internet

Bu konuyu okuyanlar

beyincirf

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
cep telefonunda en bol internet hediyesini hangi operatör veriyor türk telekom vodafone turkcell
bu arada turkcelle geçmeyi düşünüyorum geçmeli miyim bedava bir sürü şey var fizy falan

Reaksiyon puanı
51
Bence Turkcell berbat kaç yıldır kullanıyorum hiç tercih etmem 1gb internet 10 tl olurmu kardeşim fizy falan hepsi yalan aldığın ödülleri kullanamıyorsun hiçbir şeyi bedavaya vermiyorlar burnundan fitil fitil getiriyorlar Türkcell i hiç tavsiye etmem düşünme bile kullanmayı

Kerem KÖYLÜ

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Bence Türk Telekoma geçebilirsin ben 5 senedir kullanıyorum internet hediyeleride çok güzel sınırsız dakika filan veriyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada 5gb internet 15 tl bence türkcele göre daha ucuz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şu anda neyi kulanıyorsun

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
303
Türk Telekom un sil süpür diye bir uygulaması var haftanın belli bir günü silip süpürüyorsun ona göre gb, sms ve konuşma çıkıyor... Güzel uygulama bana bi ara 5 gb çıkmıştı ayrıca hatlarıda ucuz oluyor diğerlerine göre... ?

KuzeyUnutmaz

Asistan
Reaksiyon puanı
146
cep telefonunda en bol internet hediyesini hangi operatör veriyor türk telekom vodafone turkcell
bu arada turkcelle geçmeyi düşünüyorum geçmeli miyim bedava bir sürü şey var fizy falan
Güncel kampanya bakımından en fazla interneti Turkcell veriyor.​
Örnekler:​
1. Bip bedava internet​
2. Dergilik bedava internet (bir defalık)​
3. Otomatik ödeme bedava internet (1 defalık)​
4. Salla Kazan​
5. Sürpriz Nokta​
6. Paycell kullanarak da harcadığınız para kadar internet geliyor.​
Not: Arkadaşını davet et 6 gb kazan kampanyası vardı bide. Bi arkadaşınız sizi davet etsin uygulama üzerinden en azından o da hediye kazanmış olur siz de.​
Daha da sayılacak çok kampanya var da, Ama şunu da unutma misal Turkcell de 40 liraya 4 gb'lık tarifeye geçeyim hem de hediyelerle internet alırım yerine. Vodafone gibi Türk Telekom gibi 14 gb 45 tl olan tarifeler var onlara geçmen daha faydalı bence. Hem ek uğraş gerektirmiyor.​

phasan

Asistan
Reaksiyon puanı
41
Turk telekom gec bazen 10 gb 1000 dk ve 1000 sms 30 tl veriyor

Kerem KÖYLÜ

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Olabilir ama türk telekom daha iyi ve çekim gücüde çok güzel

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Türk Telekom tepeleme kaşıkla interneti verir sonra ücreti kepçeyle alır. Dikkatli olmak lazım.

Kerem KÖYLÜ

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Doğru söylüyorsun dikkatli kullanırsan güzel bir hat