İnternet Var Ama ?

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
öncelikle konu buranınmı emin değilim ama sorunum şu nerden kaynakladığınıda bilmiyorum modemde tüm ışıklar yanıyor internet bağlantım var fakat bir süre sonra sanki internet yokmuş gibi sayfaları siteyi açmıyor bu sorun nerden kaynaklanıyor bilmiyorum bilmediğim içinde her seferinde pcyi yeniden başlatıyorum düzeliyor 1 saat nete giriyorum sayfalar istediğim sitelere girip çıkabiliyorum fakat bi süre sonra net yokmuş gibi oluyor son 2 gündür bu sıkıntıyı yaşıyorum acaba format zamanımı geldi?

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
öncelikle konu buranınmı emin değilim ama sorunum şu nerden kaynakladığınıda bilmiyorum modemde tüm ışıklar yanıyor internet bağlantım var fakat bir süre sonra sanki internet yokmuş gibi sayfaları siteyi açmıyor bu sorun nerden kaynaklanıyor bilmiyorum bilmediğim içinde her seferinde pcyi yeniden başlatıyorum düzeliyor 1 saat nete giriyorum sayfalar istediğim sitelere girip çıkabiliyorum fakat bi süre sonra net yokmuş gibi oluyor son 2 gündür bu sıkıntıyı yaşıyorum acaba format zamanımı geldi?
tam emin olmamakla birlikte hattına gerekenden fazla bir yükleme olabilir.
modemin nedir hocam

T800

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Yasaklı sitelere girmek için kurulan programlardan kaynaklanabilir eğer kullanıyorsan kaldırıp öyle bir dene

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
tam emin olmamakla birlikte hattına gerekenden fazla bir yükleme olabilir.
modemin nedir hocam

ZYXEL-P-660N-T1A-KABLOSUZ-MODEM__56668537_0.jpg

modemim bu hocam p660n t1a

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Yasaklı sitelere girmek için kurulan programlardan kaynaklanabilir eğer kullanıyorsan kaldırıp öyle bir dene

yok öyle bir program kullanmıyorum google dnsleri kullanıyorum onla bi sıkıntı olmaz sanırım uzun süredir kullanıyordum çünkü spotflux var onuda yasaklı sitelere girerken aktif ediyorum işim btince disable yapıyorum