürün arızalı olursa yada sonradan arızalanırsa muhatap bulamıyorsunuz. örneğin x marka bir ürün aldığınızda -ki benim başıma geldi- aldığınız ürün arızalıysa sizi servislerde süründürüyorlar. x ürününün bağlı olduğu servisi bulup onlarla muhatap oluyorsunuz. yani bimekste aldığınız bir ürünü iade yada değiştirme hakkınız yok. diğer bazı teknoloji mağazalarında 30 gün içinde iade hakkınız bulunuyor hem de hiçbir sebep göstermeksizin. ancak bimekste ürün arızalıysa dahi iade almıyorlar. hatta bizimle irtibata geçmeyin servislere gidin diyorlar.

webking

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Artık hepsi orada değil. Bence direkt gibip almak gibisi yok.