İnternetimin Hızı Düştü...

racooss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar,benim internetim her zamanki gibi rahat ve gayet hızlı bir şekilde çalışıyordu. (TTNET) Bir gün internette dolaşırken internet kesildi. Ağ bağlantı yeri sarı oldu. 4-5 gün bu böyle devam etti. Sonra geldiğinde internet çok yavaşladı. Acaba TTNET 'te mi sorun var?

OnurFK

Profesör
Reaksiyon puanı
4
genel aynı sorun :) sorunda dolayı bağlantınızı kestik onarılıyor.... onarıldı--- internet hızı yarıda :) bendede aynısı olunca arıyorum böyle devam edecekse sizle aboneliğimizi kesicez diyorum tabi anlıyo olayı düzeltiyolar :)

racooss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kotasız işte bilmiyorum :( lütfen yardımcı olun

- - - Mesaj Güncellendi - - -

bunu deniyicem :D

KaJMeR13

Profesör
Reaksiyon puanı
9
sorun ttnet in kendisi. çok kurcalıyorlar bozuyorlar interneti. :D

cfosspeed adındaki programa bir gözat. internet hızın maksimum kullanmaya yarıyor. ama sistemin çok düşükse performansı etkiler. sistemin orta ve üstü ise bir şey olmaz. yani en az 1 gb ram lazım.

Fenomenon

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ttneti arayıp hatları kontrol ettirin
ancak zaten diğer arkadaşların dediği gibi ttnet genel anlamda sorunlar veriyor
mesela benim internet ara ara sürekli gidiyor, reset yapınca düzeliyor

whatsername

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Internetinin yavaşlamasınin sebebi kotanın dolmuş olmasıdır.Internetin kotasız ama belli bir sınırı geçince (50gb bende) internet yavasliyor.Ama ttnet 'te sorun olabilir.

neskalii

Profesör
Reaksiyon puanı
23
AKK ya takılmışsındır büyük ihtimal ama bahsettiğin sarı ünlem işareti yavaşladığında oluyosa büyük ihtimal senin SNR düşüyodur..

Ttnet in işi yani..

evowinds

Dekan
Reaksiyon puanı
174
Şu AKK yı gördüğüm her yerde küfür olarak algılıyorum A.K. Kotası diye :P

androchar

Asistan
Reaksiyon puanı
1
TTNET hep böyle takma kafaya böyle devam ederse aboneliğimi iptal edicem de:laugh: Gerisini onlara bırak:laugh:

Promet

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Arkadaşlar,benim internetim her zamanki gibi rahat ve gayet hızlı bir şekilde çalışıyordu. (TTNET) Bir gün internette dolaşırken internet kesildi. Ağ bağlantı yeri sarı oldu. 4-5 gün bu böyle devam etti. Sonra geldiğinde internet çok yavaşladı. Acaba TTNET 'te mi sorun var?

farklı illere bakmak görevim değilde isterseniz hizmet numaranızı özelden yazın kontrol edeyim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya bendede lolde güncelleme geliyo normalde 5 dklık şey oluyo 9 SAAT!!!! nasıl çözebilirim?:cursing: